Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...hehhee....ma ajde bre, sta moze da pokvari jedan kolac, samo nemoj da ti
predje u naviku...:lol:

...nego da li si kupovala one riblje stapice, vidim ima ih na meru i zdravj hrani,
i to dve vrste, ovi drugi su sa lignjama....???..ako jesi kakvi su..???

kupovala sam panirane riblje štapiće, ali nisam videla da to ima u zdravoj hrani. (Po meni tu nema ništa zdravo) Jesu to možda neki drugi?
Dakle, ti panirani, tj uvaljani u onu smesu kao pohovani (a ima i od lignji,videla sam)imaju previše te smese, a riba se tu jedva oseti. Deca to vole, ali mislim da za nas nije. Bolje prava riba, pa bar znaš da jedeš ribu.
 
kupovala sam panirane riblje štapiće, ali nisam videla da to ima u zdravoj hrani. (Po meni tu nema ništa zdravo) Jesu to možda neki drugi?
Dakle, ti panirani, tj uvaljani u onu smesu kao pohovani (a ima i od lignji,videla sam)imaju previše te smese, a riba se tu jedva oseti. Deca to vole, ali mislim da za nas nije. Bolje prava riba, pa bar znaš da jedeš ribu.

upravo tako
mnogo više volim lignje, ali sam par puta uzela zbog sina jer one nema nameru da jede lignje....
 
meni je losooooo zene i dalje me grlo zeza iritira me,kao da je suvo pa me to tera na kasljanje i posle ispljunem ono zeleno
koji sirup treba da pijem:za suvi kasalj ili iskasljavanje?

Za iskasljavanje...najbolje (bar meni) zagrijes med ( 1 kasicicu) da se rastopi, i dodas iscjedjen limun i polako pij...onako da osjezis a "grize" za grlo...i spricati grlo aktivnim kiseonikom.
Ako nista, ne moze da skodi.
Brzo ozdravljenje. :)
Da, zaboravih i ispiranje grla zalfijom, kad god...
 
hvala,uzela vicks
a sad cu i to s medom i karamelom da probam,smorila sam se vucem ovo od cetvrtka uvece :roll:
a aktivni kiseonik sam ja trazila ovde (za neku drugu upotrebu) i ovde ne znaju sta je ,mozda ga ja pogresno prevodim
 
kupovala sam panirane riblje štapiće, ali nisam videla da to ima u zdravoj hrani. (Po meni tu nema ništa zdravo) Jesu to možda neki drugi?
Dakle, ti panirani, tj uvaljani u onu smesu kao pohovani (a ima i od lignji,videla sam)imaju previše te smese, a riba se tu jedva oseti. Deca to vole, ali mislim da za nas nije. Bolje prava riba, pa bar znaš da jedeš ribu.

..rekoh ja vec jednom da ova Zdrava hrana kod mene u kraju, jeste sve, samo nije zdrava...svasta nesto prodaju...da to su ti, panirani...
..nisam kupila.. da, onda bolje kupiti ribe koliko moze da se pojede i to je to......
 
hvala,uzela vicks
a sad cu i to s medom i karamelom da probam,smorila sam se vucem ovo od cetvrtka uvece :roll:
a aktivni kiseonik sam ja trazila ovde (za neku drugu upotrebu) i ovde ne znaju sta je ,mozda ga ja pogresno prevodim
ja ovde ne znam da objasnim sta je hidrogen :neutral: ebiga, jes da nisam nikakav hemicar, al ipak, pojma nemaju sta je ni kad objasnis, a bar su oni kao strucnjaci :(
 
hvala,uzela vicks
a sad cu i to s medom i karamelom da probam,smorila sam se vucem ovo od cetvrtka uvece :roll:
a aktivni kiseonik sam ja trazila ovde (za neku drugu upotrebu) i ovde ne znaju sta je ,mozda ga ja pogresno prevodim
Budi pazljiva sa njim...razmara 1:5 znaci jedan zatvarac hidrogena i pet zatvaraca vode...i ne smes da progutas ni malo...
 
joj, sad nešto gledam sprave za vežbanje, stepere, bicikle, i svašta nešto, ne znam ni kako se zove i zaključujem da bih baš volela da imam jednu sobu za vežbanje, sa jedno tri do četiri sprave i tako, samo to htela da vam kažem
i nerviram se jer nikako da počnem da vežbam
i htela sam da vas pitam ima li neko neke baš dobre vežbe za ruke?
 
...eeeeee..Tara, ja sam ono jesenas pricala o vezbi za ruke...nisam najsrecnije objasnila...ali te vezbe stvarno pomazu...
...stavis ruke uz telo...prosto ih pribijes uz sebe, savijes u laktovima...i tako polako ispravljas i guras pozadi sto vise mozes,
osetices sama kako misici reaguju...jos bolje je ako imas male tegice ili bar flasice sa vodom.....
..probaj...meni je savrseno pomagalo....
 
da imam samo ovo skijasko trcanje,do sad bi bila ko bombona.imam ogromnu zelju da ga kupim.ali sad nema nista od toga,a i ko zna gde cu da ga drzim :D.

10dh306.jpg
 
...eeeeee..Tara, ja sam ono jesenas pricala o vezbi za ruke...nisam najsrecnije objasnila...ali te vezbe stvarno pomazu...
...stavis ruke uz telo...prosto ih pribijes uz sebe, savijes u laktovima...i tako polako ispravljas i guras pozadi sto vise mozes,
osetices sama kako misici reaguju...jos bolje je ako imas male tegice ili bar flasice sa vodom.....
..probaj...meni je savrseno pomagalo....

aaa, znam koja je to vežba, sad sam se setila da sam je radila daaavno
a koliko puta radiš?tj ponavljaš?
moram da poskidam neke vežbe
za koliko mogu da zategnem ruke ako ih vežbam npr 20 min, pola sata 5 puta nedeljno?
 
aaa, znam koja je to vežba, sad sam se setila da sam je radila daaavno
a koliko puta radiš?tj ponavljaš?
moram da poskidam neke vežbe
za koliko mogu da zategnem ruke ako ih vežbam npr 20 min, pola sata 5 puta nedeljno?

...e, pa da..to je ta vezba..odlicna je...
...ja sam radila po 50 za pocetak...zaboli, ali neka...i onda sam povecavala koliko sam mogla da izdrzim....
...ih toliko puta ako budes radila...imaces prelepe ruke..videces i sama...


....ja jos opet ne radim vezbe...boli me sve jos uvek od onog pada..al ruke bi mogla..samo sam lenja....:smajlikojisepunostidi:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top