Popaljiva imena

Aleksej_BASO:
Aleksej_BASO:
snoshaj efendija:
Sinoc mi je kolega rekao da mu izmedju ostalog znaci i kako se zena zovei da ga pale neka imena.Kao, to doprinosi ukupnom dozivljaju zene kao dobre cupike.Prvo sam mislio da se zeza a na kraju sam skapirao da mozda ima neke logike.
Zaista, da li postoje imena koja deluju erotski u z kompletnu licnos zene ili muskarca?
Kolega tvrdi da ga pali kad se riba zove Anita?!?Kaze:'Deluje mi yebachki'.

Moguce, kad tako kazes, stvarno je "Anita" nekao je..cko ime. Valjda zbog onoga:

Anita, anita,
Rimuje se sa ki..!


Ima jos jedno popaljivo ime ali ne mogu da se setim trenutno koje...

Ej, setio sam se!!!

Tamara...

Znas zasto,

Tamara, Tamara
Voli da se ka...

Ali bez zezanja ja kad god cujem ovo ime ja to pomislim!
E znash sta je zanimljiv??Svaka tamara koju ja znam je riba boli glava...znam ih jedno 5
 
nea:
Da! :D Ubedio si me! :) Enrike....mmmmmm lepo zvuci..... :lol: :lol:
Latino... mmmmmm...... :D :D :D :D
Ali sta ako Enrike je visok metar i zilet, sa dioptrijom 5,5??? Razocarenje, jos par pica i dobar provod sa nekim tipom koji bar malo lici na latino tipa, bez obzira kako se zove.... :lol: :lol: :lol:
Ali jedan Enrike ne moze biti ruzan!!!!! :lol: Jer mu ime kompenzuje neke eventualne nedostatke.... :lol: :lol: :lol:
Definitivno si me ubedio! :)

Tu sam da te ubedim.. i pobedim :wink:
 
cLick - OR - Die:
nea:
Da! :D Ubedio si me! :) Enrike....mmmmmm lepo zvuci..... :lol: :lol:
Latino... mmmmmm...... :D :D :D :D
Ali sta ako Enrike je visok metar i zilet, sa dioptrijom 5,5??? Razocarenje, jos par pica i dobar provod sa nekim tipom koji bar malo lici na latino tipa, bez obzira kako se zove.... :lol: :lol: :lol:
Ali jedan Enrike ne moze biti ruzan!!!!! :lol: Jer mu ime kompenzuje neke eventualne nedostatke.... :lol: :lol: :lol:
Definitivno si me ubedio! :)

Tu sam da te ubedim.. i pobedim :wink:
:D :D :D Svet voli pobednike...? :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top