Poruke.....vasoj ljubavi,prijatelju,prijateljici...

Jesmo se pobili :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:aha2::heart:
images
 
"Slušaj, džaba se uzbudjuješ kad spomenemo ovog ili onog. Možda se nekoga od njih žena ili majka zove kao ti?(ili neke od vas) Jesi li možda razmišljala o toj mogućnosti ? Ti najbolje i sama znaš da nisi ispala korektna prema meni. I šta mi I dan danas radiš...Nisam ni o kome od vas nikome ništa lepo pričao. Dosta mi je i tebe i svih vas koje blokiram na mrežama. Da se nosite u ....A mene lepo da pustite da se borim za sebi slične."
 
"Slušaj, džaba se uzbudjuješ kad spomenemo ovog ili onog. Možda se nekoga od njih žena ili majka zove kao ti?(ili neke od vas) Jesi li možda razmišljala o toj mogućnosti ? Ti najbolje i sama znaš da nisi ispala korektna prema meni. I šta mi I dan danas radiš...Nisam ni o kome od vas nikome ništa lepo pričao. Dosta mi je i tebe i svih vas koje blokiram na mrežama. Da se nosite u ....A mene lepo da pustite da se borim za sebi slične."
Ja sam između ovog posta i današnjeg dana pokušao da stvari krenu u korektnom pravcu "Pa ću ja biti još korektniji" Na tu moju korektnost ispala je gad prema meni da ne kažem...(njoj sam kad sam ukapirao šta je uradila istinu sasuo u lice). Nadam se da sad oboje znamo na čemu smo zauvek. I neopisivo mi je drago da je ovih dana nečujem oko stana.

#Tema

"Mi smo dvoje ljudi, što se ne mogu razumeti "(Giboni činim pravu stvar)

"Dunavom još, šibaju vetrovi. Ali smo mi, suprotni svetovi "(Yu grupa)
 
Čak i da si sačuvala sve poruke koje sam ti pisao(a ja sam ih sve obrisao), ti mene nepoznaješ. A meni je nažalost jako dobro poznata ta sorta devojka poput tebe. Nažalost nisi mi prvi poraz. Imao sam ih više ali ne mnogo koliko se verovatno priča.
Da ne pričam o pojedincima i detaljima. O detaljima možda nekad i budem pisao. O pojedincima ni indirektno više nikada.

Ps.

Ovo se ne odnosi na onu gore. Ovo je nešto moje zadnje srcu drago. Možda mogu i otvoreno onu od gore da krivim zašto ta moja ideja "Prijateljstvo iz kog će se roditi ljubav " nije uspela ili ne uspeva.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top