Podele u Kraljevu...

Kada deca budu shvatila da ovo nije Amerika(ne daj Bože da ikad bude),stvari će valjda krenuti na bolje...Do tada ništa on sloge u Kraljevu i Srbiji.

P.S.Čačak je izuzetak.Bio sam fasciniran njihovom složnošću.:super:
 
pa i Cacani su relativno podeljeni, nego je kod njih velika koncentracija love, pa za sada zadovoljno cute i ne isticu se
a mi ucemo i halabucemo jer smo bez prebijene pare...otuda i toliko nezadovoljstvo i podeljenost, nista vise
 
Pa , prodje cetiri godina od ovih ovde upisa,i nista se u Ribnici nije promenilo,sem da su ti klinci,sad postali kakvi takvi ljudi , koji nemaju vise 14-15 godina , vec 20-tak ...

Sad vec to lici na gangsteraj :D

Pozdrav za sve RBC-ovce, RBC is life ....
 
:lol:

Mogu vam reci, osim sto slusam pticice, imam non-sop dostupne sveze namirnice, svakodnenvno potrosim oko 30' i 100 kinti u prevozu, nema neke razlike izmedju centra grada i Jarcujaka tako da price o podelama padaju u vodu, neka decurlije (ili nedozrelih mamlaza) da se kolju do mile volje. :manikir:
 
Ja sam rodjeni Cacanin i obozavam Vase Kraljevo sa sve Kraljevcankama :mrgreen: Mislim da KV volim skoro pa kao svoj rodni grad.

Nego ja sam primetio jedan skroz drugaciji fenomen kad vas u gradu. Privreda je uzas. Privatni sektor je katastrofa da ne racunam stvari ispod zita i sverc koji dolazi sa Kosova. Hocu reci, grad je uvek konstantno pun i kafici su puni pa skoro non stop. Kao da je svima zanimanje sedenje po kaficima. Privreda losa, a ugostitelji rade kao blesavi...mnogo cudno :think:

I da, mnogo me lepih uspomena vezuje za Kraljevo :zaljubljena:
 
To mi nikad nije bilo jasno, znam decka, umro mu otac i ostavio ih u dugovima a on po celo prepodne u kaficu. I jos masa takvih primera. I to nije kao kad ja sa jos jednom mamom iz vrtica produzim na kafu/caj, nego bas po celo prepodne piju sokove a jedan kosta najmanje kao dve nase kafe.
 

Back
Top