Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neko je pitao za farbare , sto se tice njih , nasem priatelju su rekli nista pre aprila o odlasku...

Pozdrav za tebe Tijana čisto da se nadovežem,pre mesec dana moj prijatelj farbar je došao iz Tjumena ovo mu je bio drugi put na istom gradilištu i rekao mi da treba da ide početkom marta i da će navodno početi da zovu ljude (najzad) kojima su su svi papiri ok. On nema nikakvu vezu eto bio je već 2 puta po 3 meseca,a da rekao mi je da za neko gradilište (zaboravio sam koje) treba 500 farbara i da se nadam od prvog marta pozivu,nadam se da će i drugi farbari biti pozvani uskoro. Pa sad videćemo,uglavnom početak sezone se bliži jer vreme je proleću :lol:
 
hajde da dodam jos jednu najnoviju informaciju od 15 marta krece nista pree,,,naravno ide se i sada ,,,ali od 15 prognoze su za bolje vremenske uslove . i za tada se spremaju spiskovi :D

Hm,ja mu dodjem kao zadrti pesimista(s'obzirom da sam u prici od jula,kako bih drugacije).
Prica sa Sabettom je glasila,cekaju se idealni uslovi za rad,debeli minus i led.U suprotnom masine,ljudstvo tonu u mocvaru.Pocelo je da kopni..:dash: :dash: how now brown cow?!?
 
Zna li neko nešto o firmi XOPEKS ili HOPEX neznaju ni ovi što su mi nudili kako se pravilno piše ime firme ovo sam prepisao iz poruke.?
Sada trenutno radi jedan moj poznanik kod njih i kako sam čuo od njegovih sada su u Krasnadoru.
 
Hvala na odgovoru Zemuncu. Koju firmu da kontaktiram da bih što pre otišao u Rusiju? I šta mi sve treba od dokumentacije, da na vreme prikupim? Molim da mi što pre neko odgovori, moram što pre da odem odavde. I da li mogu bez diplome da odem? Znam da radim, ali nemam nikakav dokaz o tome. Šta da radim?
 
Ko nam odredjuje satnice? Kada sam bio na razgovoru meni su rekli da nam ovi ovde odredjuju satnice i da niko ne moze da ih smanji,jedino u slucaju da nesto debelo zajebes. Pozdrav svima, sa zeljom da svi sto pre palimo da sljakamo i zaradjujemo novce!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top