pitanje za sve zene.

Da..lepo je kad prija neciji pogled na sebi:ok:

Ne samo to nego sam zaista pročitala, da prosto osetiš da te neko gleda, pa pogledaš u nečiju terasu, automobil koji stoji i sl. i vidiš da te gleda., nevezano za neku naklonost, već prosto iz bilo kog razloga. To sam osetila više puta, a kada sam pročitala ( žao mi je što se ne sećam gde), shvatila sam da je to česta pojava i kod drugih.

Ovo je samo delimično u vezi sa temom.

@ tema
Žena, ako istakne neki deo tela za koji smatra da ga treba istaći, zasigurno misli da je svi gledaju, međutim to se zove, "ženska posla". Mislim da mi žene najčešće promašimo kada nešto ističemo i kada mislimo da smo u centru pažnje. Mi smo u centru pažnje obično kada o tome uopšte ne razmišljamo, jer je to ono prirodno, što je u stvari privlačno.
 
Ne samo to nego sam zaista pročitala, da prosto osetiš da te neko gleda, pa pogledaš u nečiju terasu, automobil koji stoji i sl. i vidiš da te gleda., nevezano za neku naklonost, već prosto iz bilo kog razloga. To sam osetila više puta, a kada sam pročitala ( žao mi je što se ne sećam gde), shvatila sam da je to česta pojava i kod drugih.

Ovo je samo delimično u vezi sa temom.

@ tema
Žena, ako istakne neki deo tela za koji smatra da ga treba istaći, zasigurno misli da je svi gledaju, međutim to se zove, "ženska posla". Mislim da mi žene najčešće promašimo kada nešto ističemo i kada mislimo da smo u centru pažnje. Mi smo u centru pažnje obično kada o tome uopšte ne razmišljamo, jer je to ono prirodno, što je u stvari privlačno.


Mislim da "zene" ne brinu o tome ko ce sta i ih gledati, vec da zele da budu "u svom fazonu" i da upoznaju "nekoga kome se iskreno" svidjaju po tome kako se "nose" oblace tako da kazem ili e neznam drugu rec sem "nose".

Dakle, ona moze da se obuce neznam kako i svesna da bude da je nece gledati 99.99% ljudi a najverovatnoje (toga dana...) ni 100%, da je nece niko gledati, ali da se ipak tako obuce da bi imala svoju originalnost i da bi "ucinila nesto lepo" za sve one kojima se to svidja, ma gde bili i dal su se rodili uopste bez obzira.

Mislim da se zene ne oblace radi pogleda, nego da ispstuju muskarce kojima se svidja njihov stil, makar ih u tom gradu i ne bilo. To pricam za "prave" ... zene. Pi.cke. Dame. A ovo ostalo sto se oblaci samo da je "mika ili zika" primijeti su ku.ve ja to mislim i neka me bog (koji ne postoji) kazni ako nisam u pravu. Amen.
 
Kako znate da vas neko gleda od iza ledja kad to ne mozete ocima videti? Obicno zene spustaju majicu = dizu pantalone il tako nesto kad neko uzme da ih gleda i ako to ne vide i niko im ne moze reci "gleda te neko" i sl. i to se kolko sam razgovarao sa ljudima desavalo svakome da moze da posvjedoci da one "nekako znaju"...?

intuicija ili nesigurnost, pojma nemam, i meni se to desava, stalno se nesto namjestam i neprijatno mi je kada idem kroz gomilu ljudi , jer nekad imam osjecaj da svi blenu, a uopste ne znam zasto, i tad se osjecam pomalo nesigurno...
 
intuicija ili nesigurnost, pojma nemam, i meni se to desava, stalno se nesto namjestam i neprijatno mi je kada idem kroz gomilu ljudi , jer nekad imam osjecaj da svi blenu, a uopste ne znam zasto, i tad se osjecam pomalo nesigurno...

fantaziranje = doza arogancije koja je lek za smirenje od tih stvari, to jest, te stvari koju svi nazivaju (jedinom) nesigurnoscu. O seksu nism reko da fantaziras, nego o bli cemu sto oces fantaziraj pa i o seksu mozes, i budes li svesna u gomili ljudi da ti imas TVOJE FANTAZIJE neces se zbuniti. Zasto?
Zato sto fantaziranjem mi sticemo neke SIMBOLE koji su individualni i samo nasi, to su simboli i o njima fantaziramo, a na osnovu njih i mjerimo sto je "kakvo", to jest koliko je nesto nalik na taj simbol. Simboli (koje ne moras nazivati tako i cije funkcije ne moras (ali trebas) ni biti svjesna) pomoce ti da prebrodis nesigurnost. Znaces "prema cemu" da ravnas situaciju. Ti se tu jednostavno zbunis zato sto neznas dali to znaci da je nesto dobro (to sto te gledaju) ili lose. Kad bi imala simbol za to (koji ces steci fantazijom nekom) uporedila bi sa tim simbolom (kao situacijom, al situacija se zove simbol) koliko ti to smeta ili ne i kako da se tu snadjes bi ti se reklo.

Ti neznas jeli to sto bulje u tebe to jest imas taj osecaj nesto lose ili dobro. Zato osecas ustvari NESIGURNOST u to. To u prvoj recenicu ovog pasusa. U tome ti je sva nesigurnost i zbunjenost u vezi toga probl..Dakle nesigurna si kako to da uzivis/dozivis. Pred spavanje ne misli o nicemu nego fantaziraj o bilo cemu (mozes i o tome kako bi bilo da odes negde na letovanje recimo na planinu, bez obzira dali ces tamo otici, i jedes tik-tak), tek onda ces moci brze da zaspis (nego inace) i lakse da se snadjes u realnom zivotu, to jest, neces nauciti nista novo niti neku tehniku "kako da" (postignes nesto) vec ces samo postati sigurnija u svoj dozivljaj.

20 evra:D
 
Ne samo to nego sam zaista pročitala, da prosto osetiš da te neko gleda, pa pogledaš u nečiju terasu, automobil koji stoji i sl. i vidiš da te gleda., nevezano za neku naklonost, već prosto iz bilo kog razloga. To sam osetila više puta, a kada sam pročitala ( žao mi je što se ne sećam gde), shvatila sam da je to česta pojava i kod drugih.

Ovo je samo delimično u vezi sa temom.

@ tema
Žena, ako istakne neki deo tela za koji smatra da ga treba istaći, zasigurno misli da je svi gledaju, međutim to se zove, "ženska posla". Mislim da mi žene najčešće promašimo kada nešto ističemo i kada mislimo da smo u centru pažnje. Mi smo u centru pažnje obično kada o tome uopšte ne razmišljamo, jer je to ono prirodno, što je u stvari privlačno.


Slazem se sa "kadbibio" da to nisu standardna zenska posla, vec da to rade samo ku*ve. Postene zene se oblace kako god oce i nevezano za to dal se nekome to svidjeti ce ili ne, one su "svoje" sto se tice stila. Ne volim zene koje "isticu" ono sto misle da ce neko da gleda I SAMO ZATO DA BI TO NEKO GLEDAO , volim kad isticu ono sto misle da mozda niko nece vidjeti ili obratiti paaznju na to, ali ipak misle da je vrijedno to istaci. Ono prvo su drolje, ovo drugo su postene.:!:
 
Pa, ko najjebe, ima, valjda pravo i da se (povremeno) zajjebe prilikom kucanja?:?::lol:

taote evo ti srce za ovo sto me branis :heart:. I jest, ko tako dobro je.be ima pravo i da se za.**** par puta, samo neznam odakle ona to zna kad je nisam najjebao. Salim se , neznam kako jeeebem al znam da ona to ne moze da zna nikako kako ja je.bem i dal najj (bolje) je.bem i najjebem

al trebala bi sad (ako je karakter) ta cura da napise
ponovo jedan post u kojem nekoga (sebe) kritikuje za gramatiku.
Al nije.

Da ne govorimo o tome da ona ni veliko slovo na poctak recenice ne pise a druge kritikue (ono prvo mi ne smeta).
 
Poslednja izmena:

Back
Top