Pokrenuta istraga protiv Dodika

Ovaj Dragan Lukač je hrvat i kriminalac
http://www.teleklik.net/index.php?akcija=vijesti&rubrika=10&vijest=30547&meni=Vijesti

A ovaj Dragan Lukač je Srbin i bivši komandant Specijalne jedinice MUP-a Republike Srpske i sadašnji načelnik komunalne policije
http://www.glassrpske.com/vijest/10/banjaluka/19061/lat/Neispravna-voda-u-tri-osnovne-skole.html

Znači namjerno si lagao da je ovaj ustaša i kriminalac bosanski Srbin.

E onda sam ih pomijesao, do mene je. Otkud znam da imaju dvojica sa istim imenom i prezimenom. Sorry.

Znaci, nije bosanski Srbin nego je bosanski Hrvat.
 
Poslednja izmena:
Pa nije to moj tekst, ja sam samo stavio link. :lol:

Posto si tako fin, evo ti jos jedan link. Ovaj put Ognjen Tadic iz SDS-a.


SNSD voli Republiku Srpsku koliko to njemu treba

Čuj ja nisam član nijedne stranke i boli me neka stvar za njima svima ali stoji jedna stvar koju niko nemože da ospori a to je da je taj Dodik po kom pljuješ napravio više od njih svih dosad i to se vidi .I Tadić je bio na vlasti ili njegovi pa šta su napravili nismo imali čestitog puta a sad se pravi autoput i u planu je još jedan prema Doboju .Da ne pominjem onu zatvorenu rafineriju u Brodu koja sad radi punim kapacitetom i gdje hljeb zarađuje 1200 radnika .
Najlakše je kritikovati i pljuvati to svako može
 
Џаба вам усраше све!

БAЊA ЛУКA - Помоз' Бог јунаци - поздравио је јуче традиционалним српским војничким поздравом предсједавајући Предсједништва БиХ Небојша Радмановић припаднике 3. пјешадијској пука Оружаних снага РС "БиХ" на смотри у касарни "Козара" у Бањој Луци.

130
 
Čuj ja nisam član nijedne stranke i boli me neka stvar za njima svima ali stoji jedna stvar koju niko nemože da ospori a to je da je taj Dodik po kom pljuješ napravio više od njih svih dosad i to se vidi .I Tadić je bio na vlasti ili njegovi pa šta su napravili nismo imali čestitog puta a sad se pravi autoput i u planu je još jedan prema Doboju .Da ne pominjem onu zatvorenu rafineriju u Brodu koja sad radi punim kapacitetom i gdje hljeb zarađuje 1200 radnika .
Najlakše je kritikovati i pljuvati to svako može

Sta je napravio vise, i od koga? Prodao je Telecom i rafineriju? :lol: Pa te firme dijete od 5 godina moze prodati.

Ulickao je Banjaluku i Laktase, otidji malo u istocni dio RS-a pa se obazri oko sebe.

E, a da li znas koliko slusam o tim autoputevima? :lol: Smijesno, zaista.
 
Kako sam prije par dana i rekao ovdje, Dodiku se sprema masna optuznica za pronevjeru budzetskih sredstava te za zloupotrebu polozaja, a ovo je prvi i najlakse dokazivi dio jer je lako moguce da optuznica vremenom bude prosirena.


Državni tužilac Hari Furlan naredio je otvaranje istrage protiv premijera RS Milorada Dodika i još 15 osoba iz manjeg bh. entiteta, za koje postoji sumnja da su prilikom izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Bosanska Gradiška - Banja Luka oštetili entitetski budžet za 115 miliona maraka.

Osim slučaja izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Banja Luka - Bosanska Gradiška, koji istražuje SIPA, već su započete i policijske istražne radnje u vezi s prodajom Rafinerije Bosanski Brod, u okviru kojih ponovo centralnu ličnost zauzima Dodik.

Link 1
Link 2
Link 3


Čim ovi likovi kao što je postavljač teme, koji neznaju da li su mu dedu poturčili ili pokatoličili seru o Dodiku a nisu se čestito okupali i dalje smrde na loj jasno je kao dan da je Dodik faca i da dobro radi za Srpsku............ Zato mentalac marš na kupanje, pa da pričamo...........:hahaha:
 

Back
Top