Plasticna operacija da ili ne ?

  • Začetnik teme Neodlucan
  • Datum pokretanja
Neodlucan:
Milojko Vasic:
Ma kakva operacija ! Jesi li lud ? Da imaš 16 god. đene - đene. Ovako, u 35-toj, batali !
Hvala na sugestijama ,ali smatram da i posle 35-te postoji zivot.
Ok, ajde ako sam bio previše, kao, grub i navalentan, i sve to, onda izvini.
Ali mislim da si promašio smisao mojih reči. Upravo to što ti kažeš, i posle 35 postoji život. (Možda bi neki i rekli početak zrelog života, ali nećemo sad o tome ...) Elem, hteo sam da kažem da bi sa 35 godina trebalo da neguješ druge osobine (vrline) koje krase muškarca, a koje ja lično smatram mnogo važnijim od spoljneg izgleda. ( Da, možda su me onolike teme o muškom depiliranju izrervirale. :evil: ). E sad, OK, ako ti je nos ono, baš, baš ružan, i, kako neko reče ako ti je to bila životna želja, a sad finansijski možeš to sebi da priuštiš, onda piči, kad ćeš ako ne sada. Pozdrav od Milojka. 8)
 
Milojko Vasic:
divlja-u-srcu:
A koliko tebi treba operacija da licis na onu Klunijevu sliku u tvom profilu?
Nijedna. Moj prijatelj Kluni je isti ja, liči na mene maksimalno. Još kad bih imao poneku sedu vlas, kao on, niko nas ne bi razlikovao. Eventualno po ponašanju, ja sam veći šmeker, šarmer i džentlmen.

Pa sto ne stavis onda svoju sliku, nego se krijes iza Klunija? :lol: :lol: :lol:
 
Neodlucan:
Hm ,ocekivao sam nesto konkretnije odgovore .Pogotovo onih sa iskustvom,znam da ih ima.Dakle, ne shvatam jedino cemu toliki otpor prema zelji coveka da menja stvari u SVOM zivotu na bolje i lepse.Svi zelimo dobro da izgledamo zar ne,samo malo nas zaista nesto i uradi po tom pitanju.
Komentari tipa mali mu je **** pa ima kompleks,necu da komentarisem jer su to izgleda neki zesci pacenici,a sve kao smekeri ,nema za sta pas da ih ujede,a jaki na recima.
U svakom slucaju ,hvala svima na vremenu.Covek ako zna sta zeli u zivotu lako nadje put,onda mu ostane onaj tezi deo ,a to je da istraje na njemu....sto je privilegija odabranih.Onih sto "laprdaju" ima koliko hoces,ali onih sto pokrecu stvari i menju ih na bolje je malo.

E ako si im rekao ...
:wink:

Nego, prijatelju, probaj ti na podforumu zdravlje da postavis ovo pitanje, mozda i dobijes neki normalan odgovor.
 
Pa sta te konkretno zanima, ja cu ti reci...
Znaci iskreno ti savetujem privatnu kliniku, ni slucajno drzavne ustanove.
Drugo, treba to oko 2000 evra, manje vise, zavisi.
Popodne uradis operaciju, ostanes do jutra, sestra je pored tebe celu noc.
Ujutro te puste kuci sa zavojima na licu kao monstrum...ja sam se operisala pre 5 god, i bila je nestasica benzina pa sam se vracala kuci taxijem, nikad necu zaboraviti taxitin uplaseni pogled, u retrovizoru, kao zena slon hahaha
onda kad prestane da deluje lek, popijes neki drugi jer uzasno boli, posle nedelju dana skines zavoje i konce.
Imas male modrice ispod ociju, to prodje za 2-3 dana i budes lep.
Svi te muvaju, daju ti komplimente etc
Nadam se da sam pomogla
Ako te nesto zanima postavi podpitanje, rado cu dopuniti!
Ne obaziri se na one komentare o qrcu, ljudi su primitivni.
 

Back
Top