Porodicni problemi

Nice da li je tvoj otac mozda ucestvovao u ratu???Ako jeste onda nije ni cudo jer rat cesto promeni coveka!!!Je li maltretira isto tako i tvoju majku????Nemoj se dzabe zaliti psihologu zali se u nekoj socijalnoj ustanovi ili prijavi ga muriji ako te bude tako zestoko tukao i dalje!!!Ako se budes zalila socijalnom mislim da bi mogla da budes u " sigurnoj kuci " znam da su tu trudnice i zene koje su zlostavljne ja mislim da primaju i decu!!!U malo da zaboravim da te pitam jel' ti otac alkoholicar??U svakom slucaju otac ti nije normalan,da slomi rodjenom detetu nos i da ga posalje u bolnicu!!!
 
to se isto deshava i mojoj drugarici, ali ona netje nikom da se obrati, mi smo je nagovarali da kazhe u shkoli psihologu, ali ona netje, i kad god da neko spomene njenog oca, majku ili sestru, ona plache....

Tvoja drugarica ne sme zato sto joj sigurno otac preti ako kaze da ce je ubiti od batina!!!Najbolje bi bilo da neko od vas ode i kaze psihologu sta se desava!!!
 
Tvoja drugarica ne sme zato sto joj sigurno otac preti ako kaze da ce je ubiti od batina!!!Najbolje bi bilo da neko od vas ode i kaze psihologu sta se desava!!!

e bas zbog toga j abi prijavila pa da vidim da li ce smeti posel,ako nastavi ja bi otisla od kuce ,uostalom gde ti je majka u svoj toj prici ako ti keva sedi skrstenihj ruku uradi ti nesto,takvi roditelji ti ne trebaju,jedino da bi te odhranili
 
Daco i da pobegnes od kuce gde ces posle???Mozes biti par dana kod druga ili drugarice ali nemozes biti kod njih do kraja skolovanja,ko ce da ti kupi knjige,hranu,odelo???Da radis ne mozes nece te niko imas 14 godina jedino da se bavis prostitucijom i kakav je to zivot???A ako pobegnes na par dana kad se vratis kuci ima da te ubije od batina da najebes jos vise!!!
 
Da li imate porodicnih problema? Da li vas roditelji tuku?
Imam veliki problem po tom pitanju.Otac me cesto zbog najbanalnijih sitnica tuce.Nekad to bude samo samar,nekad i mnogo vise.Mirno sam dete,ne pravim nikakve probleme.Vrlo dobra sam ucenica i jedna sam od najboljih u skoli iz srpskog jezika i knjizevnosti.Otac mi je poreklom iz Krajine (SRK) a tamo su po pitanju vaspitanja jako strogi.Inace,imam i mladjeg brata koji mu je mnogo drazi od mene zato sto je musko (Krajisnici preferiraju musku decu).
Ne znam zaista kome da se obratim za savet.
Ima li neko slicno iskustvo?
Chekaj,ne mozesh tako generalizovati.
Ja sam iz Rep.Sr.Kr. i moji starci su prilichno liberalni.
U sushtini svi preferiraju mushkarce,buducje nasljednike i to,ali nije pravilo.
To je uglavnom u ruralnoj sredini.

A shto se tiche tvog problema,shta mislish da poprichash sa nekim iz porodice,da se obratish pedagogu u shkoli,razredniku..?
 
pa dobro kad bi npr tada prebio ja bi svima rekla da me biju,mmmm ne znam bas da li bih imala hrabrosti za policiju ali bih svakako nesto uradila,uostalom ako tu majku bije i ona mora nesto da spreci,znam,znam nije lako ali to joj je cerka neka uradi nesto po tom pitanju
 
Iuuuuuh....
Imam problema...
Stvar je u tome s'o mnogo lajem (a to se vidi i ovde xDDD) i drem se na matore, ali s'a da radim, kad mi je ponos veci od svega...
Oni mi nesto tu se*u... mada ne tuku me i to, samo neki put neku sljagu i to ali ovako ne...
Mada, posto se svadjam sa svim zivim, nisu ni oni nista posebno :roll:
 
Iuuuuuh....
Imam problema...
Stvar je u tome s'o mnogo lajem (a to se vidi i ovde xDDD) i drem se na matore, ali s'a da radim, kad mi je ponos veci od svega...
Oni mi nesto tu se*u... mada ne tuku me i to, samo neki put neku sljagu i to ali ovako ne...
Mada, posto se svadjam sa svim zivim, nisu ni oni nista posebno :roll:

isto takodje!!!
 
Da li imate porodicnih problema? Da li vas roditelji tuku?
Imam veliki problem po tom pitanju.Otac me cesto zbog najbanalnijih sitnica tuce.Nekad to bude samo samar,nekad i mnogo vise.Mirno sam dete,ne pravim nikakve probleme.Vrlo dobra sam ucenica i jedna sam od najboljih u skoli iz srpskog jezika i knjizevnosti.Otac mi je poreklom iz Krajine (SRK) a tamo su po pitanju vaspitanja jako strogi.Inace,imam i mladjeg brata koji mu je mnogo drazi od mene zato sto je musko (Krajisnici preferiraju musku decu).
Ne znam zaista kome da se obratim za savet.
Ima li neko slicno iskustvo?

........eo su do sad ispisali sva moguca resenja, al za svaki ti treba mnoogoo hrabrosti, a i nije sigurno da ce se poslije 1. obracanja psihologu/socialnom radniku/sluzbi ista promjeniti..mislim da ce prvo uslijediti samo opomena, ali nemoj nikako da odustajes..svaka cast sto si eto bar ovdje uspjela da izneses svoj problem....
.....mozda bi mogla da se obratis roditeljima najbolje drugarice, ipak bi oni mozda kao neko sa strane (neko ko nije pod "mocima" tvog oca) mogli nesto da preduzmu...
 
jao zamislite sta se sad sve (mozda) desava u njenoj kuci...jadno dijete...
a sigurno joj ni ovdje nije bas najprijatnije..ipak svi blatimo njenog oca, porodicu...*** kako je zivot prema nekim ljudima ne fer...cura je 94.godiste!!!!!moram stvarno da kazem da je nevjerovatno zrela, sudeci po ovim porukama, i razmisljanju...
 

Back
Top