poruke za Dan zaljubljenih! :D

Meni je moj :heart:
sinoc napisao pjesmu
koja ide ovako. :)

58738925.png
 
Poslednja izmena:
Danas moj decko slavi i rdojendan. Znate li sta sam mu priredila. Kupila sam vatromet, jos na Arubi, a on je doneo, jer nije znao sta je, ali nije bitno. Dakle. Vatromet u obliku tri slova njegovog imena. Napravila sam mu tortu. Cokoladna u obliku srca na kojoj je veliki poljubac i kupila sam mu Armanijev parfem. Za taj vatromet sam bila inspirisana pesmom Done Samer "Dis tajm aj no iz for ril". Tu pesmu sam mu ipustila i uz nju sam igrala. On se odusevio. Evo, sada se tusira, pa cemo na spavanje.
 
Danas moj decko slavi i rdojendan. Znate li sta sam mu priredila. Kupila sam vatromet, jos na Arubi, a on je doneo, jer nije znao sta je, ali nije bitno. Dakle. Vatromet u obliku tri slova njegovog imena. Napravila sam mu tortu. Cokoladna u obliku srca na kojoj je veliki poljubac i kupila sam mu Armanijev parfem. Za taj vatromet sam bila inspirisana pesmom Done Samer "Dis tajm aj no iz for ril". Tu pesmu sam mu ipustila i uz nju sam igrala. On se odusevio. Evo, sada se tusira, pa cemo na spavanje.

Pa,jesi li nam onomad pričala da ste se razišli !?
Kazala si da je dečko prilično dezorijentisan......
Noću piša u ormar,misli da je toalet.....!
I,kao,to je neizdrživo i moraćeš ga napustiti !
Tako si pričala.
Ili je ovaj neki novi dečko,koji piša gde treba !?
 
Pa,jesi li nam onomad pričala da ste se razišli !?
Kazala si da je dečko prilično dezorijentisan......
Noću piša u ormar,misli da je toalet.....!
I,kao,to je neizdrživo i moraćeš ga napustiti !
Tako si pričala.
Ili je ovaj neki novi dečko,koji piša gde treba !?

Nisam imala problem sa takvim deckom, mora da se tebi tako nesto desilo sa tvojim Karenjinom.
 
Danas moj decko slavi i rdojendan. Znate li sta sam mu priredila. Kupila sam vatromet, jos na Arubi, a on je doneo, jer nije znao sta je, ali nije bitno. Dakle. Vatromet u obliku tri slova njegovog imena. Napravila sam mu tortu. Cokoladna u obliku srca na kojoj je veliki poljubac i kupila sam mu Armanijev parfem. Za taj vatromet sam bila inspirisana pesmom Done Samer "Dis tajm aj no iz for ril". Tu pesmu sam mu ipustila i uz nju sam igrala. On se odusevio. Evo, sada se tusira, pa cemo na spavanje.

kako je preneo vatromet kada je zabranjeno prenositi ga avionom?aruba je holandska kolonija koja ima odredjenu autonomiju i svi gradjani arube imaju holandski pasos...zakoni holandije vaze i na arubi...a aerodromu u holandiji ne mozes ni petardu da uneses u avion...da si izasao iz svog sela,znao bi...
ustvari,moguce je kada si gerilac,pa neki cudan let...
 
Nisam imala problem sa takvim deckom, mora da se tebi tako nesto desilo sa tvojim Karenjinom.

Kako nisi !??
Sama si pričala,a sada negiraš !
Imali to smisla,bre !?
Ajde,malo ozbiljnosti unesi u svoje ispovesti.

Nije li to isti onaj dečko što je krao šnicle i ćevapčiće
iz expres restorana,pa ih iznosio u džepovima...!??
I o tome si pričala,kao,u zezanju.
I hvalila dečka za originalnost i domišljatost !
Sećaš li se tih izjava !??
I malo ti je neukusno što pominješ moju veliku ljubav.......
Nesrećnu Anu,koja je trampila život za emocije !!
 
Kako nisi !??
Sama si pričala,a sada negiraš !
Imali to smisla,bre !?
Ajde,malo ozbiljnosti unesi u svoje ispovesti.

Nije li to isti onaj dečko što je krao šnicle i ćevapčiće
iz expres restorana,pa ih iznosio u džepovima...!??
I o tome si pričala,kao,u zezanju.
I hvalila dečka za originalnost i domišljatost !
Sećaš li se tih izjava !??
I malo ti je neukusno što pominješ moju veliku ljubav.......
Nesrećnu Anu,koja je trampila život za emocije !!

Ne znam o cemu pricas i to nije istina. Navedi mi post gde sam to rekla.
 

Back
Top