Pored kog muškarca nećete biti srećne?

Neno

Elita
Poruka
20.451
Kraj nekih muškaraca žena je osuđena da vene jer njihov karakter ne dozvoljava da ona cvjeta. Ali, kako to možete znati.. jer, svakako da mu to ne piše na čelu.
Muškarac može da te usreći ali i da kraj njega budete "vječno" nesrećne.

Ali, vraćamo se na osnovno pitanje, kako tto (sa)znati? Ako nemate šesto čulo (teško) trebalo bi obratiti pažnju na ponašanje muškarca. Ne kaže se te tako bzvze da je ljubav slijepa.. da, ali ako smo doslovce zatvorili oči na sve, posledice toga često znaju biti ne baš poželjne.
Vi ste mu samo broj, recka.. radi se o muškarcu koji će vam sve učiniti i obećati dok vas ne osvoji.. a onda će sve to primjeniti na sledećoj.
O bivšim sve najbolje, da.. ali ako muškarac govori upravo suprotno tj sve najgore, šta onda? Možda mu se ne sviđa, ali ne bi trebao da govori loše o njoj pred drugima. To je veom a nepristojno, ružno.. za upiitati se da li ste vi sledeća?
Jedna stvar ipak "bode" oči.. ako se loše ili ružno ponaša i ophodi prema majci (ili ocu, svejedno) bježite od njega što dalje. Kakva je razlika ako nije sa majkom dobar, da li će sutra biti i sa vama?
Ne znam, možda jošpostoji nekih upozoravajućih činjenica na koje trebate obratiti pažnju kod muškarca inače će te biti nesrećne ako to zanemarite ili propustite.
 
O bivšim sve najbolje, da.. ali ako muškarac govori upravo suprotno tj sve najgore, šta onda? Možda mu se ne sviđa, ali ne bi trebao da govori loše o njoj pred drugima. To je veom a nepristojno, ružno.. za upiitati se da li ste vi sledeća?
Jedna stvar ipak "bode" oči.. ako se loše ili ružno ponaša i ophodi prema majci (ili ocu, svejedno) bježite od njega što dalje. Kakva je razlika ako nije sa majkom dobar, da li će sutra biti i sa vama?
Ne znam, možda jošpostoji nekih upozoravajućih činjenica na koje trebate obratiti pažnju kod muškarca inače će te biti nesrećne ako to zanemarite ili propustite.
Imala sam dobre ljude za udvarače do sad, zaista. Nisu mi pričali ružne stvari o svojim bivšim ljubavima i većinom sam znala da su potpuno iskreni i dobronamerni, ako nisu-otpali su već kad smo se prvo upoznali. Ja sam ta kojoj su sitnice padale u vidik i intuitivno sam htela da ih pustim nekim drugim devojkama, da ih se otarasim.
To su sve bili ljudi koji poštuju svoje roditelje i teže uglednom životu.
Mnogi i dan-danas na ulici sa mojim ocem vajkaju: "Što nije bilo-imali bismo sad unučad, sve je izgledalo super." Potajno, ti ljudi misle zajedno sa mojim ocem da neki viši prst može da se umeša i da stvari idu boljim tokovima, pozdravljaju me, šalju brojeve telefona...
Ali, postoji nešto više-duhovno i umno se ni sa kim nisam poklopila.
Dakle-nije problem bio u njima, uvek je bio problem u meni-klasična fraza, ali je ponekad istinita.
 
Pored skrtog i pored muskarca koji ima negativan komentar na sve moguće ne bih ostala ni sekundu. Takodje ako je dosadan, bez empatije.
Iz nekog zapažanja najgori su oni koji serendaju o porodičnim vrednostima, a takvi ih obično nemaju i maltretiraju ženu. Isto tako i primitivni jer neko ko robuje tradiciji ne može da ima emocije i da voli istinski jer mu je srce prazno.
 

Back
Top