Pirati sa Kariba - Na čudnijim talasima

poc-tides-7.jpg
 
Konačno sam pogledao film. Malo je bolji nego što sam očekivao ali nikako ne prevazilazi standarde koje su prethodnici postavili. Odgovorno tvrdim da je tu samo da nastavi priču glavnog lika, nije bitno na koji način, ali dobro...Bitno je da glavni lik ne može biti prevazidjen. To je veliki plus za film.

Kapetan Džek Sperou is one and only :super:
 
Ni meni se ne gleda "Twilight", ali daaaj, pirati su ... :D

Tako je...
Pirati su kvalitetni i zabavni...
Kajem se što sam gledao Twillight...Da tako je, gledao sam...Kajem se za svoje grehe...
Uhvatili se za foru vampiri, vampri, zabranjena ljubav...sto puta sažvakana tematika. Jedina serija koja temu vampira odradjuje sjajno je Bafi, ubica vampira...Muka mi je od tinejdžerki koje kao ludaci vrište za onim Robertom i fore tipa ‚‚ujedi me‚‚. Ljudi, ako to nije ludilo, šta jeste?
Ne verujem da takva priča može danas da prodje ali živimo u svetu u kome je sve moguće.
Uhvatili foru Hari Potera (ono...ajde da od gluposti napravimo dve gluposti i zaradimo dva puta više novca). Za neupućene GOSPODA su snimili sumrak 4 i podelili na dva dela.
Nemam ništa protiv HP-a ali ako oni nameravaju da sve nove filmove dele na dva dela (poslednja poglavlja) onda bolje da se odmah ubijemo...svi...ja ću početi...ali nisu vredni toga...Ne obraćajte previše pažnju na moje gluposti, to neispavanost kuca iz mene po tastaturi...Odoh da sleep...
 
Poslednja izmena:
Konačno sam pogledao film. Malo je bolji nego što sam očekivao ali nikako ne prevazilazi standarde koje su prethodnici postavili. Odgovorno tvrdim da je tu samo da nastavi priču glavnog lika, nije bitno na koji način, ali dobro...Bitno je da glavni lik ne može biti prevazidjen. To je veliki plus za film.

Tačno.

Najavili su da će ukupno 6 dijelova imati, ovaj je samo 'novi uvod', jer ova trilogija neće biti ista kao i prethodna, Verbinskijeva.
 
Tačno.

Najavili su da će ukupno 6 dijelova imati, ovaj je samo 'novi uvod', jer ova trilogija neće biti ista kao i prethodna, Verbinskijeva.

Iskreno, Gore je mnogo bolje režirao. Dok sam četvorku gledao razmišljao sam pet puta da prestanem ali me zadržavalo ono, čekaj da vidim možda se samo zagrevaju ali ništa. Primećuje se ogromna razlika izmedju tehnika u snimanju jer su 1,2,3 imali sjajno uklopljen humor i dinamičnost radnje pa ne može se prestati sa gledanjem...A tu su bili i neočekivani preokreti koji su u IV izostali...Too bad...
 
Iskreno, Gore je mnogo bolje režirao. Dok sam četvorku gledao razmišljao sam pet puta da prestanem ali me zadržavalo ono, čekaj da vidim možda se samo zagrevaju ali ništa. Primećuje se ogromna razlika izmedju tehnika u snimanju jer su 1,2,3 imali sjajno uklopljen humor i dinamičnost radnje pa ne može se prestati sa gledanjem...A tu su bili i neočekivani preokreti koji su u IV izostali...Too bad...

Osim što ga u 3. malo ipak pretjeraše. :D
 
Ne samo ona (stvarno je ne volim) ali ovaj Pirati sa Kariba nema ono poznato ‚‚Pirati sa Kariba‚‚ onaj crazy osećaj koji te natera da se zalepiš za ekran/monitor/izvirivanje da bolje vidiš u bioskopu...Ranije smo jedva čekali kraj da vidimo kako će se završiti ali sada samo čekamo kada će se završtiti koliko je bzv..:Toliko...Savy...
 

Back
Top