Ponoseva sestra - zena Agima Cekua?

adem_ks:
c018.gif
a010.gif
 
SURbel:
Ova informacija potice od jednog gledaoca emisije TV MOST-a u kojoj je gostovao Aleksandar Vucic (zaboravila sam ime emisije ali ima reprizu danas u 12:10)

Ako je ta informacija tacna (Aca je rekao - proverice ;) ), sta mislite o tome?

mislim da su to sve samo price ..... svi kao nesto znaju o rodbinskim vezama ..ali to je vest da novinari i sexy stampa ima o cemu da prica ..... jbte politika se pretvorila u trach poput PINK televizije i casopisa Svet :lol:
 
misoni:
А ти имаш своје ''изворе'' информација код Чекуа?!Да му ниси буразер?
Šta će mi izvori, pa sam je rekao, a i inače Albance na Kosovu naša politička preganjanja ne interesuju već 15 godina. Da su hteli, mogli su svojim glasovima da utiču na smenu Miloševića još 1992, ali nisu. Očito im je odgovarao.
Inače, prebrojavanje krvnih zrnaca je klasičan nacistički manir.
 
SURbel:
Ova informacija potice od jednog gledaoca emisije TV MOST-a u kojoj je gostovao Aleksandar Vucic (zaboravila sam ime emisije ali ima reprizu danas u 12:10)

Ako je ta informacija tacna (Aca je rekao - proverice ;) ), sta mislite o tome?

Sad mi pade na pamet! :idea:
Hoćete da nam se pohvalite kako ste naboli vezu i snimili emisiju gde se čuje Vaš glas?
Niste jedini! Hoćete da menjamo snimke? :lol:

Inače, lično & personalno mislim da je ta veza izmedju Ponoševe švester i Agima više seksualnog karaktera nego političkog. 8-)
 
jeste. branio ga je za razliku od borisa tadica . a branio ga je tako sto je ucestvovao u prikupljanju novca za odbranu, organizovanju dobrovoljaca, lecenju ranjenika i mnogim drugim stvarima. za razliku od sarajlije borisa tadica koji je sedeo u beogradskim kaficima nezainteresovan za stradanje srpskog naroda u svom rodnom gradu.
 
JerryRopero:
Zdravko Ponos je rodjen u Kninu a za svo vreme agresije ustasa na Knin i RSK on se nalazio u Srbiji. Kako mozemo verovati da ce nas braniti neko ko nije branio svoj zavicaj, svoj rodni grad?

I nije jedini...ima ih.........pogotovo Ministarstvo sa civilnom kontrolom.........a reformu je Tadic sprovodio............zna se kako.........Srbi iz Srbije....prevremena penzija pogotovo oni koji su branili Srbiju........a dovesti one koji ni svoje sacuvali nisu ni hteli da pokusaju...........................udji u sajt MO pa proveri komandnu strukturu a da i ne gledas po jedinicama......Srbe iz Srbije rodom.................da nabrojis za pet minuta....
A sto se tice Sarajeva ............................................
 
pa on je kao oficir mogao dati ostavku i preci iz vojske SRJ u vojsku RSK. Nesto slicno je recimo uradio Ratko Mladic zato je za 90% srpskog naroda on heroj. Mogao je i Mladic biti shef neke kasarnice u Beogradu, ispijati kafe u bg restoranima, setati sa unucima pokraj Save ali nije. ON je odabrao da zrtvuje sav taj komfor i stavi se aktivno u odbranu sopstvenog, ugrozenog i napacenog srpskog naroda.

Zato je on heroj naseg modernog vremena. Pa ako je i u tome sto je radio i pogresio, u svakom slucaju je bolji covek od nekog Borisa Tadica ili Zdravka Ponosa koji nisu uradili ama bas nista da sprece propast i genocid nad sopstvenim narodom.
 
JerryRopero:
jeste. branio ga je za razliku od borisa tadica . a branio ga je tako sto je ucestvovao u prikupljanju novca za odbranu, organizovanju dobrovoljaca, lecenju ranjenika i mnogim drugim stvarima. za razliku od sarajlije borisa tadica koji je sedeo u beogradskim kaficima nezainteresovan za stradanje srpskog naroda u svom rodnom gradu.
Kako ga je branio kada su ga njegovi istomisjenici razvaljivali sa brda tri godine ?
 

Back
Top