Podrska Tadicu u vezi Kosova!

Prvi put sam ovde ljudi sta vam je?
Ne branim DS, ne branim Tadica...pre bi rekao da volim da kazem ko je pravi krivac...a to je SAD i EU koji nam ne daju da disemo. Zato mislim da je Tadic kao i mi svi uostalom...ne bitni sta god radili...Jer ne vidim sta moze bilo ko da uradi. Zar ne vidite da amerika terorise ceo svet?

Kada lokalni siledjija, najjaci u kraju premlati nekog klinca i uzme mu pare...jel' treba da krivim klinca sto je isao tom ulicom, sto nije ostavio pare kuci, sto ih nije bolje sakrio, sto se nije branio, sto nema jaca ledja...ili treba kriviti siledziju? klinac nema sanse, pa nema!
Поента је наћи савезника, а то не зависи од Америке, већ од нас самих. Значи, није баш све црно бело.
a sa cim se ne slazes?
P.S. **** vas jom!!!
Слажем се са суштином звог поста, а то је оно што сам болдовала.

п.с. далеко било!:eek:
 
Videćete djeco kad tad.........da je predsednik uradio mnogo..............DS je mnogo uradila......polako.........Niko od njih nije preuzeo blagostanje no vruću krtolu u ruci...................Neko je prije 100 godina zasro............., ne mogu sada za 10 godina da te vade .............

A komunista na svaki korak i desničara............, u kući............A svako hoće da ti se meša i da ti daje savjete..............

BORISE...............bori se !!!!

Crnogorac vise mu nemoze pomoci ni cela Crna Gora....izgubio je vezu sa realnoscu...sa narodom.
Vodite ga malo sebi neka i vama donese dobra ,bar koliko i nama donese.:lol:
 
Poslednja izmena:
u kom smislu je kostunica pokazao nacionalizam?
meni je taj tip pragmatican do dzadza, nikako idealista i neki romanticar, sem kad drzi govore mozda.

možda nacionalizam nije, koliko on i njegova stranka forsiraju neke nazadne fix ideje; mada nesumnjiva je njihova veza sa fašističkim organizacijama. sa druge strane surove etikete ne bih mogao da nalepim na primer radikalima, jer su oni iskreni uvek, ma koliko da ih pojedini potezi koštaju političkih poena. a koštunica i dss, su pokušali pa propali u tome da se postave kao stranka koja će da ujedini sve struje političkih misli u jednu. isto to radi sada tadić, i evo, očigledno da mu uspeva da prodaje maglu.
 
možda nacionalizam nije, koliko on i njegova stranka forsiraju neke nazadne fix ideje; mada nesumnjiva je njihova veza sa fašističkim organizacijama. sa druge strane surove etikete ne bih mogao da nalepim na primer radikalima, jer su oni iskreni uvek, ma koliko da ih pojedini potezi koštaju političkih poena. a koštunica i dss, su pokušali pa propali u tome da se postave kao stranka koja će da ujedini sve struje političkih misli u jednu. isto to radi sada tadić, i evo, očigledno da mu uspeva da prodaje maglu.

A koje su to nazadne fiks-ideje?
 
boris f. tadic je pokushao u svojim ogranichenim kapacitetima i rezultati su 0
chovek ako nema nikakav uspeh niuchemu znachi samo jedno-da je nesposoban totalno i degenerik...ili izdajnik...ili mozda oba
kako god bilo red je da dodje neko drugi bio sam crn djavo svejedno
gore od tadica ne moze,moze samo da bude isti a na taj nachin se otvara zrnce mogucnosti da borsi f. tadic odgovara za veleizdaju jednog lepog dana...nakon pada sa funkcije
poroblem je u tome shto boris f. tadic nece zeleti da ode mirno tako da terazije nemaju alternativu:(
nema potrebe za ovakcvim temama,sasvim je normalno da vlast bude smenjiva,to nije kraj sveta

I treba da se menja, nemam nista protiv...samo sam se pitao...pa sam hteo i vas da pitam - Da li ce onda biti drugacije? Da li moze da bude drugacije ovde dok oni veliki ne odobre? Da li nasi predsednici uopste i imaju veze sa tim?
 
I treba da se menja, nemam nista protiv...samo sam se pitao...pa sam hteo i vas da pitam - Da li ce onda biti drugacije? Da li moze da bude drugacije ovde dok oni veliki ne odobre? Da li nasi predsednici uopste i imaju veze sa tim?

Koliko se ja sećam, to nije bila priča koju nam je Boris Tadić šaputao na uvce.

Ne, on nam je obećavao svašta, EU, Kosovo, uspeh, pare, poslove, izvoz, radna mesta...

Možda njega da upitaš da ti razjasni?
 
I treba da se menja, nemam nista protiv...samo sam se pitao...pa sam hteo i vas da pitam - Da li ce onda biti drugacije? Da li moze da bude drugacije ovde dok oni veliki ne odobre? Da li nasi predsednici uopste i imaju veze sa tim?
Зависи много од великих, али зависи и од нас самих.
Сами бирамо савезнике и ''савезнике''.
 
Поента је наћи савезника, а то не зависи од Америке, већ од нас самих. Значи, није баш све црно бело.

Слажем се са суштином звог поста, а то је оно што сам болдовала.

п.с. далеко било!:eek:

Vidi siptari imaju SAd za saveznika zato sto Americi treba Kosovo. da im ne treba, ne bi njoh Siptari nikad pridobili za saveznike...Isto tako i mi ne mozemo da obezbedimo saveznika ukoliko se saveznik sam ne zainteresuje za nesto ovde...mozemo mi da se volimo koliko hocemo sa Rusima i Kinezima...ali oni nece u rat zbog nas, nego zbog sebe...i to ako im bas bude trebalo nesto ovde. Pa ne bi ameri ratovali za Siptare pa ne znam koliko da ih vole.

Htedoh reci sa svim ovim da se ovde igraju veliki i da sta god mi radili...slabo ima uticaja na ishod. nije do nas nego do njih...prosto...

Inace, znate li sta bi bilo da ameri rese sutra da odu sa kosova? Pa rat sa Siptarima i opet haos...

P.S. E to vec ne znam, ne poznavam gospodina...ja to rek'o samo onako...u prenesenom znacenju:mrgreen:
 
Koliko se ja sećam, to nije bila priča koju nam je Boris Tadić šaputao na uvce.

Ne, on nam je obećavao svašta, EU, Kosovo, uspeh, pare, poslove, izvoz, radna mesta...

Možda njega da upitaš da ti razjasni?

Ama to je druga prica...vidi ovde smo svi u sranju...i on pokusava da se izvuce kao i ti sto se boris za sebe. Dogurao je do predsednika, naravno da je obecavao svasta. to naravno nije u redu, ali oni politicari svi lazu ***** ima mater...da bi dosli na vlast. to je druga prica. a i to ce bilo koji drugi da radi istoJa htedoh reci da nam je sve to isti *****...niti sta zavisi oda nas, niti nas ko sta pita...a ni Tadica izgleda...samo sto on ima vecu platu od tebe i mene...i jos ponesto sa strane...pa i ti verovatno muljas nesto sto nije bas skroz po pravilima...a on eto ima vise mogusnosti da mulja
 
Vidi siptari imaju SAd za saveznika zato sto Americi treba Kosovo. da im ne treba, ne bi njoh Siptari nikad pridobili za saveznike...Isto tako i mi ne mozemo da obezbedimo saveznika ukoliko se saveznik sam ne zainteresuje za nesto ovde...mozemo mi da se volimo koliko hocemo sa Rusima i Kinezima...ali oni nece u rat zbog nas, nego zbog sebe...i to ako im bas bude trebalo nesto ovde. Pa ne bi ameri ratovali za Siptare pa ne znam koliko da ih vole.

Htedoh reci sa svim ovim da se ovde igraju veliki i da sta god mi radili...slabo ima uticaja na ishod. nije do nas nego do njih...prosto...

Inace, znate li sta bi bilo da ameri rese sutra da odu sa kosova? Pa rat sa Siptarima i opet haos...

P.S. E to vec ne znam, ne poznavam gospodina...ja to rek'o samo onako...u prenesenom znacenju:mrgreen:

Па ми имамо савезнике!!!
БоТа и дружина кажу да нам је САД савезник.

Ако су ти САД савезници, не очекуј од Руса подршку, логично, зар не?!

Али знаш шта је чудно?
То што ће нас Руси , на крају, вадити из септичке јаме у коју смо добровољно скочили.
 
Ama to je druga prica...vidi ovde smo svi u sranju...i on pokusava da se izvuce kao i ti sto se boris za sebe. Dogurao je do predsednika, naravno da je obecavao svasta. to naravno nije u redu, ali oni politicari svi lazu ***** ima mater...da bi dosli na vlast. to je druga prica. a i to ce bilo koji drugi da radi istoJa htedoh reci da nam je sve to isti *****...niti sta zavisi oda nas, niti nas ko sta pita...a ni Tadica izgleda...samo sto on ima vecu platu od tebe i mene...i jos ponesto sa strane...pa i ti verovatno muljas nesto sto nije bas skroz po pravilima...a on eto ima vise mogusnosti da mulja

Nije, to je ta ista priča.

Ti nam sad plačeš što smo navalili na jadnog Borisa, šta on tu može, jedna slamka među vihorove - a on je tvrdio da može. Sad se vidi da ne može i da je totalno nesposoban... ali opet, nema boljeg, ne treba ga menjati, ko bi mogao bolje!

Hrm da.
 
Nije, to je ta ista priča.

Ti nam sad plačeš što smo navalili na jadnog Borisa, šta on tu može, jedna slamka među vihorove - a on je tvrdio da može. Sad se vidi da ne može i da je totalno nesposoban... ali opet, nema boljeg, ne treba ga menjati, ko bi mogao bolje!

Hrm da.

Ma ko kaze da ga ne treba menjati? Menjaj ga covece sutra ako hoces...nije meni stalo do Tadica, nego sam samo konstatovao da nemamo sanse ko god da dodje i sta god da radi dok SAD ne ode odavde...ili dok propadnu, ili ***** li ga...uglavnom, ako ovakvo stanje kakvo je sad potraje, ne znam sta mi mozemo da uradimo uopste...To je poneta price, a ne Tadic...***** Tadica...
 
Ma ko kaze da ga ne treba menjati? Menjaj ga covece sutra ako hoces...nije meni stalo do Tadica, nego sam samo konstatovao da nemamo sanse ko god da dodje i sta god da radi dok SAD ne ode odavde...ili dok propadnu, ili ***** li ga...uglavnom, ako ovakvo stanje kakvo je sad potraje, ne znam sta mi mozemo da uradimo uopste...To je poneta price, a ne Tadic...***** Tadica...

Da li je Tadić znao da ne može ništa, pa nas je lagao i zamajavao, krao nam vreme u odsudnom trenu i time nas najdirektnije sabotirao? Onda je najgori izdajnik.

Ili nije znao, a čak si i ti, osoba X sa nekog foruma, znala? Onda je nesposobnjaković i mentalno zanemarljiv.

To su te dve opcije. To je, dakle, taj čovek kome ti posvećuješ temu pod naslovom "Podrška Tadiću!!"

hahahah.
 
Da li je Tadić znao da ne može ništa, pa nas je lagao i zamajavao, krao nam vreme u odsudnom trenu i time nas najdirektnije sabotirao? Onda je najgori izdajnik.

Ili nije znao, a čak si i ti, osoba X sa nekog foruma, znala? Onda je nesposobnjaković i mentalno zanemarljiv.

To su te dve opcije. To je, dakle, taj čovek kome ti posvećuješ temu pod naslovom "Podrška Tadiću!!"

hahahah.

Nisam ja znao...daleko od toga...isktren da budem mislio sam da ce biti dosta toga bolje kada ode Milosevic...a onda sam shvatio kako stoje stvari. Da nije Milosevic kriv za ono za sta su ga teretili, kao sto ni Tadic nije kriv za ovo sto se sada desava. Nesposoban...hm...pa ja ne vidim stvarno koje su mu opcije...kako da vrati kosovo?

Sto se tice laganjaa - lagao je sigurno, rekoh ti da svi oni lazu. mozda je i on mislio kao i ja da nece Ameri bas toliko da nas jebavaju...pa je isao i izvinjavao se kome je stigao i uvlacio u guzicu...ali slaba vajda.

Tema nije posvecena Tadicu, nije posvecena nikome...rekog da sam malo razmisljao o ovome sto nas snadje pa sam postao definitivno siguran da nece da nam sjasu sa grbace.

POZ...odoh ja...

P.S. Naslov teme je takav da bi privukao ljude...vidim da ste kivni na Tadica, pa rekoh - bice to dobar naslov, sigurno ce da otvore kad vide... :-)
POZ svima
 
Nije bas podrska, ali onako...ne bi ga ni krivio toliko.

Ovde primecujem da krivite Tadica i demokrate za sve, apsolutno sve sto se desava...To me podseca na vreme kada smo krivili Milosevica za sve sto se desavalo...da li mozda vama pada na pamet da nema izlaza...bar ne onakvog izlaza kakav bi mi hteli.

Sta Tadic ili bilo ko drugi moze da uradi? Kako mi mozemo da vratimo Kosovo? Nikako ljudi moji, pa da Bog sa neba sidje i zameni Tadica. Slicno je bilo sa Milosevicem...mada je on imao nesto vece sanse...Milosevic se kurcio, ratovao...izgubio sve ratove. Tadic im lize dupe kao sto to rade inace sve Evropske zemlje( to se zove demokratija)...pa ne ide...Neke stvari oni nece da ostave i to je to. Prosto, mozemo samo ratom da vratimo Kosovo...ali mi se cini da bi svi izginuli i ne bi ga vratili.

Zapadu, posebno SAD-u treba nestabilan i nerazvijen Balkan...zato su usitnili SFRJ, mesali se u rat, ko zna sta sve radili...i sta imamo? Sitne drzavice koje su sada oni pokupovali, nametnuli svoje kredite, pomoc itd...Srba najvise ima, najveci broj...pa jos se lizemo sa Rusima...Nije dobro da Srbija bude jaka drzava, treba je rascepati na manje jedinice...koje ce medjusobno da se mrze, da govore razlicitim jezicima, imaju posebne crkve...Iz Hrvatske su zbrisani, Republika Srpska (deo Srba) gurnut u neku nakaradnu zajednicu koja ne moze nikada da lici na normalnu drzavu, Crna gora odvojena, kosovo uzeto, sagradjena baza...Za Vojvodinu cemo da vidimo sta ce da ispadne, bilo je i tu prica...

Znaci najveci narod okrivljen za sve, zemlja rasparcana, krivci u Hagu, sude im oni koji su napravili sve sto se ovde dogodilo...ostalima je dato ponesto...kako kome...na neki nacin ti drugi su im prijatelji...saveznici...mi ne bismo nikad bili verovatno.

Ono sto su zamislili to ce i da urade do kraja bez obzira ko ovde bio na vlasti. Zato se ne cimajte oko Tadica i ne krivite coveka kome su vezane ruke kao sto su nekad bile vezane Milosevicu. sigurno da imaju propusta, ali ne mogu biti krivi za sve.
Ljudi moji, onaj ko je u stanju da kaze kako je OK sto su SAD uzele deo nase teritorije, napravile bazu tamo...i kao neke Evropske snage bezbednosti...i to su kao uradili zato sto se mnogo sekiraju oko Siptara...taj u stanju da uradi ama bas sve kako bi dosao do cilja, jer nema ni zakona, ni pravde nikakve...samo zakon jacega! Zato oladite malo sa tim da je nas Bota kriv za sve...jer pravi krivac je tamo preko okeana.

Jedino ako neko ima bas neku pametnu ideju, pa da je cujemo...

:gace::gace:
 

Back
Top