Pitanje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zena sa detetom ili dete sa zenom?

Jucer su nam zatvorili temu, pa cemo sada biti malo pristojniji.

Dakle, recite sta slobodnog muskarca tera u minus ako uzme zenu koja je razvedena i ima dete?
 
Ja bih pristao ,ako bih bio bio siguran da me voli zbog mene samoga.z:)

Što da ne ljubav je ...čudo .ali ne i ak obih znao da ima neke niske pobude to jest da želi pare ili neke druge materijalne vrednosti.
Ali ako me voli ..što da ne ?
 
Ja bih pristao ,ako bih bio bio siguran da me voli zbog mene samoga.z:)

Što da ne ljubav je ...čudo .ali ne i ak obih znao da ima neke niske pobude to jest da želi pare ili neke druge materijalne vrednosti.
Ali ako me voli ..što da ne ?

Ali kako znas da te voli? Evo recimo bilo je slucajeva kad zenska dok je bila sama nije htela tog tipa, a sad kako se razvela ima dete i sad trci za njim a on normalno nije lud.
 
Ali kako znas da te voli? Evo recimo bilo je slucajeva kad zenska dok je bila sama nije htela tog tipa, a sad kako se razvela ima dete i sad trci za njim a on normalno nije lud.

ako je on toliki kvalitet, sto je ostao sam dok je ona u medjuvremenu uspela da se uda, rodi dete i razvede?
a mozda je njena ponuda poslednji voz za njega..
 
Ali kako znas da te voli? Evo recimo bilo je slucajeva kad zenska dok je bila sama nije htela tog tipa, a sad kako se razvela ima dete i sad trci za njim a on normalno nije lud.

Možda smo konačno na tragu odgovoru,problema koji nas sve tišti dugo vremena ,jer budimo realni -ovo je ozbiljna društvena tema(ma šta pričali maliciozni),koja zahteva studioznu obradu.Ja eto prvi priznajem od strane nas muških da bih pristao ,ako bih pouzdano,naglašavam pouzdano znao da me takva žena voli .Sad bih voleo da čujem neku ženu šta misli o toj problematici sa ženske strane .z:)
 
kakve vi fobije od djece imate? :))))


nisu to fobije, to je komon sens. kasti, svaka ženska koja je rodila nekome dete ostaje emotivno i fizički u dovoljnoj meri pristupačna ocu svog deteta, pa onda kontakti oko ovoga, oko onoga, alimentacije, ****** palac, tako da je sasvim logično za očekivati neki nastavak priče, ovakav ili onakav, između njih. sem ako dotični nije totalni bilmez pa nume da iskoristi pristupačnost majke svog deteta. ergo, takve ne dolaze u obzir jer mi se ženska ne deli sa nekim papkom. a i neću sutra da dođem u situaciju da moram to tuđe dete da diskriminišem u odnosu na svoje, što bih svakako uradio jelte.
 
Poslednja izmena:
Evo recimo bilo je slucajeva kad zenska dok je bila sama nije htela tog tipa, a sad kako se razvela ima dete i sad trci za njim a on normalno nije lud.
Šta je ovdje čudno?
Tip je dobar za površne stvari, nije bio dobar kada je tražila tipa da joj pravi dijete.
Kao što ti, ako bi sada želio porodicu, ne bi birao ženu od 45godina bez tri zuba, već bi tražio mladu i odgovarajuću po svemu, al da ti je 55 i da loše stariš, ova gospođa bi ti možda zadjelovala ok.
 
nisu to fobije, to je komon sens. kasti, svaka ženska koja je rodila nekome dete ostaje emotivno i fizički u dovoljnoj meri pristupačna ocu svog deteta, pa onda kontakti oko ovoga, oko onoga, alimentacije, ****** palac, tako da je sasvim logično za očekivati neki nastavak priče, ovakav ili onakav, između njih. sem ako dotični nije totalni bilmez pa nume da iskoristi pristupačnost majke svog deteta. ergo, takve ne dolaze u obzir jer mi se ženska ne deli sa nekim papkom. a i neću sutra da dođem u situaciju da moram to tuđe dete da diskriminišem u odnosu na svoje, što bih svakako uradio jelte.

ne znam, ne gledam to tako...

ne znaci da ce postojati nastavak price, mislim, ne generalizujem tako stvari...moz' bit' a ne mora da znaci, kao i sve u zivotu na kraju krajeva...
zato te stvari ne gledam k'o neke minuse...
 
nisu to fobije, to je komon sens. kasti, svaka ženska koja je rodila nekome dete ostaje emotivno i fizički u dovoljnoj meri pristupačna ocu svog deteta, pa onda kontakti oko ovoga, oko onoga, alimentacije, ****** palac, tako da je sasvim logično za očekivati neki nastavak priče, ovakav ili onakav, između njih. sem ako dotični nije totalni bilmez pa nume da iskoristi pristupačnost majke svog deteta. ergo, takve ne dolaze u obzir jer mi se ženska ne deli sa nekim papkom. a i neću sutra da dođem u situaciju da moram to tuđe dete da diskriminišem u odnosu na svoje, što bih svakako uradio jelte.


Pa da, tu je stalno taj treci u toj prici.
 
Šta je ovdje čudno?
Tip je dobar za površne stvari, nije bio dobar kada je tražila tipa da joj pravi dijete.
Kao što ti, ako bi sada želio porodicu, ne bi birao ženu od 45godina bez tri zuba, već bi tražio mladu i odgovarajuću po svemu, al da ti je 55 i da loše stariš, ova gospođa bi ti možda zadjelovala ok.

koje povrsne stvari? Slusaj ja mogu biti povrsan ako brisem cipele, ali nikako ne mogu biti povrsan ako kupujem auto. Znaci ta nije bas normalna.
 
ako je on toliki kvalitet, sto je ostao sam dok je ona u medjuvremenu uspela da se uda, rodi dete i razvede?
a mozda je njena ponuda poslednji voz za njega..

A tesko se zenu udati. Cuj on je birao a ona nije. Jer to ti je isto kao kad bi ti i ja isti dan kupovali auto, ti kupis dobar i posle 10 godina ga vozis, a ja sam svoj posle pet bacio u otpad.
 
A tesko se zenu udati. Cuj on je birao a ona nije. Jer to ti je isto kao kad bi ti i ja isti dan kupovali auto, ti kupis dobar i posle 10 godina ga vozis, a ja sam svoj posle pet bacio u otpad.

i bre sinnke, pa ti si barem iskusan covek i znas da od tolikog probiraca nema ..... ;)
 
Ne znam sta sutra moze da donese...Ali, nije mi bas jasno zasto bi slobodan muskarac, neozenjen jos, bio sa zenom koja vec ima brak iza sebe kao i dete...Da, kao volece je bas i bice posvecen tom detetu kao svom rodjenom, ma daj..Ali ako nema bolju opciju trenutno,pretpostavljam da je i ta dobra...I naravno da je ona i dalje u kontaktu sa bivsim zbog mnogih razloga..i sugurno da bi vam taj drugi uvek smetao..
 
Ne znam sta sutra moze da donese...Ali, nije mi bas jasno zasto bi slobodan muskarac, neozenjen jos, bio sa zenom koja vec ima brak iza sebe kao i dete...Da, kao volece je bas i bice posvecen tom detetu kao svom rodjenom, ma daj..Ali ako nema bolju opciju trenutno,pretpostavljam da je i ta dobra...I naravno da je ona i dalje u kontaktu sa bivsim zbog mnogih razloga..i sugurno da bi vam taj drugi uvek smetao..

Zanimljivo razmišljanje ,obično se previđa ta stavka ,koja je prilično važna ,takoreći ključna ,da li će on voleti to tuđe dete?
 
Ne znam sta sutra moze da donese...Ali, nije mi bas jasno zasto bi slobodan muskarac, neozenjen jos, bio sa zenom koja vec ima brak iza sebe kao i dete...Da, kao volece je bas i bice posvecen tom detetu kao svom rodjenom, ma daj..Ali ako nema bolju opciju trenutno,pretpostavljam da je i ta dobra...I naravno da je ona i dalje u kontaktu sa bivsim zbog mnogih razloga..i sugurno da bi vam taj drugi uvek smetao..

znaci zena koja je razvedena i ima dijete nema pravo da nastavi svoj LjiS zivot?
 
Zena sa detetom ili dete sa zenom?

Jucer su nam zatvorili temu, pa cemo sada biti malo pristojniji.

Dakle, recite sta slobodnog muskarca tera u minus ako uzme zenu koja je razvedena i ima dete?

Tu vrstu izbegavam koliko mogu :manikir:

Ima 100000000 mladix cica , bash takve moram pfff ! :lol:

To je neki pacenik ili nemoze bolje, pa tu prolazi :)
 

Back
Top