POLICAJCI KPS PUŠTENI JER JE NAREDILA KAO I UVEK EU

ne znam drugar, to im je valjda kao anestezija, lakse i bezbolnije od suocavanja sa ISTINOM

A neka veruju za sebe sta zele, zasto narod ceo lazu i vuku ga u propast odvajanjem od sveta i Evrope ?

Neka kazu istinu ljudima , bole ce ih 2-3 dana i zatim mozemo dalje da zivimo kao ceo svet a ne da mrzimo svakog zbog te lazi i propagande koje se drze a nije realna :)
 
ybt...pa kako god bilo...ako priznajemo rep. Kosovo, onda zato sto su na teritoriji Srbije uhapseni...il.prelaz granice...A ako ne, onda za nedozvoljeno nosenje automatskog oruzja po Srbiji...nema veze zasto su ih uhapsili, vec zasto su ih pustili...A istina je mnogo manje bolna: To je milo za drago Kosovskim sluzbama za hapsenje Srba na Kosovu...Pogledajte retoriku Prascica pre hapsenja ovih terorista.
 
A neka veruju za sebe sta zele, zasto narod ceo lazu i vuku ga u propast odvajanjem od sveta i Evrope ?

Neka kazu istinu ljudima , bole ce ih 2-3 dana i zatim mozemo dalje da zivimo kao ceo svet a ne da mrzimo svakog zbog te lazi i propagande koje se drze a nije realna :)

slazem se drugar, isto razmisljamo, ali kao sto rekoh i njima je laske da narod obmanjuju i govore im ono sto zeele da cuju, samo je jedna partija kod nas realna sto se kosova tiice
 
A kako Dacic hapsi policajce sa KiM kad je to deo Srbije.Po Ustavu.Ili on krsi Ustav,a ova njegova Marica raspisala izbore na KiM,pa onda izgleda nije raspisala,pa onda...ne zna ni ona sta je uradila.:sad2:

nije problem u dacicu vec u siptarima koji bi da prdnu i da stisnu a to se zove ko sto reko milion puta politicko licemerje...al ovo ne bi proslo ni u najzabitijem delu meksika de se sve moze kupiti za jedan dolar
 
pa naravno da ih ne voli kad ne pricaju o njihovim zeljama vec o realnosti, realnost je bolna i niko ne voli to da cuje
a ne shvataju da samo suocavanjem sa realnoscu mozemo da promenimo stvari na bolje

Bez vatanje u kostac sa realnoscu mozemo ostai kao malo dete koje se hvata stalno za neciji skut da ga brani i spasi od necega :)

U laznim snovima je najlakse ziveti, al to nikome ne pomaze ;)
 
dokazi sve sto si napisao i odgovori odakle znas da je narkoman i kako je povezan sa zemunskim klanom?
a gresis i o tome gde zivi, ne znas ti covece nista

Sam je rekao da je bio u konstantnoj vezi sa Lukovicem i Spasojevicem, o cemu postoje i transkripti telefonskih razgovora, objavljivano u dnevnoj stampi.Narkoman po kazivanju ljudi iz njegovog obezbedjenja, bilo u stampi, a da ne pricamo o vilama, dzipovima i sl. koje mu placaju "simppatizeri"...u najblazoj varijanti je politicka sponzorusa, a njih tek ne volem!
 
Sam je rekao da je bio u konstantnoj vezi sa Lukovicem i Spasojevicem, o cemu postoje i transkripti telefonskih razgovora, objavljivano u dnevnoj stampi.Narkoman po kazivanju ljudi iz njegovog obezbedjenja, bilo u stampi, a da ne pricamo o vilama, dzipovima i sl. koje mu placaju "simppatizeri"...u najblazoj varijanti je politicka sponzorusa, a njih tek ne volem!

pa daa, ali iz kog razloka je bio u vezi sa njima?
a ti verujes u sve sto procitas u novinama, pa normalno da ga taako ocrnjuju bivsi telohranitelji
 
Ma da...sve je to taaako normalno...jel'te? Pa i ove teroriste je normalno da puste...jel'? Ajde se ti prosetaj po svom gradu ili selu sa automatskom puskom...da vidim ko ce i kada da te izvadi iz zatvora!!! O tome ti govorim: a Ceda i to sto on baljezga u svojim javnim nastupima, mene privatno nervira taman toliko da mu ni orah iz ruke ne uzmem, a kamo li da glasam za njega...
Meni , laiku, je sve jasno kad ga cujem kako vristi ispred Dodika...:)
 
http://www.b92.net/mobilni/info/596629

Nadam se da im je Tadic uputio i izvinjenje jer su ometeni prilikom obavljanja teroristickih duznosti.

Siptari na slobodi dok nasi uhapseni Srbi i dalje came u zatvorima zbog "ugrozavanja suvereniteta Kosova"

Suverenitet Srbije dok je Tadic na vlasti moze da gazi kako ko hoce

Ma koliko ja mrzeo Tadića, ovo je redovni postupak u ovakvim slučajevima.
Uhvaćeni su u graničnom pojasu, uvek mogu da tvrde da su zalutali, naoružani standardnom opremom obavljajući redovne dužnosti.

Idiotski je što su i hvatani jer smo svi od početka znalid a je to bio predizborni marketing.
 
Nije samo Tadic , tvrde to svi SRS SPS DSS etc. svako ne priznaje ono sto nema :rotf:

Ko li im pravi tu drogu ? :mrgreen:

--- obrisano ---

Da vam ja kazem nesto: Kosovo je bilo i ostace srpsko, bez obzira ko je na vlasti i tamo i ovde.TO je istorijska cinjenica. TO bombe i Ceda ne mogu da izmene. Albanci jesu na vlasti, i jeste vecina stanovnistva albanske nacionalnosti...ali samo toliko.
Razumete me?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma koliko ja mrzeo Tadića, ovo je redovni postupak u ovakvim slučajevima.
Uhvaćeni su u graničnom pojasu, uvek mogu da tvrde da su zalutali, naoružani standardnom opremom obavljajući redovne dužnosti.

Idiotski je što su i hvatani jer smo svi od početka znalid a je to bio predizborni marketing.

Ma to je samo odgovor Redzepiju na hapsenje onih Srba ...
 

Back
Top