Pitanje isključivo za muškarce, nedokazane ž osobe će takodje odgovoriti

@Tuzni_patak

Tema je lako uvredljiva, ovako formulisana. "Pitanje isključivo za muškarce, nedokazane ž osobe će takodje odgovoriti"
Hani ti je postavila pravo pitanje. Zašto se lepo ne podelimo na muški i ženski geto? Ili manastire? Mislim, već prema ličnim željama.
Zašto takva isključivost? Zar misliš da žene ne mogu iskreno odgovarati i na pitanja koja si postavio? Misliš li da ne možemo sebe posmatrati i očima muškaraca (ili uopšte ljudi sa kojima smo u kontaktu, bez obzira na pol)?
 
Tuzni_patak:
Znaju li žene da prihvate humor na svoj račun?

Koliko se može sa njima šaliti na njihov račun ?

Da li se neka od njih šali na svoj račun?

Zene je mnogo sirok pojam ali generalno gledano
icon_arrow.gif


Da

Da

Da
 
teardrop:
@Tuzni_patak



Tema je lako uvredljiva, ovako formulisana. "Pitanje isključivo za muškarce, nedokazane ž osobe će takodje odgovoriti"

Hani ti je postavila pravo pitanje. Zašto se lepo ne podelimo na muški i ženski geto? Ili manastire? Mislim, već prema ličnim željama.

Zašto takva isključivost? Zar misliš da žene ne mogu iskreno odgovarati i na pitanja koja si postavio? Misliš li da ne možemo sebe posmatrati i očima muškaraca (ili uopšte ljudi sa kojima smo u kontaktu, bez obzira na pol)?

Naravno da smatram da ne možete sebe posmatrati očima muškarca....
Kao autor teme , jednostavno sam naglasio čije me mišljenje interesuje. Da li zbog toga što mislim da je adekvatnije , ili zbog nekog drugog razloga to je nebitno sada...

Bolje je pitanje zašto smatrate da ste za svaku stvar i sva pitanja ADEKVATNE da odgovorite?
 
Tuzni_patak:
Nemam ja mržnju prema ženama....već prema ovde prisutnim mentalnim diktatorima....

A za Dismisala, nije sve u toleranciji , polako , životni put će ti već pokazati šta znači i okrenuti drugi obraz i kad to vredi učiniti , a i kad upotrebiti ono "klin se sa tri klina izbija"
Patak, pliz, nemoj i ti glumeti baka-Savetu... Kakav životni put? O čemu ti? Ooooooooo, majko mila, šta vam je svima, i onda meni - starmala... Vid' ovo...
 
Pa, jes', vala... Ja moje okove volEm, a rekla bih da si se ti svojih davno otarasio... :mrgreen:
Hm, moraću da "kompeziram" negde drugde, ovde ima opasnih ajkula.

Hej, Patak, kakav je to životni put? A? De, kaži, da naučimo svi nešto, danas...

Životni put... :rolleyes:

Valjda imaš dugu bradu, 70 godina i po ceo dan pecaš... Čitaš dnevne novine i kontaš kako je svet otišao dođavola...
A u pozadini Bora Čorba, najnoviji hitovi...
 
Tuzni_patak:
Naravno da smatram da ne možete sebe posmatrati očima muškarca....
Kao autor teme , jednostavno sam naglasio čije me mišljenje interesuje. Da li zbog toga što mislim da je adekvatnije , ili zbog nekog drugog razloga to je nebitno sada...

Bolje je pitanje zašto smatrate da ste za svaku stvar i sva pitanja ADEKVATNE da odgovorite?

Možda nismo uvek pozvane da odgovaramo, ali smatramo da imamo šta reći. Možda. Moguće je i da ne uspevamo sebe sagledati očima drugih, ali pokušavamo. Možda tako učimo nešto o sebi? Možda...
Volim da postavljam pitanja. Svakakva. Uvek me interesuje tudje mišljenje, bez obzira na pol. Kad kažem "interesuje" mislim samo na radoznalost, a ne na upravljanje prema tome. Radoznalost je zdrava, vodi napred (ubija jedino mačke ;) )
 
Tuzni_patak:
Znaju li žene da prihvate humor na svoj račun?

Koliko se može sa njima šaliti na njihov račun ?

Da li se neka od njih šali na svoj račun?

I jos jedna nedokazana.... :lol:

Stvarno, humor na sopstveni racun je super,i sama cesto pravim sale na svoj i moze svako da se zeza sa mnom. ;) Ali nema sanse da me neko zaj... a kad ja nesto odvalim na njegov da se kao uvredi.Taj film nece gledati...
 
Tuzni_patak:
Znaju li žene da prihvate humor na svoj račun?
Da,ako na kraju ispadne da je sala ipak vise na tvoj racun.
Koliko se može sa njima šaliti na njihov račun ?
Sve dok ne udaris u bolno mesto ili im ne povredis sujetu.
Da li se neka od njih šali na svoj račun?
Da,kao i muskarci,kad hoce da prikrije nesto.
 

Back
Top