Pojavili se novi simptomi koronavirusa

Kako se budemo ponašli prema prirodi tako će nam biti.
U šumama žive mnoge ptice koje nose životinjski virus koji može postati human virus, tačnije može preskočiti lanac i da se taj virus prenosi sa čoveka na čoveka i da se stvori nova pandemija.
Postoji bojaznost Parvovirus B19 da se prenosi sa čoveka na čoveka, za sada se prenosi sa životinje na čoveka i nema epidemijski karakter.
Takva mogućnost postoji samo u šupljim glavama "struke", koja prima nenormalne plate da plasira takve laži.
Ako se malo osvrneš oko sebe, videćeš da hiljadama godina, sve do pojave farmakomafije i njihovih laboratorija - nijedan životinjski virus nikada nije ugrozio ljudsku vrstu, izmedju ostalog i zato što je to tehnički nemoguće.
Ipak, možeš i da gledaš širom zatvorenih očiju i ponavljaš mantre farmakomafije.
Nadam se da si bar plaćen za to.
 
струка: "имуни систем је срње"
"смућкане хемикалије су боље"
Otkako je Bil Gec, koga nikada u životu nisam sreo, navalio da se po svaku cenu vakcinišem i poboljšam svoje zdravlje, pitam se:
"šta sam ja tom čoveku toliko dobra učinio, da se on sekira za moje zdravlje?"
Obrnuto, da kaže da mu uopšte nije stalo do mog zdravlja - to bi bilo jako logično i razumljivo.
Ko razume - shvatiće.
 
Human coronavirus OC43 (HCoV-OC43), β-CoV
Human coronavirus HKU1 (HCoV-HKU1), β-CoV
Human coronavirus 229E (HCoV-229E), α-CoV
Human coronavirus NL63 (HCoV-NL63)

Ovo su četri coronavirusa koji stalno cirkulišu,ta 4 coronavirusa su prešla sa životinje na čoveka i sa čoveka na čoveka.


5 coronavirus je SARS COVID 19 ilti covid.
 
Evo imam korončinu dobio od žene. Mudro je došla da me zapljune.

Uglavnom pritisak ide gore dole, glava ko balon, zujanje u ušima, curi nos, oči gore, kijanje, nema čula mirisa i ukusa.

Uglavnom jednom godišnje a pre sam imao grip jednom u 10 godina.

Prokletnici su napravili biološko oružje koje samo kruži kroz ljude i tamani slabe i one koji imaju bilo kakve druge bolesti.

Mengele da im pozavidi! Crkli dabogda!
 
Evo imam korončinu dobio od žene. Mudro je došla da me zapljune.

Uglavnom pritisak ide gore dole, glava ko balon, zujanje u ušima, curi nos, oči gore, kijanje, nema čula mirisa i ukusa.

Uglavnom jednom godišnje a pre sam imao grip jednom u 10 godina.

Prokletnici su napravili biološko oružje koje samo kruži kroz ljude i tamani slabe i one koji imaju bilo kakve druge bolesti.

Mengele da im pozavidi! Crkli dabogda!
Не мора да значи да је ковид,има пуно инфекција непознате, неразјашњене и познате етиологије.
 

Back
Top