ПОБЕДАААААААА ИДЕМО НА СП

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zike bre, nemoj da se toliko nerviras i razocaravas, sta ti je covece?:eek:

Sada mi po prvi put zvucis kao neke pateticne patriote na ovom forumu kada krenu da kukaju i razocaravaju se sto im neko napada grupni identitet.

Zajebi ti te price obican narod ovo-ono, obican narod je glup svuda na svetu, pa i u Srbiji i u Crnoj Gori, sta te boli sta neko tamo prica i vice. Svako je debil ko u sportskoj utakmici gleda nesto sto nije vezano za sport. Gledaj, navijaj za tvoj tim, zezaj posle toga protivnike ako pobedis, ili prihvati zezanje ako izgubite i toliko...
 
Zike bre, nemoj da se toliko nerviras i razocaravas, sta ti je covece?:eek:

Sada mi po prvi put zvucis kao neke pateticne patriote na ovom forumu kada krenu da kukaju i razocaravaju se sto im neko napada grupni identitet.

Zajebi ti te price obican narod ovo-ono, obican narod je glup svuda na svetu, pa i u Srbiji i u Crnoj Gori, sta te boli sta neko tamo prica i vice. Svako je debil ko u sportskoj utakmici gleda nesto sto nije vezano za sport. Gledaj, navijaj za tvoj tim, zezaj posle toga protivnike ako pobedis, ili prihvati zezanje ako izgubite i toliko...

Ma zaista sam se razočarao... al ajd ***...
 
Izgorio si u zelji!:mrgreen:

Ma pazi... nije meni krivo što nijesmo osvojili... Drugo mjesto je veliki uspijeh, a izgubili smo od zaista jake i kvalitetne reprezentacije koja je ujedno i domaćin.
Naši nijesu igrali samo protiv reprezentacije Srbije, igrali su i protiv publike i protiv sudija. A nijesu izgubili u regularnom toku, nego u petercima, tako da je meč odigran odlično
 
Ma zaista sam se razočarao... al ajd ***...

Nemoj da se razocaravas zbog gluposti. Kao da te je neko od privatnih drugara- Srba razocarao... Samo ako se tako nesto desi pusti emociju slobodno, za ovakve stvari- samo opusteno ;)

20 provokatora isprovociralo obican svet koji nije mogao nista originalnije da smisli, a Srbi ionako zvizde svim himnama osim svojoj i ruskoj; zvizdali bi i kongoanskoj himni. Dobro, nisu zvizdali mozda nekim drugim himnama na turniru, jer su u pitanju obicni ljudi, ali kada je atmosfera naelektrisana, glupost pobedjuje uvek.
 
Poslednja izmena:
Ma pazi... nije meni krivo što nijesmo osvojili... Drugo mjesto je veliki uspijeh, a izgubili smo od zaista jake i kvalitetne reprezentacije koja je ujedno i domaćin.
Naši nijesu igrali samo protiv reprezentacije Srbije, igrali su i protiv publike i protiv sudija. A nijesu izgubili u regularnom toku, nego u petercima, tako da je meč odigran odlično

Ajde,ajde,novi dan,nova nafaka,sto bi rekli ovi staropodgoricani!:mrgreen::lol:

Ali moram priznati,cini mi se,da ste od bilo kog drugog izgubili,sem od Srbije,lakse bi podneli!

To je moj utisak,a mozda se varam!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top