Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto se moze primetiti obrisani su svi postovi u vezi sa raspravom koja je izbila.
I moram da kazem da na ovoj temi zaista nema potrebe da bilo ko objasnjava zasto poklanja zivotinju, pa samim tim su i nepotrebni dalji komentari.
Gospodjica14 nije te macke ubila ili izbacila na ulicu pa da zasluzi tolike teske reci, ona samo pokusava da ih udomi. Ako joj ne mozete pomoci nemojte onda ni pretrpavati temu neprimerenim komentarima, jer, ne samo sto ne cinite nista da ona te mace srecno udomi, nego jos zauzimate mesta porukama zbog kojih onda slike zivotinjica koje se poklanjaju padaju na prethodne strane umesto da stoje odmah na poslednjoj.
Dakle sa raspravom na tu temu je zavrseno, svaki naredni post koji sa time ima veze ce biti obrisan, a ako bas imate neopisivu zelju da odredjenom korisniku nesto kazete to mozete uciniti preko pp.
Hvala.
 
znate kako,njihova majka je jedna mala cupava mesanka,koja je kada je dobila teranje odleprsala sa svojim najboljim drugom labradorom,e sad da l je on nju upario to ne znam,ali je sa njim non stop..inace i taj labrador se poklanaj..okacicu i njegovu sliku
 
ovako,ljudi moji nema biranja sad,to sto ima uzimajte:):)
:)
mislim da su ove dve zute devojcice a onaj malkice,za 1 nijansu tamniji da je muski i crni je muski..aj sad cu da proverim..

inace,oce neko tatu?
pravi labrador star oko godinu i po dana..voli da se igra,slusa,bas je mnogo dobar pas..
 
ko?moj misko?je; na njega mislis?????
pa udomljen je pre par dana,ali ga covek vraca jer nece da laje!!eto kakvih manijaka sve ima..jos mu je dovodio nekog velikog psa i traumirao ga..misko se nije adaptirao..treba mu vise vremena.misko je vaspitan i dobar psic..danas ga vracam:(
ako mozes pomozi da mu nadjemo dom,on je divan
Kao lutka je , ja sam u Pancevu i stalno skupljam sa ulice kucice trazim im nove vlasnike i mnogo se nerviram ajde videcu nesto, imam svojih 15 pasa bas zato sto mi je zao kada ih niko nece ili nemaju gde...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top