ponašanje

skoncentishem se na razlog zbog koga moramo da provedemo to vreme zajedno... mozhda je to neki idealan odgovor ali ne mora da bude tachan... (sad smo svi ovde kao super face)
 
joj ne znam kako kad...nekad samo gledam da umaknem nekad se smorim i utjutim...zavisno od situacije...npr na poslu moram da budem s nekim ko je antipatichan...totalno zavisi od situacije a ne samo od hhhm nivoa antipatichnosti...
 
e ono da mi je neprijatno kad me ne ignorishu....danas sam ishla na neko mesto tipa friyer ali nije to. i onda su zavrsiil sa mnom i bili su sasvim ljubazni ali nisam znala shta da radim nisam htela da pokvarim relativno ok utisak odnosno ono nisu bas misilli da sam luda..pa sam pobegla shto pre iako sam imala crvene brkove..a nisu bili neprijateljski nastrojeni naprotiv...ali bnolje ovako
 
Kad mi je neko antipatican, budem i ja krajnje antipaticna...Mada se potrudim, natjeram sebe da ne pravim djetinjaste scene, pa odgovorim ako mi se bas obrati, ali inace...Ignorisem svaku rijec koju progovori, ne smijem se na njene-njegove sale...
To vazi ako je osoba bezobrazno antipaticna, ako je samo neki bezopasan smarac, onda iskuliram, budem fina to neko kratko vrijeme koje moram da izdrzim, a posle pobjegnem cim imadnem priliku.
Bas sam danas imala jedan slucaj sa tom prvom kategorijom, pa sam morala da prokomentarisem dok je jos svjeze.
 

Back
Top