,,Poludela,, profesorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa kako da nacuim 90 strane odmah do ponedeljka???Aj da je rekla pre nedelju dana nego na precep!I jos kaze razlog da se knjiga za ispit sprema mesec dana a ima mnoooooooogo stranica...Mislim nie ni ona fer, podjednako kriva kao i mi!Sto je najgore zavela red i disciplinu u drugom odeljenju tj. odeljenjima!
 
Уф.
Па ја сам млађа од тебе,па сам за једну ноћ научила (иако не волим кампањски рад,догоди ми се да запоставим лекције) 60 страна из историје и сутрадан добила 5.
Седи.Учи.
Не можеш бежати до краја године,јербо не знаш да ли ће јој се расположење мењати.;)

Напоменућу,ниси морао за ово тему да отвараш него си је мог'о изложити на Проблемима.
 
Иста ситуација са физичарем.
Човек нас , што би се овде у народу рекло , 'је.бе па нас 'лади.' :mrgreen:
Значи,мораш да га молиш да одговараш,не жели да пита док се атмосфера у одељењу не промени,како каже..
а кад каже да може да се одговара,то после два минута не важи и тако у круг.

И шта човек да ради?
Седим и ћутим.

Исправно?! Вероватно не.
Али немам више снаге,бре,да се исправљам криве дрине. Толико је умео да ме слуди,да више немам воље да с њим уопште причам.
Значи,ја ћу да учим,а он може да ради шта хоће.
Његов проблем.

Мислим да би тако требали и ви.
Ваше је да учите (да,ма колико то излизано деловало).
A oна вам не може ништа ако знате.
 
mozes da bezis samo takticki

za pocetak se razboli onako za svoj grosh bar na papiru i nemoj mesec dana da ides u skolu mozda se situacija stabilizuje, posle glumi da imas kontrole ponedeljkom i petkom ili kad vec imas taj predmet
 
Иста ситуација са физичарем.
Човек нас , што би се овде у народу рекло , 'је.бе па нас 'лади.' :mrgreen:
Значи,мораш да га молиш да одговараш,не жели да пита док се атмосфера у одељењу не промени,како каже..
а кад каже да може да се одговара,то после два минута не важи и тако у круг.

И шта човек да ради?
Седим и ћутим.

Исправно?! Вероватно не.
Али немам више снаге,бре,да исправљам криве дрине. Толико је умео да ме слуди,да више немам воље да с њим уопште причам.
Значи,ја ћу да учим,а он може да ради шта хоће.
Његов проблем.

Мислим да би тако требали и ви.
Ваше је да учите (да,ма колико то излизано деловало).
A oна вам не може ништа ако знате.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top