Počelo je: Zaustavlja se skoro cela Nemačka, svi strahuju; "Ovo je opasno"

јанпи

Elita
Poruka
16.815
Само да Фолксдојчери не почну потражују своје..:(:

Počelo je: Zaustavlja se skoro cela Nemačka – svi strahuju; "Ovo je opasno" VIDEO​

Nemački poljoprivrednici blokirali su jutros ulaze na auto-puteve širom zemlje.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=08&nav_category=78&nav_id=2461749

da te razocaram, nista od ocekivanog haosa...
oni se zapravo voze traktorima u kolanama i prave guzvu, ne stoje u mestu i da tako blokiraju puteve.
kao sto se na mapi vidi, skoro 99,9% puteva sirom Nemacke je prohodno (zeleno). to gde stoji na karti da je zatvoreno, zatvoreno je zbog gradilsita nema veze sa blokadama:
https://www.google.de/maps/@48.0766723,11.2733002,6.67z/data=!5m1!1e1?entry=ttu
 
Хоћеш да кажеш да су наши Пољопривредници поданици?

Ne samo poljoprivrednici, vecina naroda.

Sta su to strajkovali, par dana i nista, caksom se dogovorili za siću lovu. I glasali za vlast na izborima.

Narod ne moze da izadje na ulice da skine izdajnike i kriminalce, nego podmićen sićom lovom, glasa opet za njih.

Podanici.

Građani izađu na izbore i smene bagru.
Kazne lošu vlast.
Izađu na protest - zaustave državu!

Šolc gubi svuda. Kažnjava ga narod posle samo 2 godine vlasti.

Srbi ne mogu Vucica da kazne ni pose 12 godina iebanja u zdrav mozak.
 
Ne samo poljoprivrednici, vecina naroda.

Sta su to strajkovali, par dana i nista, caksom se dogovorili za siću lovu. I glasali za vlast na izborima.

Narod ne moze da izadje na ulice da skine izdajnike i kriminalce, nego podmićen sićom lovom, glasa opet za njih.

Podanici.

Građani izađu na izbore i smene bagru.
Kazne lošu vlast.
Izađu na protest - zaustave državu!

Šolc gubi svuda. Kažnjava ga narod posle samo 2 godine vlasti.

Srbi ne mogu Vucica da kazne ni pose 12 godina iebanja u zdrav mozak.
Mogu svabe zapaliti svoju drzavu ali nikada vise nece imati onakav standard.To je gotovo.I napisi nesto i o svabama,o razlozima zasto su nezadovoljni,a ne da odmah u prvoj poruci napadas Srbiju.
 
Skinuce brzo onog Sholza, najnepopularnijeg kancelara ikada koji je izabran kao da nasledi i nastavi Angelu.Medjutim netalentovan narocito je srozao ekonomiju. Mozda kao Dinkic kod nas kad je pustio da trziste samo regulise odnose ,rezultat 400 000 otkaza. Kad je kriza drzava mora najjace da reaguje.
и све је почело увођењем Санкција Русији.
 
Mogu svabe zapaliti svoju drzavu ali nikada vise nece imati onakav standard.
Ne znam bas, moj standard je ovde top, iz godine u godinu sve bolji :)
To je gotovo.I napisi nesto i o svabama,o razlozima zasto su nezadovoljni,a ne da odmah u prvoj poruci napadas Srbiju.
Nezadovoljni jer vlast ne radi svoj posao. dobro. Kraj price.
Izadju, protestuju, smene vlast.
To rade gradjani.

Dok se vi, podanici, ulizujete Vucicu. Ono, kupi vas za bednih 100 evra 😂😂😂
 
и све је почело увођењем Санкција Русији.
To im je bila odlucujuca prednost,mislim na jeftine energente. Zamislite placali su oko 200$ za 1000m3 cak i manje preko leta. Imaju oni kvalitet ali nema vise zarade ,plus inflacija zbog hrane. Ukoliko ne nadju jeftin gas negde nema poboljsanja uz izgubljeno rusko trziste ,ne znam tacno ali verujem da su izgubili bar 10% trzista a rusko je veliko i platezno.
 
To im je bila odlucujuca prednost,mislim na jeftine energente. Zamislite placali su oko 200$ za 1000m3 cak i manje preko leta. Imaju oni kvalitet ali nema vise zarade ,plus inflacija zbog hrane. Ukoliko ne nadju jeftin gas negde nema poboljsanja uz izgubljeno rusko trziste ,ne znam tacno ali verujem da su izgubili bar 10% trzista a rusko je veliko i platezno.
Kineski auto pet puta jeftiniji.
 
da te razocaram, nista od ocekivanog haosa...
oni se zapravo voze traktorima u kolanama i prave guzvu, ne stoje u mestu i da tako blokiraju puteve.
kao sto se na mapi vidi, skoro 99,9% puteva sirom Nemacke je prohodno (zeleno). to gde stoji na karti da je zatvoreno, zatvoreno je zbog gradilsita nema veze sa blokadama:
https://www.google.de/maps/@48.0766723,11.2733002,6.67z/data=!5m1!1e1?entry=ttu

Ne znam ko će biti razočaran ali u Nemačkoj je preozbiljan haos.

Nemci su ozbiljan narod i svemu pristupaju vrlo organizovano i planski. Ovo se tek zahuktava a pridružuju se i drugi poljoprivednicima.

Ne znam dokle će ovo ići ali mislim da su Šolcu dani odbrojani.
Za samo dve godine mandata je pokazao da je krajnje nekompetentan za mesto vodećeg čoveka Nemačke a samim tim i Evrope.
 
Umesto da nešto naučite, vi likujete.
Klasična zamena teza.

To su gradjani, a ne podanici, koji se šlihtaju vlasti.

Zato i imaju državu a ne kasabu.
не цвета цвеће ни у ваше предузеће.

не радујемо се таман посла. ви сте ти који се увек хвале парама добрим и зарадом док мењате кибле и радите углавном оно што немац не ради.
и стално како смо лоши зато што не радимо зато што смо овакви онакви...

ми смо своји на своме. у совјој земљи где гледамо наше сунце, није свако сунце исто . рећи ћеш како није... па лепо није иста ливада и пропланак и народ које оно огреје или где излази и залази ...
није ти ту мајка на изволте... није ти ту нико од родбине... кум , пријатељ из детињства...

него полако шваба скурцава од рата у укрјаини... не иде баш то са санкцијама по русији зар не...

јбг рујо има енергената колко хоћеш и што је најбитније беху најповољнија а сад мало теже јел де... чим дође зима швабо нешто кашљуца...

само ти чувај и воли ту '' државу'' далеко вам кућа...
 

Back
Top