PISMO HRVATA KOJE JE UZDRMALO REGION: Balkanci, pozdrav iz normalne Evrope!

Predlazem da svako za sebe odluci sta mu je najpametnije da uradi... ljudi odlaze zato sto nemaju izbora, nekad su odlazili nepismeni a ostajali pismeni a danas je obrnuto

Овде има јако пуно писмених људи којима не пада на памет да из срца Европе беже у субарктичке вукојебине.
 
Znam ih mnogo i kaju se sto nisu otisli kad su mogli

Дакле, ти ниси баш сконцентрисана особа. Не говорим о онима који се кају.

- - - - - - - - - -

nazalost tacno....ostaju nepismeni,siromasni, stari, lenji,neobrazovani, plasljivi ...uh...uzas...

Интелигенција није особина којом се можеш похвалити.
 
nazalost tacno....ostaju nepismeni,siromasni, stari, lenji,neobrazovani, plasljivi ...uh...uzas...

Uzas je sto se ti koji ostaju mire sa nametnutim okolnosti na koje niko normalan ne bi pristao...gledam pre par dana na tv-u pitaju klince u nekoj OS ko je najbolji djak u razredu a oni se smeju i pokazuju prstom na nekog jadnicka, sam u klupi, crveni se... medju najglasnijim koji su mu se rugali je bio jedan sa nekoliko keceva koji na pitanje zasto ne uci odgovara - meni ce tata da kupi i diplomu i posao
 
Дакле, ти ниси баш сконцентрисана особа. Не говорим о онима који се кају.

- - - - - - - - - -



Интелигенција није особина којом се можеш похвалити.

Sta bre ti lupas, ko ovde osim tih stranackih mufljuza uopste zeli da ostane
 
Uzas je sto se ti koji ostaju mire sa nametnutim okolnosti na koje niko normalan ne bi pristao...gledam pre par dana na tv-u pitaju klince u nekoj OS ko je najbolji djak u razredu a oni se smeju i pokazuju prstom na nekog jadnicka, sam u klupi, crveni se... medju najglasnijim koji su mu se rugali je bio jedan sa nekoliko keceva koji na pitanje zasto ne uci odgovara - meni ce tata da kupi i diplomu i posao

trenutno je uzas osecaj nemoci i bezizlaznosti koji je svuda oko nas
inace se slazem s tobom
 
Sve je to fino divno krasno..Kanada,Švedska.. uređena društva .. ovo ono,al hebem ja sve pare ovog svijeta..kad si tu stranac,..Što nije osta ovaj lola da mjenja nešto,nego još skoro pa s prezirom piše o mjestu odakle potice..zadesio rat,zadesila tranzicija,lopovi svih mogucih vrsta..i sad bjezi i prepusti im da opljackaju do kraja..sta su nasi roditelji godinama stvarali..ma evo ti k...cak mislim da je ovaj text u sluzbi ovih bandita,tajkuna il ko zna cega..Lakse je bez sudbine..nego bez domovine
 
trenutno je uzas osecaj nemoci i bezizlaznosti koji je svuda oko nas
inace se slazem s tobom

Gde god se okrenes naleces na zid, najprimitivnija borba za opstanak a ljudi se pretvaraju u zveri na sve spremne ili propadaju... ljudi sa diplomama rade za 200 evra ili "volontiraju" (to je kao lepsi izraz od onog - radi za dzabe)....i onda dodje neko da ti prica kako nam je super i kako su ovi koji beze budale....
 
Sve je to fino divno krasno..Kanada,Švedska.. uređena društva .. ovo ono,al hebem ja sve pare ovog svijeta..kad si tu stranac,..Što nije osta ovaj lola da mjenja nešto,nego još skoro pa s prezirom piše o mjestu odakle potice..zadesio rat,zadesila tranzicija,lopovi svih mogucih vrsta..i sad bjezi i prepusti im da opljackaju do kraja..sta su nasi roditelji godinama stvarali..ma evo ti k...cak mislim da je ovaj text u sluzbi ovih bandita,tajkuna il ko zna cega..Lakse je bez sudbine..nego bez domovine

Ti koji odlaze misle na svoju decu a ne na sebe. Njima je sigurno tesko ali deca se brzo naviknu...da li bi ti voleo da ti deca zive u korumpiranoj i siromasnoj zemlji?
 
Gde god se okrenes naleces na zid, najprimitivnija borba za opstanak a ljudi se pretvaraju u zveri na sve spremne ili propadaju... ljudi sa diplomama rade za 200 evra ili "volontiraju" (to je kao lepsi izraz od onog - radi za dzabe)....i onda dodje neko da ti prica kako nam je super i kako su ovi koji beze budale....


grozdje je kiselo...to je to!
nije bez razloga drasticno porasla potrosnja sredstava za smirenje i antidepresiva
 
Мала, понашај се! Тек си се испилила а већ испољаваш невероватну количину самоуверене тупости.

Izvini za to - lupas ali nisi u pravu. Ova zemlja ni pomocu trikova u dogledno vreme ne moze biti dobro mesto za zivot...a svi mi imamo samo 1 zivot ...ako je tebi lepo - super...meni nije pa i da imam milione ne bih mogla ovo da gledam i budem srecna
 
Ti koji odlaze misle na svoju decu a ne na sebe. Njima je sigurno tesko ali deca se brzo naviknu...da li bi ti voleo da ti deca zive u korumpiranoj i siromasnoj zemlji?

Nemam dicu,pa ne mogu odgovorit na to..al i kad budem ima..nema sanse da bjezim..iako smo sad u EU,ne pada mi na pamet da uopce idem u neke shopinge a kamoli da tražim posa od švabe il bilo koga..Msm imam primanja,al da kojim slučajem i nemam ne bi nikad išao negdi di se moram prilagođavat na jezik,način života..
 

Back
Top