POETIC ANSWER,NIJE TEMA

ne volim je dobra je riba...ja nisam..mrzim je...ali mogu i dalje da citam poruke...ne moram u biioskop

e bre avo pa ti me pratish ili imas dva imena.

joj samo me neko pohvali i ja sam gotova. sve im oprashtam
 
Drage moje dame,stvarno ste me razocarale...bar,ovde,na forumu...Jurite neke blentave bobanms,a ispred ociju vam izmice jedna druga vrsta prikrivenog vredjanja...Mozda niste odgonetnule da vas patka uvijeno vredja sve ovo vreme??! :confused: ...Zasto ne odgovorite?Maca pojela jezik?Zaista zelite da budete svedene na funkciju iskljucivo majke(sto jeste jedna divna stvar,ali samo jedna! u zivotu zene),nemate drugih ciljeva u zivotu?!! :confused: Odgovarate na temu nepostovanje nekom ko vam se u lice ruga i kome je idealna porodica muskarac koji,eto,moze i da svrlja,i glupa zena koja mu zbog ljubavi(ah,ta ljubav!),sve oprasta...i radja decu...;nekom kome "male devojcice"(jeste pleonazam,al' u originalu tak' stoji) nikad ne mogu da postanu deo elite...itd.itd.Nekom ko hoce da vam na filozofiji zamaze nos,a o anarhizmu ne da ne moze da govori i da ne zna,nego ima iskrivljeno misljenje,a uzrok?Pa,necitanje...Taj je za Sartra cuo tek kad ga je od Mizantropa povadio,Noama Comskog nije video ni na njemu omiljenoj tv,a Harold Pinter bi mu verovatno bio muz Pamele Anderson da ne dobi covek Nobelovu nagradu....... ...Naravno,ako nesto ne znas nije sramota,ali odakle ti sloboda da o necemu pises i igras pametnjakovica bez pokrica?!Sve je ovde moguce!!!Samo mu vi odgovarajte kakav glas volite i budite pokusne kunice(zecice) jedne patke,jer guske i jesu za patke............,a zene,GDE STE? Znam da vas ima,DIGNITE YEBENI GLAS! :confused: Mozda je forum jedno isprazno mesto i nije za ozbiljne teme,mozda niste imale vremena da primetite,ne dozvolite da budete svedene na objekte bez mozga! Ja napustam forum,VAMA JE VAZNIJE,VI OSTAJETE,a mozda je sve ovo besmisleno,da,ovde na forumu,gubljenje vremena.....................Pozdravljam vas P.S.Ava mu je rekla da je nesvesni muski sovinista,ja mu kazem da je svesni i isprazni !!! ZBOGOM i od Ave G. i od mene ; i ne pitajte.... od sebe nikad za misljenje
 
?:
kakve sad moje sluzokoze, je l vaginalne. ili ustra
shta
:I
valjda je jedna sluzokozha posto imas kozhu a ne kozhe?


pa ne znam...valjda kozha je jedan organ...a kao sluzokozha usta nije ista kao sluzokozha vagine il nekog drugog otvora il chega vetj...
pa kao "e ope ova jagoda o svojim otvorima"...
mislim vezano za mirisanje prstiju pishkenje kakenje i ostale zanimacije modernog choveka...

ma neshta ja nako za svoj grosh...samo nastavi imash pohvale...super si...el sad treba da zvizhdimo?...
kako je jagoda ovnova...odma zbogom...ima da se zna ko nosi gatje a ko gatjice...
e jagodo shta ti je ovo?
 

Back
Top