Policija trenira strogoću-''NE'' za roman Dorotej, jer ima ''bezobrazane'' reči

Smatram krstu delom *intelektualnije Srbije*
pa se o5 niko sem mene nije setio da potrazi malo dublje

„Sindikat zaposlenih policije“ je prilično opskurno udruženje, koje se na društvenim mrežama ističe jedino po antivakserskim stavovima, borbi protiv “lažne” pandemije, 5G mreža i, po njihovim sthvatanjima, “dekadentnih” vrednosti savremenog društva.

Prema informacijama sa društvenih mreža Sindikata zaposlenih policije, s obzirom da zvaničan vebsajt nemaju, predsednik udruženja je Dejan Đukić, a njegov zamenik Vladimir Miković.

Sa druge strane, u bazi podataka Agencije za privredne registre nema informacija o ovom sindikatu, makar ne pod tim nazivom. Ime Dejana Đukića pominje se uz Jedinstveni sindikat policije koji je osnovan početkom 2013. godine. “Kurir” je iste godine pisao da je Đukić bio uhapšen jer je “pijan zaustavljao automobile” na autoputu i “tražio ljudima novac”.

Njegov zamenik Vladimir Miković blizak je neformalnoj ekstremno-desničarskoj grupi koja je godinama (do skoro) protestovala ispred Narodne Skupštine, bila razapela šatore, puštala muziku i privlačila poglede začuđenih prolaznika. Miković je i govorio na jednom od skupova.

:mrgreen:

Nema ovo veze s murijom već s onim što se ovdje u Hrvatskoj naziva "ravnozemljaši".





:mrgreen:

Usput rečeno, ovo u vezi naziva udruge bi u Srbiji trebalo biti ako ne kazneno, onda barem prekršajno djelo.
Čak mislim da jeste, zbog toga što se hrvatske i srpske zakonske odredbe po pitanju takvih stvari uglavnom poklapaju.
Znam da se u Hrvatskoj kažnjava brisanjem iz registra, zbog toga što naziv udruge ne smije navoditi na krive zaključke.
To je npr. kao da skupina šofera registrira "Udrugu kardiologa Republike Srbije".
TIP NAPRAVI FEJSBUK STRANICU, OBJAVLJUJE TESKE GLUPOSTI( pogledati stranicu)

I ONDA NASTUPA SA POZICIJE AUTORITETA

to je lazno predstavljanje i treba prijaviti i da ide u zatvor zbog pokusaja prevare
 
Smatram krstu delom *intelektualnije Srbije*
pa se o5 niko sem mene nije setio da potrazi malo dublje







:mrgreen:


TIP NAPRAVI FEJSBUK STRANICU, OBJAVLJUJE TESKE GLUPOSTI( pogledati stranicu)

I ONDA NASTUPA SA POZICIJE AUTORITETA

to je lazno predstavljanje i treba prijaviti i da ide u zatvor zbog pokusaja prevare
Ali tip uspe da podbuni grupe roditelja, lažne moraliste koji krenu da po ko zna koji put omalovažavaju prosvetne radnike i njihovu stručnost dovode u pitanje...
 

Back
Top