Podznak i sl. za jednojajcane blizance?

Elle_77:
Pitanje je šta jeste. :lol:
Ako je Sunčev znak tako upečatljiv, ne vidim problem ...
До тог "шта јесте" тек треба да дођем, а метод елиминације је сасвим регуларан и по правилу одлично функционише. Иначе, јесте сунчев знак упечатљив (као ни један други) али уживо, преко постова иде теже, то сам више пута рекао.
Elle_77:
Znači, kojim redom onda ti gledaš raznorazne faktore koji nekoga određuju kao ličnost ... ? Ostade mi nejasno. I na kom uzorku si to proverio ?
У па то ће папрено да те кошта :D Мада, кад мало боље размислим, што би ти окривао "пословну тајну", а и нисам сигуран да ћеш укапирати.
 
Astral-Blade:
До тог "шта јесте" тек треба да дођем, а метод елиминације је сасвим регуларан и по правилу одлично функционише. Иначе, јесте сунчев знак упечатљив (као ни један други) али уживо, преко постова иде теже, то сам више пута рекао.
Metod eliminacije uvek funkcioniše, ali za nivo "funkcionalnosti" koji si ti svemu ovome pripisao moram priznati da nije baš najubedljivije. To i dalje ostaje - pogađanje, a ne znanje, ako tebi treba još x informacija da bi iz 5.-og pokušaja došao do tačnog odgovora. To se već dešavalo do sad ...
Ali Ok, zaista nemam nameru da se raspravljam.


Astral-Blade:
У па то ће папрено да те кошта :D Мада, кад мало боље размислим, што би ти окривао "пословну тајну", а и нисам сигуран да ћеш укапирати.
Astral, zaista sam se postidela :oops:
izvini što sam tako glupa, mislim da nisam dostojna rasprave s tobom ...

PS mislim da ti ovi niski udarci i jeftini poeni nisu baš neophodni nekome tvog znanja i renomea :roll:
Ali svejedno, stidim se :lol:
 
Elle_77:
Metod eliminacije uvek funkcioniše, ali za nivo "funkcionalnosti" koji si ti svemu ovome pripisao moram proznati da nije baš najubedljivije. To i dalje ostaje - pogađanje, a ne znanje, ako tebi treba još x informacija da bi iz 5.-og pokušaja došao do tačnog odgovora. To se već dešavalo do sad ...Ali Ok, zaista nemam nameru da se raspravljam.
Имам одавно идеју шта би дотична могла бити, али нећу да журим, нема потребе. Више ми се свиђа методом елиминације :wink:
Elle_77:
Astral, zaista sam se postidela :oops:
izvini što sam tako glupa, mislim da nisam dostojna rasprave s tobom ...
PS mislim da ti ovi niski udarci i jeftini poeni nisu baš neophodni nekome tvog znanja i renomea :roll: Ali svejedno, stidim se :lol:
Чуј ниски ударци? :roll: Ај реци како да ти објасним "читање између редова". Или знаш или не знаш? Оно што ипак могу да ти кажем је да мораш имати повећу базу података у глави за поједине знаке, поредити и тражити сличност, а овако преко постова добро дођу и односи са другим форумашима, начин како се неко представља кроз поруке, ставови, его, интересовања, флексибилност, доста се тога може уочити.
 
A conto pogađanja - rekoh, nemam nameru da se raspravljam ...

A conto ostalog - ne znam kako ti to zamišljaš - mislim, astrolozi nemaju bazu podataka, niko je nema, osim - tebe ? I niko ništa ne gleda, niko ništa ne prati, osim - tebe ? :roll:
Kolika je tvoja baza podataka ? Koliko natalnih si do sada tumačio ? Iz koliko uglova ? Koje sve faktore si upoređivao, pratio, potvrđivao, opovrgavao - od položaja, aspekata, konstelacija, preko tranzita, raznoraznih predikcija, do uporednih, kompozita, Dejvisona ... ?

Zgranuta sam :roll:
 
Elle_77:
A conto pogađanja - rekoh, nemam nameru da se raspravljam ...

A conto ostalog - ne znam kako ti to zamišljaš - mislim, astrolozi nemaju bazu podataka, niko je nema, osim - tebe ? I niko ništa ne gleda, niko ništa ne prati, osim - tebe ? :roll:
Kolika je tvoja baza podataka ? Koliko natalnih si do sada tumačio ? Iz koliko uglova ? Koje sve faktore si upoređivao, pratio, potvrđivao, opovrgavao - od položaja, aspekata, konstelacija, preko tranzita, raznoraznih predikcija, do uporednih, kompozita, Dejvisona ... ? Zgranuta sam :roll:
Кад сам рекао "базу података" мислим на све особе за које си упамтила сунчев знак. Мени је довољно да само једном чујем нечији знак (или га препознам) и он остаје трајно записан у мојој "архиви", тако да се у њој налази на хиљаде особа. За оно што радимо овде није потребна натална карта, чему уопште? Нас интересује само Сунце.

П.С. Ја што год кажем ти се увредиш или дуриш :confused: Не видим разлог, причам са тобом сасвим нормално, као и са свима другима.
 
Astral-Blade, za debelu većinu ljudi iz moje okoline (a i šire - za zaista pozamašan broj ljudi) ja znam ne samo Sunčev znak nego i 90% položaja iz natalne karte (znači gotovo sve, strukturu - osim tačnih stepenova možda).
Kaže se pametan piše a budala pamti :wink: mada se ja ne slažem u potpunosti sa tim - ja i pamtim i pišem, naravno da imam x natalnih koje pratim i to je sve normalna stvar - ne vidim čemu naglašavanje jedne toliko uobičajene (da ne kažem neophodne...) stvari za svakoga ko se ovim bavi.

PS - ne durim se, naravno - ali izvini što reagujem na tvoje komentare :lol: Smem ?
 
Bravo,super je pitanje!Ja imam jako dobre drugarice jednojajcane bliznakinje koje pored puno slicnosti imaju i te kako velike razlike medju sobom,kako po nacinu razmisljanja tako i po dogadjajima u njihovim zivotima.Bas me interesuje da cujem komentare nekih blizanaca,a i iskustva astrologa sa ovakvim natalnim kartama.
 
:dash:
S obzirom na to da blizanci (naročito jednojajčani) obično imaju približno isto vreme rođenja, obično imaju i isti podznak i ostatak natalne karte. U takvim slučajevima prvorođeni od blizanaca gleda se kroz I polje, dok se drugorođeni gleda kroz III polje - i tumači u skladu s tim ostatak natala.
NARAVNO - i jednom i drugom i dalje ostaje isti Asc i natal - natalna karta je takva kakva jeste, za oboje (morali bi zaista imati jako mnogo toga zajedničkog s obzirom na iste uslove života, genetski deo, ...), ali se u konkretnijem tumačenju na taj način opisuju razlike između njih dvoje.
:dash:
Nisam aktivan ucesnik foruma pa se tesko snalazim .. trebao bi mi savet vezan za izracunavanje natalne karte .. od vaznog bi mi bilo znacaja jer pokusavam naci svoju sestru bliznakinju ... pa me zanima zeli li neko pomoci pri iracunavanju da pokusam bar priblizno poklopiti kockice i nadjem je .. ostavljam vam svoj mail .. duplaskorpijaaa@gmail.com rodjene smo 27.10.1977. ja u 16 i 16 .. ona u 16 i 20 .. novi sad ..
 
Moze li ko pomoci i resiti misteriju .. pokusavala sam preko keplera raditi natanu kartu za mene i sestru bliznakinju al sve nam isto izbaci :( Nazalost moja bliznakinja nije odrasla samnom i volela bih je naci ... Da li bi nam ko mogao pomoci barem priblizno reci nesto vezano za nas dve postoji li mogucnost da cu je pronaci ... ostavicu svoj mail pa ko je zainteresovan moze se javiti .. ja na forumima malo teze se snalazim .. . Datum rodjenja nam je 27.10.1977.Novi Sad . Ja sam rodjena u 16 i 16 h a ona u 16 i 20 .. Puno hvala unapred .. :)
 
Slucajno nadjoh ovu temu i bas me zanima :D
Posto imam jednojajcane blizance sa jedan minut razlike pri rodjenju kakav im je podznam i uopste horoskop.Da li taj minut uopste moze da utice na razliku u podznaku ili ne.
Inace kao sto su dosta njih napisali vec, fizicki lice skroz,ali karakteri su im drugaciji i cak i sfera interesovanja im je drugacija.:ceka:

edit: 23.09.2005. u 12 i 30 h a drugi u 12 i 31 h
 
Poslednja izmena:
u poslednjih par meseci sam radila 2 puta natalnu kartu, gde sam dobila razlicita tumacenja za podznak, pa me zivo interesuje sta je tu tacno. Naime, imam sestru bliznakinju koja je rodjena pre mene 5 minuta. Prvi astrolog mi je rekao da sam lav strelac i da mi se za podznak gleda treca kuca, drugi astrolog mi je rekao da sam lav vaga i da se za podznak ne gleda treca kuca, vec treci stepen (nemam pojma sta to znaci), pa me interesuje ustvari sta sam strelac ili vaga u podznaku :)
 

Back
Top