Podnosljiva razlika u godinama je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:
Pa zavisi sta najvise cenis kod njega?Da li njegovu vernost u propalom braku?ili mozda sex? Sve u svemu ja kontam da te folira stim pricama kao propali brak! Laze te i maze da se ne bi osetila iskoriscenom...
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:

Pa i nije, ali posle dodje do problema kad ostaris....
Ti imas 40 i jos ti se zivi i vodi ljubav a on vec ima tipicne staracke probleme i disfunkcije...
Tad se zivot pretvori u frustraciju, i posete lekarima brojanje tableta....Znam ljude koji tako zive i ne mogu da kazem da se bas ne zale da su u problemu...
 
Samantha Jouns:
Sta je Heroina ,...problem a? :)
E Draga moja ne znam sta da ti kazem,..jer ja volim starije od sebe ,..imala sam vezu da je muskarac bio stariji od mene cak 16 godina i sex je bio super i veza je bila super,.....Ne znam sta da ti kazem....Arkan je od CECE bio stariji 22 godine pa im je bilo super,.Onda tu je Celine Dion i njen muz Rey i on je tu negde 20 godina razlike i nista im ne fali..
Nekome jeste velika razlika nekome nije...Ako ti je dobro nemoj da brines.......
Imas moj blagoslov GO GIRL !!!

Makar u necemu da se slazemo.
 
ALWAYS_SOMEWERE:
Nadji nekog svojih godina ....ALO BRE LJUDI o cemu vi pricate...mozxe tata da ti bude..... i on je nasao kome da PRODAJE KIKIRIKI PO VECOJ CENI..... NEMA TU LJUBAVI ..... i plus ne moze seksualno da te zadovolji..nema snage

U sta da se kladimo da moze da me zadovolji??? Bolje od bilo kog klinca koji se istrese za par minuta...
Sex nam je fenomenalan! Samo me zanima kako ljudi gledaju na takve veze i vidim da su ovde u glavnom reci podrske...
A ti zivi u svojim ubedjenjima!!!
 
Samantha Jouns:
Sta je Heroina ,...problem a? :)
E Draga moja ne znam sta da ti kazem,..jer ja volim starije od sebe ,..imala sam vezu da je muskarac bio stariji od mene cak 16 godina i sex je bio super i veza je bila super,.....Ne znam sta da ti kazem....Arkan je od CECE bio stariji 22 godine pa im je bilo super,.Onda tu je Celine Dion i njen muz Rey i on je tu negde 20 godina razlike i nista im ne fali..
Nekome jeste velika razlika nekome nije...Ako ti je dobro nemoj da brines.......
Imas moj blagoslov GO GIRL !!!

Hvala za podrsku! :grin:
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:

To je individualno,moras dobro sama da razmislis.
 
E red bi bio da vam se svima zahvalim... Cak i one koji me nisu podrzali... ;)
Dobro mi je doslo da cujem svako misljenje i pozitivno i negativno...
A sto se mene tice- ima jos vremena za odluku!

p.s. Ako vam nesto znaci, za ovih par dana ovde, sve sam vas bre puno zagotivila!!!

p.s. 2
Click, ako svratis ovde, evo ti objasnjenje za nick...
Daleko bilo da ima veze sa gudrom... :D Nisi valjda stvarno to pomislio? ;)
To je vise onaj trip- heroj u zenskom rodu...
Ma sta ja kakim u opste? To se podrazumeva... Samo me ti malo z. Jel tako? ;)
 
HeRoInA_84:
p.s. 2
Click, ako svratis ovde, evo ti objasnjenje za nick...
Daleko bilo da ima veze sa gudrom... :D Nisi valjda stvarno to pomislio? ;)
To je vise onaj trip- heroj u zenskom rodu...
Ma sta ja kakim u opste? To se podrazumeva... Samo me ti malo z. Jel tako? ;)
Mala digresija…. Hihi :D

Nadam se da se neces ljutiti.. Znas da se veliko “i” i malo “l” pisu gotovo isto.

E, kad sam videla tvoj nick... Pomislila sam "HeRolna? Perfex? Patkice?".. I citav niz asocijacija ;)
 
Snezna_kraljica:
Mala digresija…. Hihi :D

Nadam se da se neces ljutiti.. Znas da se veliko “i” i malo “l” pisu gotovo isto.

E, kad sam videla tvoj nick... Pomislila sam "HeRolna? Perfex? Patkice?".. I citav niz asocijacija ;)

Obrati paznju drugi put na naizmenicnu upotrebu velikog i malog slova... :D
Veliko "h", malo "e", veliko "r", malo "o", VELIKO "i" itd... :D
Ali opusteno... Ljudsko oko je sklono greskama, kao i ljudski um... ;)
Mada niko do sada nije imao takve asocijacije u glavi... Ne pricam samo o ovom forumu, svuda koristim taj nick...
A inace ovo me je odusevilo- perfex, patkice... :D :D :D
Znaci da ti masta dobro sljaka... ;)
 
Ne...pri tome mislim na srpsku pravoslavnu crkvu.
Imam prijatelje izmedju kojih je 14 godina razlika i jedva su dobili odobrenje posle mnogo peripetija, pisama crkvenim staresinama, Vladici... Crkva smatra da ta razlika znaci da bi partner mogao da ti bude otac (hipoteticki), da pripadate dvema potpuno razlicitim generacijama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top