Poruka u boci ...

mortishaaa

Iskusan
Poruka
6.304
ovako ... jednom je nama srpkinja zadala takvu temu ... znaci napisite sta bi napisali u jednoj poruci u boci ... znaci nije bitno, ne morate da budete na pustom ostrvu ili gdevec ... sami osmislite situaciju gde ste i sta cete (naravno) da napisete ... :D
evo ja cu prva ono moje ...
:p

Nestajem ... tonem ... ne, ja nisam na brodu koji tone, niti sam na nekom pustom ostrvu ... ja samo setam medju zivima, jer nemam gde da odem ... ova poruka neka putuje i neka se salje dalje, dok ne dodje u ruke coveka koji ce me se prepoznati, setiti me se i reci 'ja je znam' ... tada ... bicu ponovo ziva!

heh ... meni se ucinilo kao zanimljivim, a radili smo to prilicno davno, a sad sam se setila ... p reko ajde ... :D
Pozdrav!


~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Tinar:
Tvoj plan je teorijski bolji, ali moj je romantichniji. :lol: Dobro, dobro, ne mora USA, moze France ili Australia... :D

pa dobro... moze i moj plan da bude romanticniji... samo umesto da napisem samo suve podatke, dodacu i neku pesmu... nesto tipa

"bez tebe se moja dusa oseca zarobljeno, bas kao ovaj papir u flasi , zato, dodji do mene prateci uputstva sa poruke, da ispraznimo zajedno jos jednu flasu..."
3.gif
 
DJ_MaRe:
Tinar:
Tvoj plan je teorijski bolji, ali moj je romantichniji. :lol: Dobro, dobro, ne mora USA, moze France ili Australia... :D

pa dobro... moze i moj plan da bude romanticniji... samo umesto da napisem samo suve podatke, dodacu i neku pesmu... nesto tipa

"bez tebe se moja dusa oseca zarobljeno, bas kao ovaj papir u flasi , zato, dodji do mene prateci uputstva sa poruke, da ispraznimo zajedno jos jednu flasu..."
3.gif
:lol: Sve ce da trchi posle te pesme... Shalim se, dobra je pesma, da, da... :roll:
 
mortishaaa:
ovako ... jednom je nama srpkinja zadala takvu temu ... znaci napisite sta bi napisali u jednoj poruci u boci ... znaci nije bitno, ne morate da budete na pustom ostrvu ili gdevec ... sami osmislite situaciju gde ste i sta cete (naravno) da napisete ... :D
evo ja cu prva ono moje ...
:p

Nestajem ... tonem ... ne, ja nisam na brodu koji tone, niti sam na nekom pustom ostrvu ... ja samo setam medju zivima, jer nemam gde da odem ... ova poruka neka putuje i neka se salje dalje, dok ne dodje u ruke coveka koji ce me se prepoznati, setiti me se i reci 'ja je znam' ... tada ... bicu ponovo ziva!

heh ... meni se ucinilo kao zanimljivim, a radili smo to prilicno davno, a sad sam se setila ... p reko ajde ... :D
Pozdrav!


~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
zanimljivo.... :P
ali nishta mi sada ne pada na pamet...
): kad smislim, pishem... (:
 
N_ToNx:
moze DEBIL JE KO OVO PROCITA
da,ili 'niko nije dovoljno lud da bi ovo procitao,ali eto...uvek se nadje izuzetak'

e sad,sta bih ja napisala.mogla bih da se otvorim,u potpunosti,ali ne znam...previse pateticno a i slabo baratam s recima.
mozda bih nesto nacrtala,malo sunce koje se smeje i kaze
'U životu treba brinuti samo o dve stvari :
Jesi li zdrav ili si bolestan.
Ako si zdrav,tada nemaš o čemu brinuti.
Ali ako si bolestan,samo o dvema stvarima trebaš brinuti:
Hoćeš li ozdraviti ili ćeš umreti.
Ako ćeš ozdraviti,tada nemaš o čemu brinuti.
Ali, ako umreš,samo o dvema stvarima trebaš brinuti:
Ideš li u raj ili ideš u pakao.
Ako ideš u raj tada nemaš o čemu brinuti.
Ali, ako ideš u pakao,bićeš toliko zaposlen pozdravljajući se sa svojim prijateljima tako da nećeš imati vremena za brigu!
Zato, zašto brinuti?'

ili bih napisala nesto tipa 'salji dalje',da treba da ucini tri dobra dela za neke osobe,a da onda svaka od njih ucini to za jos tri...znate,iz onog filma...

ajde,razmisljicu jos.

a posto verujem u sudbinu,od velikog znacaja bi mi bilo da saznam kome je dospela u ruke moja poruka..
 
ja bi napisala nesto u fazonu,ja sam neki brodolomnid i davim se tamo negde,pa mi kao treba pomoc...sta me briga,nek se ljudi malo tripuju....


ili bi tu napisala kao neku oooogromnu tajnu...neki sektaski zavet ili tako nesto i spakovala sa sve kapljicama krvi,malo kose...moze i nekom koscicom,i to je kao od nekog lika sto smo ga ubili,pa plovi njegova dusa...


reci sto bi se ljudi istripovali...to ni bas bilo extra :lol:
 
ja:
Nestajem ... tonem ... ne, ja nisam na brodu koji tone, niti sam na nekom pustom ostrvu ... ja samo setam medju zivima, jer nemam gde da odem ... ova poruka neka putuje i neka se salje dalje, dok ne dodje u ruke coveka koji ce me se prepoznati, setiti me se i reci 'ja je znam' ... tada ... bicu ponovo ziva!
recite u kom je ovo tripu napisano ... heh ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
ja:
Nestajem ... tonem ... ne, ja nisam na brodu koji tone, niti sam na nekom pustom ostrvu ... ja samo setam medju zivima, jer nemam gde da odem ... ova poruka neka putuje i neka se salje dalje, dok ne dodje u ruke coveka koji ce me se prepoznati, setiti me se i reci 'ja je znam' ... tada ... bicu ponovo ziva!
recite u kom je ovo tripu napisano ... heh ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;


PEACE

Meni je ovo malo smesno.
 
mortishaaa:
ja:
Nestajem ... tonem ... ne, ja nisam na brodu koji tone, niti sam na nekom pustom ostrvu ... ja samo setam medju zivima, jer nemam gde da odem ... ova poruka neka putuje i neka se salje dalje, dok ne dodje u ruke coveka koji ce me se prepoznati, setiti me se i reci 'ja je znam' ... tada ... bicu ponovo ziva!
recite u kom je ovo tripu napisano ... heh ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
mnogo je lepo...
ali meni je to nekako tuzno.. :(
 
Moony Angel:
Master_Chief:
sofffy:
ja.....ja bih napisala "tako ti i treba" i razbila bi bocu mom bivsem o glavu..... :twisted: :lol: :wink:
zanimljivo,onda bih ja napisao mojoj bivsoj:"Ti meni srce ja tebi glavu" i isto uradio kao soffy,flasa o glavu...
ja bih uzela 2 boce-jednu NJEMU, a jednu SEBI o glavu /me se odusevljava sopstvenom genijalnoscju... :shock: :roll:

e, upravo tako. ono, ne mogu da verujem da sam uopste i mislila na njega.. :roll:
 
Moon Child:
mortishaaa:
ja:
Nestajem ... tonem ... ne, ja nisam na brodu koji tone, niti sam na nekom pustom ostrvu ... ja samo setam medju zivima, jer nemam gde da odem ... ova poruka neka putuje i neka se salje dalje, dok ne dodje u ruke coveka koji ce me se prepoznati, setiti me se i reci 'ja je znam' ... tada ... bicu ponovo ziva!
recite u kom je ovo tripu napisano ... heh ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
mnogo je lepo...
ali meni je to nekako tuzno.. :(
Najcrnje od svega ja sam se pronasao u ovome....
 

Back
Top