PO ĆALETOVOM UPUTSTVU !!!

Goddess of the far east:
I šta je bilo u tom ovaj na tom žitu?Kukolj?

Najzanimljivije je bilo Mozda smo se igrali zajedno kad smo bili mali , to sam ja njemu rekla! A on me je samo pogleda iznenadjeno a inace Dusko retko kad ima iznenadjen pogled. :D Odnosno sad kad je porastao veliki, sad nema vise taj pogled iznenadjenja.

Desile su se vazne stvari.Ja sam Dusku rekla Necu da se uozbiljim i da se osamostalim, imam nekog ko me pokriva a on je rekao Moze neko da te pokriva ali u jednom trenutku pozelis da se osamostalis onda sam ja samo trenutak razmislila To i hocu, ali jedino kad se odselim u Beograd a on je pitao Kad ces da se selis u Beograd? Naci cu ti ja stan i posao. a ja sam rekla Mrzim ljude koji traze pomoc, volim ljude koji se sami bore i onda sam odlutala sa mislima daleko, tad sam prvi put pocela ozbiljno da planiram kako da se odselim u Beograd, i ubrzo sam zakljucila da je najbolje da upisem fakultet u Beogradu kad zavrsim srednju skolu.
 
Zikica:
@hator nisam samo fala bogu veceras nemam temperaturu al` sam i dalje sav sjeban....
a020.gif

Nemoj Zile biti sjebaT, samo ne ti...!
 
Eto Livija pomentossavila....Hator-ka ode...neozbiljno od nas..Zile....ajde zabavljaj nas malo...
Ti si ipak kralj medj kraljevima...:roll:,,,,,dobijao si ti titule i bla,bla.bla.a..a.THE rest you know :roll:

Boze,...vremena ////....uslishi mi molitvu...let me die..
 
kako me neche nishta .....aaahah,....zevam,spavam otvorenih ochiju..i dalje zivim..SZve shto sam voleo...koje nishtavilo..............

Ajde Ziket gde ti je mladost....ah/...ja ne bih da psujem...chek a shta znachi taj trouglich?!?..

Ajde ziket da probam ja ili ti...( za poruke...Debilu;) )..:lol::lol:
 
Harpija:
razmisljala sam,covece,al je mnogo lakse zavrsiti i drugi fakultet nego dobro se udati u drugom gradu :):)

A kod mene je mnogo lakse zavrsiti 2 fakulteta nego izvuci od caleta za dorucak, za farmerke, za jaknu, mnogo vise vremena, koncentracije, diplomatije, znanja i snalazljivosti i jos 200 puta vise emocija ulazem kad treba od njega da zatrazim pare, svejedno da li se radi o 100 dinara ili o 10 000 dinara, uvek moram da imam danima razradjivan plan, ponekad placem, ponekad se posvadjamo a svadja se uvek zavrsi tako sto on meni kaze da imam kod njega stan i hranu i da je to dovoljno.Ako se nastavi svadja onda se svadja zavrsi tako sto mi kaze da trazim od decka, ili ja kazem "Ako mi ti ne das ja cu da se je bem za pare", on kaze "Idi", ili kaze da sam luda, emotivno, pa zbog toga ni za sta ne sluzim, nisam sposobna za privredjivanje.I tako stalno.

Ceo moj zivot se svodi na to da se ja borim za egzistenciju i za zivot a super se snalazim i u ljubavi, poslu, skoli, na fakultetu, sve mi ide od ruke pa niko to ne vidi da se ja borim za egzistenciju, jer, dzaba sve, ako ja ne nadjem odgovarajuci trenutak, odgovarajuce reci, odgovarajuci pristup za taj trenutak, odgovarajucu boju glasa, da ne budem ni glasna pa da mi kaze da sam hiostericna, da ne budem ni tiha pa da mi iz prve odbrusi da nema para, iako naravno ima, ali to je njegova standardna recenica: Daj mi 500 dinara "Nemam!!!!!", da ne budem ni ostra da mi ne kaze da njega boli to sto su meni vazne samo pare (!!!!!!) i sto ja samo trazim, trazim, trazim, i sto nije napravio od mene radnika da zaradjujem (za njega), da ne budem suvise blaga pa da mi obeca da ce mi dati za dva dana a ta dva dana odlozi na 7 dana, a tad se meni nakupi jos neka potreba pa onda moram da trazim 1500 umesto 500 a on se onda prodere :"Kako 1500 kad si rekla 500!!!!!!".

Pored takvog zivota meni je smesno da patim zbog ljubavi.Ljubav je lepa stvar.

U Beogradu je vrlo lako udati se, ali ja necu da se udam.
 
......U Beogradu sam primala studentski kredit i super sam zaradjivala i super sam prolazila na fakultetu.

A sad ovde, kad sam ja namestila, isplanirala i realizovala celu akciju i unela u kucu vise hiljada evra, moj otac nastavlja za izgradnjom od tih para, a meni je kao i uvek do sad svejedno da li su prihodi u kucu mesecno 20 000 ili 200 000 evra, ja cu uvek dobiti samo onoliko koliko uspem da izvucem.
Nije mi zao, ja sam to rutinski odradila za te pare, i naravno ja sam znala da ja od toga necu imati nista ako se ne budem naknadno izborila.
 

Back
Top