Pitanje za Muskarce i Zene

alexb:
I onda se pitaju što "im ne daju".... Mislim.... šta reći...????
како шта рећи, .... мислим, причам ко навијен, све док ми не "дају".... е, да кад смо код тога... алекс да те питам нешто.... како ти то даш кад опет остане код тебе... мислим, разумеш....
 
Pa onda bih valjda i shvatio i ono malo što mi ostalo od "razumevanaj žena",pa kad bi i to shvatio-nekako bi promenuo pol...Mada,možda bi bio i lezbejka...Da,definitivno...xexe...I bio bi naj lezbejka,pošto bi imao iskustva i sa 1 i sa 2. strane...
Fu ck,al sam bolestan:)
 
tajson7:
како шта рећи, .... мислим, причам ко навијен, све док ми не "дају".... е, да кад смо код тога... алекс да те питам нешто.... како ти то даш кад опет остане код тебе... мислим, разумеш....
Hmmmm a kako se ti snalaziš za skladištenje onog što ti "daju" ????? Mislim, razumeš.... :) Pošto ti "daju"... bar ti tvrdiš?
 
tajson7:
..ma i ti si provalila da sam totalno zbunjen.... moraću da vidim šta je to u stvari sa "tim"... kako "daju"... mislim, šta ću ja sa "tim"... savetuj mi nešto ... u bedaku sam... nije lako biti muško...
Ma vidi ti to kako je najbolje!!!! Baš si ti neki čudan.... Odmah se "izbedačiš"! Ajmo malo vijugice! Možeš ti to! :)
 

Back
Top