Polovna roba

  • Začetnik teme Decko iz Nemacke
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
blondi:
zagrepčanka:
vi ste apsolutno ridikilus,već je odavno zaključeno da se dečko šalio a vi i dalje pišete ogromne ispovijesti o toj temi. :?
joj pa niko to nije shvatio sem tebe... pametnice mamina :lol:
ma da al mi nije jasno zašto na to gube vrijeme ak je to šala?možda bi i oni to htjeli i ćini im se primamljivo. :)pa zato toliko čuđenje i ispovijesti.
 
Radikal u srcu:
Za tipove: koooooooooooji ste vi licemeri. Pretvarate se tu, satro emancipacija, moderna shvatanja, svako sa svakim, a da vam riba kaze da je spavala sa deset tipova, 90% vas bi je sutnulo k'o istrosenu krpu! Da ne govorim o potencijalnoj zenidbi. Daj, bre ne se*ite!

Za nacete ribe: vas jos i shvatam, nije vam lako sto ste se podale, pa sada zagovarate taj put. Kao k'o *ebe nevinost i slicne fore. Ne kvarite nepokvarenu zensku decu jer ce vas stici kazna sa neba!

Za nevine i cestite devojke: cuvajte svoju nevinost za muza i samo tako cete sacuvati svoj i obraz svoje porodice.

Za neupucene: svrha seksa nije telesni uzitak vec nesto sto dovodi do najplemenitije stvari na svetu, a to je radjanje dece.


Hm... otkud to da 'Božiji glasnik' koristi djavolske reči.



Za nacete ribe: vas jos i shvatam, nije vam lako sto ste se podale, pa sada zagovarate taj put. Kao k'o *ebe nevinost i slicne fore. Ne kvarite nepokvarenu zensku decu jer ce vas stici kazna sa neba!

Jesi li siguran? Upražnjavanjem seksa pre braka ne krši se nijedna Božija zapovest.



Da ti dopunim misli ...


Za nevine i cestite devojke: cuvajte svoju nevinost za muza i samo tako cete sacuvati svoj i obraz svoje porodice i čekajte da vam u nezanju život prodje .

Za neupucene: svrha seksa nije telesni uzitak, a svrha vodjenja ljubavi je radjanje dece.
 
zašto si mi zatvorila temu o dosadi blondi,nije u redu, a uistinu mi je dosadno i šta se bahatiš pa zatvaraš teme?ti neku pametniju smisli sad još i ovo zatvori pa nemam gđe pisat.
 
ljubilica:
već si zatvorila 5 tema kozo jedna kada te negde uvatim zagutit ću te ko vranu.
draga moja zagrepčanka, keti, ljubilica itd. ... ovaj ton ti ni malo ne dolikuje ali kad bolje razmislim to je oduvek bio "vaš" nivo...

što se tiče mog moderisanja foruma bilo bi ti pametnije da se opterečuješ svojom psihom... kolko sam čula imate u zagrebu puno ustanova ali nažalost punih, koliko se da primetiti...

promeni ponašanje ili ...ne samo da ču ti zatvoriti teme nego češ dobiti i ban na server... jel jasno!!!
 
blondi:
ljubilica:
već si zatvorila 5 tema kozo jedna kada te negde uvatim zagutit ću te ko vranu.
draga moja zagrepčanka, keti, ljubilica itd. ... ovaj ton ti ni malo ne dolikuje ali kad bolje razmislim to je oduvek bio "vaš" nivo...
Sto se "susjedi" cascavaju... :twisted:

blondi:
promeni ponašanje ili ...ne samo da ču ti zatvoriti teme nego češ dobiti i ban na server... jel jasno!!!
Ovo si od mene pokupila, priznaj! 8)
 
Mars Blackmon:
blondi:
ljubilica:
već si zatvorila 5 tema kozo jedna kada te negde uvatim zagutit ću te ko vranu.
draga moja zagrepčanka, keti, ljubilica itd. ... ovaj ton ti ni malo ne dolikuje ali kad bolje razmislim to je oduvek bio "vaš" nivo...
Sto se "susjedi" cascavaju... :twisted:

blondi:
promeni ponašanje ili ...ne samo da ču ti zatvoriti teme nego češ dobiti i ban na server... jel jasno!!!
Ovo si od mene pokupila, priznaj! 8)
well pa nemam naviku da brišem postove upučene meni jer onda se oma priča kako nema demokratije na forumu :mrgreen:

a pod dva: 8)
 
blondi:
Mars Blackmon:
blondi:
ljubilica:
već si zatvorila 5 tema kozo jedna kada te negde uvatim zagutit ću te ko vranu.
draga moja zagrepčanka, keti, ljubilica itd. ... ovaj ton ti ni malo ne dolikuje ali kad bolje razmislim to je oduvek bio "vaš" nivo...
Sto se "susjedi" cascavaju... :twisted:

blondi:
promeni ponašanje ili ...ne samo da ču ti zatvoriti teme nego češ dobiti i ban na server... jel jasno!!!
Ovo si od mene pokupila, priznaj! 8)
well pa nemam naviku da brišem postove upučene meni jer onda se oma priča kako nema demokratije na forumu :mrgreen:

a pod dva: 8)
kaj ti imaš problema ako se javila neka cura iz zagreba i prozvala ljubilica što se na mene otresaš.i draga ovo ti je bilo strašno nisko.
 
zagrepčanka:
blondi:
Mars Blackmon:
blondi:
ljubilica:
već si zatvorila 5 tema kozo jedna kada te negde uvatim zagutit ću te ko vranu.
draga moja zagrepčanka, keti, ljubilica itd. ... ovaj ton ti ni malo ne dolikuje ali kad bolje razmislim to je oduvek bio "vaš" nivo...
Sto se "susjedi" cascavaju... :twisted:

blondi:
promeni ponašanje ili ...ne samo da ču ti zatvoriti teme nego češ dobiti i ban na server... jel jasno!!!
Ovo si od mene pokupila, priznaj! 8)
well pa nemam naviku da brišem postove upučene meni jer onda se oma priča kako nema demokratije na forumu :mrgreen:

a pod dva: 8)
kaj ti imaš problema ako se javila neka cura iz zagreba i prozvala ljubilica što se na mene otresaš.i draga ovo ti je bilo strašno nisko.
draga moja pošto si kratko vreme na forumu da ti plavuša šapne jednu veliku tajnu malih majstora... moderatori mogu da provere IP poruke :mrgreen:

PS... u laži su kratke noge :lol:
PPS... nacionalizam je zabranjen na forumu... sledeča poruka na bazi nacionalizma neče biti samo obrisana več češ biti banovana... nadam se da smo se razumele?!!!
 
Kako li je Incognitu, kad zna da je jubilarni pedeseti...? :twisted:
Mars nece da kvari Gazdarica & blondi show...Dakle, nema odgovora na to pitanje...hehe...
P.S. Ovo za petobanku je shala, ali ne isplati se sad brisati. 8)
 
Mars Blackmon:
Kako li je Incognitu, kad zna da je jubilarni pedeseti...? :twisted:
Mars nece da kvari Gazdarica & blondi show...Dakle, nema odgovora na to pitanje...hehe...
P.S. Ovo za petobanku je shala, ali ne isplati se sad brisati. 8)
pa kao da slavi abrahama :mrgreen:
i što gazda & plavuša šov nije to naša omiljena tema ovde je problematika "dublja" a ja sam mala :lol:
PS... pa ti znaš da je na brišem svašta 8)
 
Blondika je nasla logu. U "Kupatilu", zakljucajte se, i ako Boga znate, ne izlazite dok se dobrano ne "istrosite". Radi ljudi koji ovde dolaze, jer nekad je tako tesko doci do rijeci od vas dvoje i vase ljubavi, koja je, bukvalno, poklopila Forum.
Laku noc. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top