Podaci o korisniku mobilnog

_Zvončica

Početnik
Poruka
6
Pozdrav!
Molim Vas, predstavicu Vam problem u kratkim crtama, kakva mi je i pamet.
Imam neprijatnu situaciju a sastoji se u sledecem:
Neko je dosao na ideju da mi se podsmeva i uznemerava me na broj*mobilnog sa vise vise razlicitih brojeva.
Dakle, brojevi su uvek razliciti a princip je isti..."Treba mi feng-shui majstor, Zika svastika i te fore".
Glas je uvek zenski ali je razlicit.To traje vise dana.Neki od tih brojeva imaju viber i whatsup a neki ne.Na jednoj se vidi lice ali preko Google images nisam nista nasla.
Isla sam preko Tora i skinula neke trackere za telefone ali oni su uglavno USA based .
Ima li neko predlog kako da pronadjem ove šaljivdžije?
 
Pozdrav!
Molim Vas, predstavicu Vam problem u kratkim crtama, kakva mi je i pamet.
Imam neprijatnu situaciju a sastoji se u sledecem:
Neko je dosao na ideju da mi se podsmeva i uznemerava me na broj*mobilnog sa vise vise razlicitih brojeva.
Dakle, brojevi su uvek razliciti a princip je isti..."Treba mi feng-shui majstor, Zika svastika i te fore".
Glas je uvek zenski ali je razlicit.To traje vise dana.Neki od tih brojeva imaju viber i whatsup a neki ne.Na jednoj se vidi lice ali preko Google images nisam nista nasla.
Isla sam preko Tora i skinula neke trackere za telefone ali oni su uglavno USA based .
Ima li neko predlog kako da pronadjem ove šaljivdžije?
Obrati se Sizifu on hakerise ovde i sam kaze da je ceo internet njegov.
 
Vec kod drugog poziva mi je vec sve bilo jasno.
I kazem ja mom bratu ,ovo me neko zeki...on kaze ma daj...sta se tripujes.
Ja rekoh- meni ne treba treci poziv da to potvrdim.
A bio je i treci , pa i cetvrti.

Mada ja vec znam ko je to.
A od te osobe zelim samo da me ostavi na miru.
 
Sto ne sacuvas pozive i prijavis policiji,uznemiravanje.Pa nek se zeza opet.
Pa znas kako, nemam osnova.Uvek je razlicit broj, da je isti, pa i ajde.
Ukoliko se budu ponavljavi pozivi sa istog broja, da, onda hocu.
Ali, ljudi su sablonska bica i vecina njih ponavlja prethodne korake.
Reci ce mi - promeni broj.Ali mogu ja promeniti vise brojeva, to nece nista promeniti, ocigledno.

Georgejune,
Ne smatram da sam dokona, vise sam trigerovana, ovo nije izolovana neprijatna situacija. Dokonost mi je kada neko ima potrebu da spamuje teme besmislenim komentarima, osim, ako nije placen za to, u sto sumnjam.
 
Pa znas kako, nemam osnova.Uvek je razlicit broj, da je isti, pa i ajde.
Ukoliko se budu ponavljavi pozivi sa istog broja, da, onda hocu.
Ali, ljudi su sablonska bica i vecina njih ponavlja prethodne korake.
Reci ce mi - promeni broj.Ali mogu ja promeniti vise brojeva, to nece nista promeniti, ocigledno.

Georgejune,
Ne smatram da sam dokona, vise sam trigerovana, ovo nije izolovana neprijatna situacija. Dokonost mi je kada neko ima potrebu da spamuje teme besmislenim komentarima, osim, ako nije placen za to, u sto sumnjam.
Cak i panduri znaju za te fore o preusmerenju broja sa kojeg zoves.
 
Koliko cesto te inace zovu osobe sa brojeva koje nemas u imeniku?
Ja se recimo tesko odlucujem na javljanje na nove brojeve, a i retko mi se desava da me zovu ljudi sa kojima nisam razmenio broj telefona.
U principu smatram da ukoliko me neko treba, moze da posalje SMS i napise da zeli da razgovaramo, pa cu mu se javiti.
Ukoliko moja firma nekom prosledjuje moj broj telefona jer ce me osoba kontaktirati radi neceg vezanog za posao, tada me o tome obaveste i dobijem ime, prezime i broj telefona osobe koja ce me kontaktirati.

Zasto ovo pisem?
Ne verujem da postoji mobilni telefon na kome se ne moze podesiti da ti telefon reaguje (zvoni) samo na pozive sa brojeva koje imas u imeniku.
Na odredjeni period, nedelju, dve ili mesec, onemogucio bih pozive sa nepoznatih brojeva.
Pametnjakovici bi naisli na barijeru i mozda me zaboravili.
Telefon moze da se podesi i da ti fizicki ne zvoni na brojeve koje nemas u imeniku. Poziv registrovan, telefon zvoni ali nema zvuka koji ce te njakati da se javis.
Ako te zove neko kome trebas, a nemas njegov/njen broj, videce da se ne javljas, poslace SMS.
 
Ima mnogo bolesnog sveta, ja prodavao neku sitnicu na kp sajtu i stalno dobijao sms poruke tipa jel prodato. Onda napisao u oglasu da ne odgovaram na sms samo poziv ili kp poruke. Kaaad su navalili da šalju sms kao pobesneli. Bolesni a ne leče se jbg i sve ih provocira.
Nasem narodu samo naznaci nesto "Nemoj",krenu kao ludi u inat.
 

Back
Top