Pomozimo Đilas - Šolak - Jeremić koaliciji

Podsećanja radi današnjeg SNS kadra, botova i ostalih,
Đilas je bio gradonačelnik Beograda, ne predsednik republike Srbije.
Ko su politički magarci u našoj državi? Martinović i Šapić?
Odakle je došao Go.Vesić
Baba Julin mali je baš onako . . . pozdrav za ženinu tetku iz Kanade, odosmo na Manjaču
Ona Brnobić, na stranu seksualna orijentacija, ona je proslavila Božić o Sretenju, a na stranu i nacionalna pripadnost . . . na stranu i bratova firma.
Hoćemo još?
Rušenje u SavaMali, plagijat Siniše Malog, prisluškivanje prvorođenog, svako malo atentat na istog, niti se ko optuži, niti se ko okrivi . . .
Hapsiće se zbog jednog džointa, al opet tona marihuane nije tona kokaina. Uhapsila ga država, brani ga Đuka.
Mi danas imamo saznanja o kojoj Đilasovoj svoti? Zašto nije uhapšen, bar optužen!?
Mlađanu Dinkiću pre koliko ono godina iskrojena zatvorska uniforma? Nikad optužen, nikad zatvoren.
24 stana ministra Malog, poričemo svako saznanje o tome .. . i u nedogled.
 
Podsećanja radi današnjeg SNS kadra, botova i ostalih,
Đilas je bio gradonačelnik Beograda, ne predsednik republike Srbije.
Ko su politički magarci u našoj državi? Martinović i Šapić?
Odakle je došao Go.Vesić
Baba Julin mali je baš onako . . . pozdrav za ženinu tetku iz Kanade, odosmo na Manjaču
Ona Brnobić, na stranu seksualna orijentacija, ona je proslavila Božić o Sretenju, a na stranu i nacionalna pripadnost . . . na stranu i bratova firma.
Hoćemo još?
Rušenje u SavaMali, plagijat Siniše Malog, prisluškivanje prvorođenog, svako malo atentat na istog, niti se ko optuži, niti se ko okrivi . . .
Hapsiće se zbog jednog džointa, al opet tona marihuane nije tona kokaina. Uhapsila ga država, brani ga Đuka.
Mi danas imamo saznanja o kojoj Đilasovoj svoti? Zašto nije uhapšen, bar optužen!?
Mlađanu Dinkiću pre koliko ono godina iskrojena zatvorska uniforma? Nikad optužen, nikad zatvoren.
24 stana ministra Malog, poričemo svako saznanje o tome .. . i u nedogled.
To je vreme kad je gradonačelnik Đilas dogovarao izgradnju Beograda na vodi sa svojim drugarom i kolegom Vučićem.
 
Mora da ispuni kvotu, tamo će da proveravaju komesari u SNSu.

Ja isto pišem li pišem i vuda i po društvenim mrežama kako najviše volim našeg predsenika Aleksandra Vučića. Pa đe jadan, i ja moram dobiti nešto. Svašta obećavaju, pa da vidimo oće li biti šta od tih obećanja.

Ja ništa maliciozno nisam mislio; samo pitah.

Verovatno je trebalo bolje preko privatne poruke.
 
Za lopinu Đilasa se jedino još ne zna hoće li da skoči sa Gazele ili Brankovog mosta ...
?

Hahaha, kako si smešna Romanka. Pa ti imaš smisla za humor. Jes ti neka stendup komičarka?

Ja isto kao Romka volim jedino mog predsenika Aleksandra Vučića.

Ja ništa maliciozno nisam mislio; samo pitah.

Verovatno je trebalo bolje preko privatne poruke.

Pa bolje da to ide preko privatnih poruka nego ovako javno. Gledaju sve naši partijski komesari i pišu tamo.

Šta da ti kažem brate napaćeni. Ne bi ja glasao nikad za Acu Srbina, ali daju litar ulja, kilogram brašna i šećera, i još će da uplate 20 iljada dinara. Pa ja to zbog sebe i male dece.

Aca Srbin ponovo može da upali mašinu za mlevenje mesa. Nije zajebancija.
 
Mlađanu Dinkiću pre koliko ono godina iskrojena zatvorska uniforma? Nikad optužen, nikad zatvoren.
24 stana ministra Malog, poričemo svako saznanje o tome .. . i u nedogled.
Kako uhapšen kad je bio Vučićev zamenik za arapski svet, jer kako sam Vučić kaže " Nadam se i kad odemo s vlasti da će u ovoj zemlji biti dovoljno pameti da i mene neko angažuje da razgovaram s predstavnicima pojedinih arapskih zemalja zato što tamo uživam veliki ugled".
Ne hapsi se čovek koji ma velki ugled.
 
Nije poenta što Vučko pregovara sa nesvrstanima, nego što je plaćao savetnike kao što su Klinton, Bler, na stranačkom okuplanje Šreder
To je dokaz njegove mudrosti, jer mudar se trudi da sazna šta o njemu neprijatelj misli ... rezulteti njgovi to potvrđuju ...To je ono što se ne može osporiti, a Đilasovih 600.000.000 je dokaz kako se ne sme dozvoliti da opet takve lopuže prisvoje državu ...
 

Back
Top