POLJE DECE U NATALU

ma niko vas ne ignorise ili su svi prezauzeti ili..... hm...
ja sam tek pocetnik i ponesto malo natucam. i ja sam poprilicno cekala da mi se neko "smiluje", nekih par meseci! Nisam iznenadjena posto moja 5 nije bas najsjajnija pa verovatno nisu hteleli da me razocaraju
 
Evo,napokon sam uspela da je postavim.Udata sam,prosle godine u novembru smo poceli da pravimo dete i odmah se desio spontani,sad,posle 7 meseci ponovo.Lako ostanem trudna ali se odmah desi spontani...

Tesko da ces uspeti ove godine,jer progresivni MO prelazi preko malefika u Strelcu,krajem prosle god.je prelazio preko SA,pa sad preko MA,za dva meseca ce preci preko UR,tako da bih ti savetovala da napravis malu pauzu koji mesec da se spontani ne ponovi.
Pri tom progresivni MA pravi kvadrat na vl.5.polja pa eto jos jednog pokazatelja zasto trudnoce "odlaze",tranzitni SA takodje blokira kvadratom na progr.MO i opozicijom na JU kao Mesecevog dispozitora,direktivni MO je takodje u kvadratu sa nat.SA,pa iz toga proizilazi tvoje nezadovoljstvo.
Tr.PL se seta preko tvog dir.SA,tj.vl.ASC-ta,sigurno ti nije lak period,prolazis kroz neku vrstu unutrasnje transformacije koja je bolna ali ces nakon toga drasticno sazreti.

Natalno imas Hirona na vrhu 5.polja u opoziciji sa SA, a vl.5.je retrogradan,u ovnu,pa ces morati najmanje dva puta da ostajes u drugom stanju pre nego sto uspes da rodis,VE nije lose postavljena,pa daje dobru plodnost,mislim da ces izmedju 2011 i 2013 roditi
 
Za odredjena pitanja treba malo vise vremena odvojiti,pa kad stignem,jesi udata?

Nisam udata, sto ne znaci da ne planiram ;)

interesuje me da li vidite koliko dece bih mogla imati. i kako se to gleda?
i na osnovu kojih metoda je recimo Vip dolazila do zakljucka u kojim godinama bi se to moglo desiti.

ono sto ja vidim kod sebe je da mi je vladar 5.k u 12. pa me to asocira na vanbracno dete koje ne bi bilo priznato, a nisam sklona tajnim vezama pa me to buni.
a da budem iskrena, ne verujem ni da bih ga slonila (obzirom da mi je ma u 5 ne znam kakvu bih jos simboliku mogla tome da dam) ...
do sada nisam ostajala u drugom stanju..
 
Poslednja izmena:
Molim vas ako bi mi mogli reci da li meni ima dece u Natalnoj karti? U zadnjih dve godine sam imala 2 hemijske trudnoce i jedan pobacaj. Sad zavrsavam istrazivanja pa razmisljam da li da se upustim u neki medicinski proces ostvarivanja trudnoce ili da probam jos prirodno i uopste da li cu imati decu? Evo link za kartu, jako, jako sam vam zahvalna unapred[
daisy24
 
Poslednja izmena:
U zadnjih dve godine sam imala 2 hemijske trudnoce i jedan pobacaj.

Na sta mislis kad kazes "hemijske trudnoce"?
Nekako su mi nepregledne ove karte,bolje su one sa astro.com-a,natal ukazuje da ce se na dete malo cekati ali mislim da ce krajem godine biti povoljni aspekti i da tek kada SA udje u Vagu sazreva vreme za dete.
Hajde molim te postavi kartu sa astro.com-a,jer ovde ne vidim gde se nalaze cvorovi.
Imas temu "kako postaviti natalnu kartu",tu je sve lepo objasnjeno.
 
Nisam udata, sto ne znaci da ne planiram ;)

interesuje me da li vidite koliko dece bih mogla imati. i kako se to gleda?
i na osnovu kojih metoda je recimo Vip dolazila do zakljucka u kojim godinama bi se to moglo desiti.

ono sto ja vidim kod sebe je da mi je vladar 5.k u 12. pa me to asocira na vanbracno dete koje ne bi bilo priznato, a nisam sklona tajnim vezama pa me to buni.
a da budem iskrena, ne verujem ni da bih ga slonila (obzirom da mi je ma u 5 ne znam kakvu bih jos simboliku mogla tome da dam) ...
do sada nisam ostajala u drugom stanju..

Ja ne znam metodu kojom se precizno moze videti broj dece,ali se mogu videti predispozicije za jedno ili vise dece.
MA u 5.si ti(vl.ASC-ta) jako vezana za svoje buduce dete,a simbolika MO u ribama u 12.polju moze ukazivati i na to da ste i u nekom prethodnom zivotu bili povezani,a moze biti i vanbracno,nepriznato,ne znas sa kim ces ga imati i kakav ce biti taj otac tog deteta,sudbine su razlicite..simbolika je ogromna u ovom slucaju i ja je ne bih nabrajala.
Vip je odredjivala periode na osnovu direkcija i tranzita(najverovatnije),no to ces pitati nju kad bude mogla da nam se pridruzi.
 
my.php
[/URL][/IMG]

Jel karta sad ok?

Hemijske trudnoce znace trudnoce koje se pokazuju na testu (znaci dobijes plus) ali onda imas pobacaj pre nego sto se utvrde na ultrazvuku - takve sam imala vec dve, a onda jos jednu koja se zavrsila pobacajom posle utvrdjivanja na UZ-u. Puno, puno ti hvala na paznji. Ako ti nije problem posebno me zanima da li je preporucljivo da nastavim prirodno ili da idem na medicinske poduhvate i kad? Hvala jos jednom
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam metodu kojom se precizno moze videti broj dece,ali se mogu videti predispozicije za jedno ili vise dece.
MA u 5.si ti(vl.ASC-ta) jako vezana za svoje buduce dete,a simbolika MO u ribama u 12.polju moze ukazivati i na to da ste i u nekom prethodnom zivotu bili povezani,a moze biti i vanbracno,nepriznato,ne znas sa kim ces ga imati i kakav ce biti taj otac tog deteta,sudbine su razlicite..simbolika je ogromna u ovom slucaju i ja je ne bih nabrajala.
Vip je odredjivala periode na osnovu direkcija i tranzita(najverovatnije),no to ces pitati nju kad bude mogla da nam se pridruzi.

o hvala hvala. sad si mi mnogo pomogla, i ne znams koliko :cmok2:
 
pozdrav svima,
dali moze netko da mi kaze dali je sada pravo vrijeme za djete?? zelja je tu, ali i veliki strah da bih mogla da ga izgubim... jer za 3 mjeseca mars tranzitira 4. polje (koje mi i nije bas bajno, a stoji za majcinstvo) i uz to pravi kvadrate sa saturnom i opozicije sa mjesecom itd...
hvala unaprijed! lidija

 
Poslednja izmena:
Jel karta sad ok?

Hemijske trudnoce znace trudnoce koje se pokazuju na testu (znaci dobijes plus) ali onda imas pobacaj pre nego sto se utvrde na ultrazvuku - takve sam imala vec dve, a onda jos jednu koja se zavrsila pobacajom posle utvrdjivanja na UZ-u. Puno, puno ti hvala na paznji. Ako ti nije problem posebno me zanima da li je preporucljivo da nastavim prirodno ili da idem na medicinske poduhvate i kad? Hvala jos jednom

Ne verujem da ce moci ove godine,verujem na prolece sledece godine biti povoljan period,pa od proleca naredne dve ipo god.
U naredna dva meseca postoji mogucnost da ponovo dodje do zaceca i spontanog,ali takodje mislim da ces posle nove godine poceti da resavas neke stvari po pitanju bracnog stanja,ako postoji nezadovoljstvo bracnim partnerom postoji mogucnost razdvajanja,i mislim da vec sada postoji odredjena tenzija,ili je mozda tvoj suprug pod tenzijom,kada se pocetkom naredne godine budu resile neke stvari,pocetkom aprila,najverovatnije,tada ce se otvoriti i aspekti za trudnocu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top