PlanB???

satarichar:
Ovo je po meni razuman Plan "B".
Naći pocrkale labudove, vrapce, golubove i ostalu živinu.
Garant tu mora biti krepalih od ptičijeg gripa.
Samleti ih, potopiti ih u vodi, procediti i puniti sprejeve, flaše i slično.
Poslati nekoliko desetina naših ljudi širom Evrope. Može i Amerike.
A oni to neka prskaju po autobusima, bioskopima i drugim gomilama.
Kada za nekoliko dana bude mrtvo, ili bar pod temperaturom pola i više Evrope, koga boli za Kosovo.
Ovo možemo sami, ili da napravimo zajedničko preduzeće sa Al-Kaidom.
Mislim da će onda Dinkić to da računa u strane investicije.
Колега Сатиричар је у форми. :lol: Идеја је ко бомбона ! :D
 
kami83:
Naravno da ne zele "amputiranje Albanaca" jer je to bolosno i dovesce do novih netrpeljivosti i ratova...A Cheda je ionako najbolja sansa za Srbe dole
Pa koja je onda argumentacija za priznavanje Kosovske nezavisnosti?Puna su usta prichice"hocemo da odstranimo bolesno tkivo..bla,bla...."-sushtina,priznati nezavisno kosovo da bi se odvojili od Albanaca.
 
ahtisarijev plan recimo predvidja da se sva imovina drzave srbije oduzme i da siptarima. takodje ne predvidja bilo kakav povratak proteranih na kosmet.

ja koliko znam u svim demokratskim drustvima pravo svojine je neotudjivo. To izgleda svugde vazi sem kad su Srbi u pitanju. Pitanje za LDP/DS tabor: kako mozete da se nazivate demokratama a da krsite ove osnovne demokratske principe?
 
Sto da ne mogu? Evo recimo na ovom forumu jedan od "njih" je pricao kako mrzi cigane (a ciganin mu sef partije), drugi mrzi arape, treci mrzi jevreje, a istovremeno se "ogorceno bore protiv rasizma i antisemitizma"?!
Dakle kad krse one najosnovnije norme, sto ih tek briga sa imovinska prava Srba na KIM. Ma njih nije briga ni za zivote tih ljudi, a kamoli za imovinu....
 
Svojinska prava ce biti predmet razgovora i pregovora,i to je najbitnija tacka oko koje je pregovaracki tim trebao da razgovara,a ne da Samardzic blebece epske pesme o "srcu Srbije". Sto se tice povratka,to je tema koja se apsolutno podrazumeva...
 
Salvantis:
Sto da ne mogu? Evo recimo na ovom forumu jedan od "njih" je pricao kako mrzi cigane (a ciganin mu sef partije), drugi mrzi arape, treci mrzi jevreje, a istovremeno se "ogorceno bore protiv rasizma i antisemitizma"?!
Dakle kad krse one najosnovnije norme, sto ih tek briga sa imovinska prava Srba na KIM. Ma njih nije briga ni za zivote tih ljudi, a kamoli za imovinu....


Zaista je zanimljivo to vidjenje gde samo nacionalisti imaju monopol na moral... Ti znas da mene nije briga za zivote tih ljudi...
 
kami83:
Zaista je zanimljivo to vidjenje gde samo nacionalisti imaju monopol na moral... Ti znas da mene nije briga za zivote tih ljudi...
A kao te je briga :roll:
Evo recimo sutra bi se borio za Kosovo?
Ili kako ono rece "oni koji se bore za svoje su nacisti". Dakle ili nisi mislio to sto si napisao ili si i sam "nacista"?
 
sto se tice onog boldovanog teksta,moj odgovor je...Dimitrije Tucovic

A Teritorija Kosova nije ni moja ni tvoja... Teritorija Kosova je bila u sastavu Srbije od 1912 do 1918,pa od AVNOJA do 1999. I to je jedna prosta racionalna racunica,a ti su sklon donosenju brzopoteznih i pogresnih ocena o "gradjanskoj Srbiji"
 
P.S. Naravno da tu racunam i period od 1918 do '46,sto se tice faktickog stanja... Svaka prica van toga o srcu Srbije je nebuloza ako se uzima kao argument za modernu politiku
 
kami83 Kosovo je i dalje u sastavu Srbije i bice sve dotle dok mi ne prihvatimo/legalizujemo njegovu okupaciju . To je tako ma sta vi cedoisticki siptarski placenici i izdajnici pricali.
 
kami83:
sto se tice onog boldovanog teksta,moj odgovor je...Dimitrije Tucovic

A Teritorija Kosova nije ni moja ni tvoja... Teritorija Kosova je bila u sastavu Srbije od 1912 do 1918,pa od AVNOJA do 1999. I to je jedna prosta racionalna racunica,a ti su sklon donosenju brzopoteznih i pogresnih ocena o "gradjanskoj Srbiji"
Teritorija Kosova je bila moja, i dalje je moja, cak i ako je potpuno otmu bice moja.... kao sto je bila nasa i onda kad je vekovima bila pod Turcima. Ti to mozes da nazivas 'mitologijom o Marku Kraljevicu' ili "sovinizmom, nacizmom" ili vec kako hoces. Ja to smatram, ja to OSECAM kao patriotizam. A to se ne uci iz knjiga, to se jednostavno zna.

A za to da bi se borio za KIM ajde i da ti verujem, mada mi nije jasno kako onda mozes da podrzavas isporucivanje u Hag onih koji su se vec borili?!
 
JerryRopero:
kami83 Kosovo je i dalje u sastavu Srbije i bice sve dotle dok mi ne prihvatimo/legalizujemo njegovu okupaciju . To je tako ma sta vi cedoisticki siptarski placenici i izdajnici pricali.


Placaju me 5000 evra po svakoj izgovorenoj negativnoj recenici o Ratku Mladicu,ili sam jos bolje "Busov korisni idiot",kako inteligentno zna da primeti redakcija NIN-a...:)

A Srbija je prihvatila okupaciju Kosova,ne postoji niti jedan element suverene vlasti na Kosovu koji je u rukama nase Republike,a Kosovo ce biti nezavisna drzava,bilo mi to prihvatili ili neprihvatili...A sada,Kosovo vec poseduje najvecu mogucu spoljasnju suverenost prema Srbiji....Mozemo da biramo,da li dazivimo u bolesnom svetu gde postoji lancana reakcija ratova,ili da zasucemo rukave i napravimo nesto od ovog Balkana...Od nas zavisi...
 
Salvantis:
Teritorija Kosova je bila moja, i dalje je moja, cak i ako je potpuno otmu bice moja.... kao sto je bila nasa i onda kad je vekovima bila pod Turcima. Ti to mozes da nazivas 'mitologijom o Marku Kraljevicu' ili "sovinizmom, nacizmom" ili vec kako hoces. Ja to smatram, ja to OSECAM kao patriotizam. A to se ne uci iz knjiga, to se jednostavno zna.

A za to da bi se borio za KIM ajde i da ti verujem, mada mi nije jasno kako onda mozes da podrzavas isporucivanje u Hag onih koji su se vec borili?!


Zato sto oni nisu bili obicni vojnici,desetari ili mladji vodnici...Ja ne mogu da zabranim drzavi da se ponasa ludacki,i napravio bih jos veci kiks kada bih dozvolio da sovinisti imaju kokretan dokaz o tome da sam "izdajnik"

A za onaj prvi pasus nemam reci... Pa valjda te je taj Cavoski u onoj svojoj knjizi za prvu godinu na pravnom faxu naucio da postoje OGROMNE razlike u pojmu drzave u doba Nemanica i u pojmu nacije-drzave 19. veka... Nije valjda da stvarno mislis da je prosecnom srpskom kmetu bilo gore bod Bajazitom,negoli pod Lazarom...?
 
Mora biti da bas ti znas kako je bilo prosecnom srpskom kmetu?
A verovatno mu je bilo toliko lepo da mu Turci siluju zenu, spaljuju crkve i ubijaju koga hoce, da je od sve srece i radosti spevao sve one silne pesme o Kosovu, sanjajuci o Lazaru i Dusanu. I nemoj, leba ti da pocinjes o 'tolerantoj turskoj okupaciji' i slicnim sra***a za koje me zaista mrzi da ih iole uzimam ozbiljno ovako kasno.

A mene je Kosta dovoljno dobro naucio cim sam stekao diplomu Pravnog fakulteta, bez ikakve potrebe da svoje znanje dokazujem nekom ficfiricu sa neke privatne "udjes-izadjes" kvazi skolice za cedine pionire i tatine sinove.
 

Back
Top