Pomoc,sestra mi je u komi!

Dušice, moje iskreno saučešće, svakog dana sam pratila stanje tvoje sestrice, i uvek sam očekivala bolje vesti o njenom stanju, ali sudbina je htela drugačije, i veruj sve nas je pogodila ova tužna vest. Neka počiva u miru, gore sa anđelima jer to i zaslužuje.
 
...Tek sad sam videla temu, i pročitala celu...:sad2:
...reči utehe ne postoje...budi sretna što si je imala, što ste imale svoje vreme,
koje je bilo samo vaše....čuvej je u svom srcu zauvek, samo tako će živeti
večno....:sad2::zag:
 
Nemam reči da opišem svoje trenutno osećanje...Ostala sam bez teksta... Pre neki dan sam postala član i upravo sada pročitala tvoj vapaj u pomoć. Isčitavala sam tvoje poruke i poruke podrške i osećala da mora biti pozitivan kraj... Ali zadnja poruka me je odsekla...

Rećiće ti da budeš hrabra. ALI KAKO? Zato plači koliko god imaš suza...

Rećiće ti da život ide dalje. MORA! Zato pogledaj večeras u nebo i videćeš da se pojavila još jedna zvezda. Svake noći Jelena će ti se javljati svojim sjajem, a svakog dana će te neprimetno pratiti i bodriti da ne posustaneš kao što je to uvek i radila...

Znam da ti mozak radi ubrzano i prelistava sve one lepe i smešne trenutke koje ste provele zajedno... Zato se nasmej, jer samo je ona mogla te stvari da učini lepim i smešnim...

I srce ti ubrzano kuca... Hoće da iskoči... Ali poslušaj te otkucaje, to ti ona iz njega poručuje da će zauvek biti sa tobom u njemu...


Moje iskreno saučešće,
Dušica Tot sa porodicom
 
Jako mi je zao sto si izgubila sestru,mogu samo zamisliti kako ti je....I ja imam rodjenu sestru i ne znam kako bih da nje nema....Mislila sam da ce biti bolje i bas sam se rastuzila kad sam videla da je umrla...Primi moje najiskrenije saucesce.... :cry: :-**
 
Pratila sam ovu temu. Nisam ovo ocekivala, osecam se uzasno lose. Ne zelim ni da zamislim koliko je velika bol. Ono sto nam preostaje je da verujemo da smrt nije kraj, i da se zivot nikako ne zavrsava u grobu. Da shvatimo da cemo svi mi jednog dana biti tamo. Neko pre, neko kasnije. Verujem da je ona vec pronasla svoj mir sa Bogom i da je Andjeli cuvaju!
 

Back
Top