pitanje za femine

Ja sam trojku probala sa svojom devojkom i svojim deckom. S obzirom da sam bisexualka,nije mi bila frka, ja i ona-klasika , ja i on-klasika , ona i on- OK (nije joj prvi put sa nekim frajerom), ali on nije znao gde je 5 dana, sta smo mu uradile!
Zvao me je telefonom 333 puta na dan i samo kukao kako ne moze da se sastavi!
Sto se tice remecenja odnosa,do toga nije doslo , sve je kao i pre jer smo pre te trojke razgovarali sta ce biti posle.
Sada planiramo cetvorku ja , ona , taj moj decko i njegov cimer (na kog se inace lozi moja devojka!)
Javicu vam ishod...xexexexe...

p.s. A sto se tice trojke mmf , nisam cula tudja iskustva ali meni licno to sve deluje kao izivljavanje ako muskarci nisu bisex!
 
NatasaNatasa:
Trojku nikada ne bih uradila sa muškarcem koga volim .... trojku bih mogla da odradim samo u nekoj sexi šemi ....
'zvini, ne znam shta je kres shema, valjda volish choveka koga zelish da je u tebi??
pa na koji god nachin, svejedno..
a i nije mi jasno zashto ne podeliti tako neshto s osobom koju volish? treba i njemu da bude lepo, right?
 
Devilishgirl:
'zvini, ne znam shta je kres shema, valjda volish choveka koga zelish da je u tebi??
pa na koji god nachin, svejedno..
a i nije mi jasno zashto ne podeliti tako neshto s osobom koju volish? treba i njemu da bude lepo, right?


Znaš kako, nisam uvek u životu spavala sa onim koga volim. Suludo bi bilo. Imala sam samo 3 duge veze, ovo ostalo su bile veze od po nekoliko meseci. Ti muškarci su mi se dopadali, ali daleko od toga da sam ih volela... i naravno spavala sam sa njima.

Sex šema je nešto potpuno drugačije. U mom slučaju to je odnos sa muškarcem sa kojim nemam vezu, ali se privlačimo i s vremena na vreme spavamo. Ne vidim šta je tu nejasno.

Prilično sam posesivna kada je muškarac koga volim u pitanju, pa shodno sa tim, ne bih mogla da ga delim sa drugom devojkom ni u kom slučaju. Kada se emotivno vežem za nekog, želim ga samo za sebe.Tako da tu trojka otpada, koliko god da bi i on voleo da uživa u tome.
 
ja sam vam rekla svoj slucaj,mislim da je sve u razgovoru sa osobama sa kojima too planirash!
"Maslachak" je u pravu,ima mnogo veze sa samopouzdanjem,moras biti sigurna u sebe i svesna svojih potencijala,jedino tako mozes da iskuliras i gledash i ucestvujesh u svemu tome. Tu je cela poenta!!! ne bih preporucila trojku posesivnim,da ne kazem ljubomornim devojkama,moze doci do veeeeelikog s*anja!
 
rekla sam i ponavl;jam ,sve je u razgovoru,ako vodis racuna sigurno nece doci do razdora izmedju vas!
verovatno se tripujes na foru,sta ako je ona bolja od mene?
ili sta ako mu se vise svidi?
sta ako nastavi da se vidja sa njom?
sve te to razjeda,ali samo moras sebe da volis toiliko da te boli uvo!
samopouzdanje,samopouzdanje i samopouzdanje!
pricaj sa njim o tome,ipak ste vi u braku!!!
 
magdalena rashkovic:
koliko ste spremne da experimentishete u sexu? koja je krajnja ..."najneobichnija stvar" koju ste uradile sa voljenom osobom? da vasha voljena osoba pozeli trojku...da li biste pristale ili ne...i zasto? naravno vi tog mushkarca volite!
Mogu da probam sve sto moj dragi pozeli,ali samo sa njim.Trojke,cetvorke i ostale cifre ne dolaze u obzir upravo zato sto ga volim i ne bih podnela da njega gledam sa nekom ili nekim,daleko bilo,a isto tako ja ne mogu da se kre...em sa nekim kad VOLIM njega.
 

Back
Top