Plenković prepisuje od Vučića?!

Poruka
24.870
...

Jedan autorski osvrt na prepisivačku delatnost Andreja Plenkovića od "pučkog" iliti kolege mu iz grupacije narodnih partija = kolege Vučića...

Pri tome, to što prepisuje su loši i jeftini marketinski potezi...

Pa je tako redom prepisivao:

- Snizenje cena odredjenih proizvoda...koje niko nije ni osetio ni primetio boljitak od jeftinog parizera...

- Prepisuje sad evo uvođenje "Ministarstva za demografiju"...i to kaže "prvi u EU"...
Premda mi u susednoj Srbiji to vec imamo...i osetilo se tek toliko da su Brnaba i Marija Šerifović obe postale tata..

Vučić je kod nas za Ministra Demografa postavio Milicu Zavetnicu, a i Plenkovic ce nekog njihovog Zavetnika (Ili se na hrvatskom kaze Prisebnik? 🤔)


@Jugoslav Čvarak Zasto Plenkovic prepisuje od naseg lošeg djaka, takoreci obicnog trojkaša ? :rtfm:


...
 
@Jugoslav Čvarak Zasto Plenkovic prepisuje od naseg lošeg djaka, takoreci obicnog trojkaša ? :rtfm:


...
Ne staj mi na muku, nisam nimalo sretan raspletom situacije.
Sada treba razbucati vukovarske crnokošuljaše & co.
Nije mi jasno da su hiper-U-staše pokupile 11 ruku, najškolovaniji među njima DIF-ovac, ovo sve ostalo ŠUP-ovci... a onda se vi rugate onom nekom vašem liku koji je završio faks na oranici.
Ukratko, ovo je najveća tragedija od dolaska na vlast Kukuriku koalicije.
 
k_30485017_640.jpg


Bože dragi, da li ću hrvatskog Petra Pana ikada više vidjeti ovako vedrog i nasmijanog?
On i njegova vjerna Zvončica Njonjo, prijatelj u dobru i u zlu.
 
Ne staj mi na muku, nisam nimalo sretan raspletom situacije.
Sada treba razbucati vukovarske crnokošuljaše & co.
Nije mi jasno da su hiper-U-staše pokupile 11 ruku, najškolovaniji među njima DIF-ovac, ovo sve ostalo ŠUP-ovci... a onda se vi rugate onom nekom vašem liku koji je završio faks na oranici.
Ukratko, ovo je najveća tragedija od dolaska na vlast Kukuriku koalicije.

Evo snimak Šapića sa polaganja diplomskog:

https://vm.tiktok.com/ZMMnB51eL/

...
 
...

Jedan autorski osvrt na prepisivačku delatnost Andreja Plenkovića od "pučkog" iliti kolege mu iz grupacije narodnih partija = kolege Vučića...

Pri tome, to što prepisuje su loši i jeftini marketinski potezi...

Pa je tako redom prepisivao:

- Snizenje cena odredjenih proizvoda...koje niko nije ni osetio ni primetio boljitak od jeftinog parizera...

- Prepisuje sad evo uvođenje "Ministarstva za demografiju"...i to kaže "prvi u EU"...
Premda mi u susednoj Srbiji to vec imamo...i osetilo se tek toliko da su Brnaba i Marija Šerifović obe postale tata..

Vučić je kod nas za Ministra Demografa postavio Milicu Zavetnicu, a i Plenkovic ce nekog njihovog Zavetnika (Ili se na hrvatskom kaze Prisebnik? 🤔)


@Jugoslav Čvarak Zasto Plenkovic prepisuje od naseg lošeg djaka, takoreci obicnog trojkaša ? :rtfm:


...
tko je taj plenković?...slovačka?
 

Back
Top