POMOZITEE MISLIM DA ME MUZ VARA SA MUSKARCEM

..to su mozda ribe u fonu, to je klasichna maska zuzetih mushkaraca ../Dragan Lokal je npr. Dragana iz kafica.. itd, a mozda i Dragica ;) a sada ozbiljno, imash agencije koje se bave time ihahaj odkad, za precenje, traganje, zashtitu, proveru, informisanje itd... plati, vidi, pa se razvedi ili ostavi choveka na miru..ali uradi to profi, bez mrtvih i povredjenih neduznih civila :) pozz.
 
Pomozite neznam sta cu sa sobom, mislim da cu da odlepim.Pre tri dana nadjem skriven mob u kolima.Znam da nije uredu al morala da pogledam
a kad tamo samo skoro samo brojevi od muskaraca.Pisano sve u muskom rodu.Ja izvukla brojeve i igrala se pametnjakovica.Kontaktirala sam brojeve iz moba predstavljajuci da sam musko i da zelim upoznavanje i ...I na moje veliko zaprepascenje javili su mi seeeeee.e tad sam pukla.Neznam vise sta da mislim ni sta da radim.Jos nemogu da verujem da m ise ovo desava,muzu nisam nista spomenula.Pomozite mi potreban mi je savet i pomoc.

Gospodjo muz-puz vam je gej!:D
 
Heh i mene su neke cure dodavale u mob pod zenskim imenom. :lol: Standardna procedura. ;)

Baš sam i ja na to pomislio.
Kod mene u mobu nekoliko žena nose muška imena, npr. umesto Zorica upisao sam Zoran, Dragana-Dragan, Milena-Milan, Sofija-Sofrenović (prvo sam hteo napisati Sofronije, ali ko se još danas tako zove).
Malo sam imao problema da mađarska ženska imena prevedem u muška.
 

Back
Top