Politička karikatura (politički aforizmi, satira, memovi) 2.0

1702889168569.png
 
Излаз:
1. ЈА нећу да крадем више НИКАДА и НИЧИЈЕ.
2. ЈА нећу НИКАДА ВИШЕ да ћутим кад видим да други краде ИЧИЈЕ, одмах пријавим надлежној служби без да очекујем да ишта ураде.
3. Ко мени нешто украде одговарам СИЛОМ - било то вербално или физичко насиље али се СУПРОТСТАВЉАМ.
4. Свакога ко не ради ИСТО сматрам ЛОПОВОМ - јер је САУЧЕСНИК.

Док довољно људи укапира и придружи се да превагнемо као већина нећемо се спасти. НАПРОТИВ.

Оно "паметнији попушта" НИЈЕ ЗАКОН него жалосна констатација: порбај чувати овце или краве са "паметнији попушта" било своје или туђе.

Како радили тако нам и Бог помогао.

Жабе су скуване одавно, шта чекамо?
 
1702907405383.png

Dobro jutro....
Ovo je recenica koja trenutno ima najmanje smisla u Srbiji. Niti je dobro, niti je svanulo. Ovo sto se trenutno desava u Srbiji nema nigde pod ovom kapom nebeskom. Na celu drzave je covek koji ima suicidne misli pa u live prenosu preti da ce se obesiti o luster. Mozda bi bilo smesno da nije tuzno, jer cinjenica je da je on sef drzave i kao takav predstavlja sve nas. U direktnom prenosu on "preslisava" nesposobne i nekfalifikovane saradnike i mozda bi to bilo za pohvalu da te ministre i direktore nije postavio on licno a jedini kriterijum je bio da bude dobar tapsac i da se divi liku i delu velikog vodje. Juce su stigle veoma ostre kritike od evroparlamentaraca na stanje u Srbiji. I sramota me, zaista me je sramota. Prvi razlog za stid je cinjenica da zivimo u zemlji koja je civilizacijsko ruglo u srcu Evrope. Drugi razlog za stid je cinjenica da su me obradovale te kritike. Neko kritikuje zemlju u kojoj zivis a ti se radujes jer se nadas da mozda oni sa strane mogu da te rese ove pogubne vlasti, jer ocigledno nismo sposobni sami. Narod cuti, opozicija spava a oni uništavaju sve kao da im je pred glavu. Oticice oni sigurno...sve prodje pa i vreme njihove vlasti. Ali sta ce ostati posle njih?
 

Back
Top