pomoc

vini

Početnik
Poruka
5
Decko me je zaprosio posle dve nedelje poznanstva. Ja sam mu objasnila zasto ne mogu odmah da pocnem da zivim sa njim. Trenutno nemam posao i ne mogu da me on izdrzava. On je sve pogresno shvatio i posle mesec i po dana zabavljanja poceo je da me prosto gura od sebe. Prosto mi je dao uslov ili da predjem da zivim kod njega ili da se razilazimo. Ne znam sta da radim. Zaljubljena sam u njega ali i dalje me razum sluzi. Ima li tu ljubavi sa njegove strane
 
Kad ste pre uspeli i da se zaljubite, i da se isprosite, i da se naljutite .... ?????
Ako se on posle mesec dana naljutio ... pa šta će biti posle dve godine, kad zaljubljenost prodje?

Otkači to ... ne treba ti čovek koji će ti posle mesec dana postavljati ultimatume. Udaja treba da bude tvoj izbor, a ne jedno od rešenja.
 
Takve ultimatume baš prezirem :x
I znam primera oko sebe kad su se devojke 'povinovale' ultimatumu; pa posle on njih prevario, ostavio... Od kad sam to videla sve više verujem da oni to rade iz slabosti i kukavičluka, a ne iz ljubavi.

Neka te razum i dalje služi :wink:
I pokušaj da urazumiš njega, trebalo bi jedan normalan, otvoren razgovor da reši to - pod uslovom da nije kreten :?
 
vini:
Decko me je zaprosio posle dve nedelje poznanstva. Ja sam mu objasnila zasto ne mogu odmah da pocnem da zivim sa njim. Trenutno nemam posao i ne mogu da me on izdrzava. On je sve pogresno shvatio i posle mesec i po dana zabavljanja poceo je da me prosto gura od sebe. Prosto mi je dao uslov ili da predjem da zivim kod njega ili da se razilazimo. Ne znam sta da radim. Zaljubljena sam u njega ali i dalje me razum sluzi. Ima li tu ljubavi sa njegove strane

Iskreno....mislim da nema....
Nista mu ne bi smetalo....dok ste zajedno...ako te voli....Ja zbog drugih problema ne mogu jos uvek da predjem kod decka....i eto....jos smo zajedno...nema ultimatuma...svadje...samo razumevanje , strpljenje...Toga mora da bude ako ima ljubavi...i istinske zelje da bude bas sa tobom....Moj se blizi cetrdesetoj...i ne verujem da je tvom (verujem da je mladji) veca -frka- za brakom nego mom....
Dobro je sto te razum sluzi....cuvaj ga i dalje....za nekoga ko ce imati vise ljubavi , strpljenja, paznje....
(inace , ne vidim da bi trebalo da bude -to sto ne radis- razlog da ne zivite zajedno......ako ga bas puno volis, jos nekoliko meseci ga drzi na -probi- i reci mu da mu to sto ne zivis sa njim nece smetati
ako mu je stvarno stalo do tebe....ako to -prodje- , ti ces vec naci posao u medjuvremenu, tada predji kod njega....opet na nekoliko meseci da vidis kako ce to sve ici....naravno nikako vencanje....i naravno...nikako da ne zna da je -test-...)
sve naj... :wink:
 
Ufff - bolje nađi drugog dečka, vidiš da je ovaj nešto čudan, muljav...

Oćeš ti da ga učiš kako treba da razmišlja, kako da se ponaša i sl?

Jeste - hoćeš ako si blesava.

Ej dva meseca... :roll:
 
da ti pomognem.decko ti je frustrirani kreten koji samo zeli da cresne koji put dok se ne nauci na tebi,pa kad nadje drugu da te 'ladno odbaci.nadji novog,a starom reci da je previse dobar za tebe...
 
dekart:
da ti pomognem.decko ti je frustrirani kreten koji samo zeli da cresne koji put dok se ne nauci na tebi,pa kad nadje drugu da te 'ladno odbaci.nadji novog,a starom reci da je previse dobar za tebe...
Seks nam je super, tako da to nije problem
 
vini:
Decko me je zaprosio posle dve nedelje poznanstva. Ja sam mu objasnila zasto ne mogu odmah da pocnem da zivim sa njim. Trenutno nemam posao i ne mogu da me on izdrzava. On je sve pogresno shvatio i posle mesec i po dana zabavljanja poceo je da me prosto gura od sebe. Prosto mi je dao uslov ili da predjem da zivim kod njega ili da se razilazimo. Ne znam sta da radim. Zaljubljena sam u njega ali i dalje me razum sluzi. Ima li tu ljubavi sa njegove strane

Slusaj taj razum. Daj sebi vremena, ne zaleci se. Koliko god da ste u ovom trenutku bliski, malo je vremena proslo. Nikako ne dozvoli da te on izdrzava ni 2 dana. Neka je od onih koji to niakda nece prebaciti, ali ces ti imati osecaj da mu nesto dugujes i mnoge stvari ces kasnije raditi iz tog osecaja, a ne zato sto zaista zelis. Tako nesto ne treba ni tebi ni njemu.
 
To bi mogla biti ljubav sa (nezeljenim) posledicama, malo opreza nije na odmet. Pogotovo shto tek posle godinu, dve otkrijesh da partneru smrde noge ili hrche, cheprka nos, itd. A do tada vec jedno, dvoje dechice i trece na putu. Klizav teren :?
 
zar je mogutje da ljudi ocheqju da dobiju realne savete u vezi ovakvih i slichnih nedoumica od totalnih stranaca?....to je bash chudno....vredno ispitivanja....ako ti ne znash dal da provedesh ostatak zhivota sa tim likom....shta onda pitash koji moj....c c c
 
Antune Tune ne slažem se sa tobom ...
mislim da ima dosta osoba koje jednostavno o sličnim pitanjima ne razgovaraju sa bližnjima ...
ne kažem da ti nisi taj ali na svetu je vrlo malo čvrstih i odlučnih ljudi koji u svakom trenutku znaju šta hoće ili još važnije šta neće ...
 
Pre no sto postave pitanje, ljudi obicno znaju odgovor samo im je potrebno da to neko potvrdi... Ti vec znas sta treba da uradis... Jedan je zivot, slusaj samo sebe, pa cak i ako pogresis - nije kraj sveta. :D
 
nimfomanka011:
Pre no sto postave pitanje, ljudi obicno znaju odgovor samo im je potrebno da to neko potvrdi... Ti vec znas sta treba da uradis... Jedan je zivot, slusaj samo sebe, pa cak i ako pogresis - nije kraj sveta. :D

Opasan ti nick.Sad ce muski da ti natovare p.p. da ima da pukne server.
 
NatasaNatasa:
Udaja treba da bude tvoj izbor, a ne jedno od rešenja.
Mozda bi trebalo tako da bude,ali nije tako.Za veliku vecinu devojaka i zena udaja je resenje.Resenje mnogih problema.Licno poznajem nekoliko takvih primera.
No...nikad nisam mogao da shavtim muskrace koji,kada vide neku extra dobru ribu na ulici kazu:"Odmah bih je zenio". To je meni ne zamislivo! To je tako glupa i debilna izjava da nemam reci.A ova recenica je vrlo blisko vezana sa ovim likom koji bi da se zeni pose par nedelja zabavljanja.Osim ako mu nije frka (godine,manjak riba...). Udarilo ga u glavu i on bi da se zeni.Mada,koliko puta sam cuo za neke parove koji su ze zabavljali po 5,6,10 godina i posto bi se uzeli razvodili bi se posle 2-3 godine braka.Zasicenje! Tako da brzina nekada ide u prilog,ali ipak je par nedelja malo.Da je makar par meseci,pa ajde...
U svakom slucaju mislim da se taj "brat" zaleteo i to zesce.A verovatno se i plasi,misli da ako te ozeni da ce trajno da te veze,glupost!
 
vini:
Decko me je zaprosio posle dve nedelje poznanstva. Ja sam mu objasnila zasto ne mogu odmah da pocnem da zivim sa njim. Trenutno nemam posao i ne mogu da me on izdrzava. On je sve pogresno shvatio i posle mesec i po dana zabavljanja poceo je da me prosto gura od sebe. Prosto mi je dao uslov ili da predjem da zivim kod njega ili da se razilazimo. Ne znam sta da radim. Zaljubljena sam u njega ali i dalje me razum sluzi. Ima li tu ljubavi sa njegove strane

Извини, мало сам завирила у профил...31 година и психолог по професији?! :shock: А питаш овакве ствари... :roll:
После две недеље познанства теби је једини разлог да не улећеш у брак то што не желиш да те он издржава??? :shock:
 

Back
Top