Pipanje

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.460
Stičem utisak da se danas parovi malo pipkaju... Nekako ljube se, skinu, sexaju. Ali ono pipkanje kada na javnom mestu ili kod kuće muškarac pipka po sesima, po guzi, zavuče ruku pod suknju, ili žena stavi ruku na pantalone, to nekad parovi rade dok se ne dođe do sexa, a posle manje ili ni malo.

Da li sam u pravu i koliko volite pipkanje (rukom) , i kod kuće i na javnom mestu ?
 
Joj gde me nadje.
Kad volim i želim mušku osobu i kad me muškarac privlači, iskoristim svaku moguću-pristojnu situaciju da ga dodirnem, pomazim, štipnem, lupim po pozadini...ne skidam ruke sa njega osim kad stvarno moram i nije umesno.😁
Ono što mnogo volim, je da dodirujem muške grudi, pomazim guzu...
Ali najviše od svega volim da kad se poljubimo i on odreaguje, jelte, na pravi način :zper:da spustim ruku na pantalone... :flert:
Izgleda da sam ja vrlo pipava 😊...
 
Stičem utisak da se danas parovi malo pipkaju... Nekako ljube se, skinu, sexaju. Ali ono pipkanje kada na javnom mestu ili kod kuće muškarac pipka po sesima, po guzi, zavuče ruku pod suknju, ili žena stavi ruku na pantalone, to nekad parovi rade dok se ne dođe do sexa, a posle manje ili ni malo.

Da li sam u pravu i koliko volite pipkanje (rukom) , i kod kuće i na javnom mestu ?
Veoma volim, a koliko to drugi rade ne znam. Ne zagledam druge ljude.
 
Pa naravno da je bitan muz ukus. Ako krene da peva torce traktorce, ne mogu sad da je pipam ko valcer, nego ko vruce pecenje, dva prsta pa spoljnjom stranom svako parce.
 
Stičem utisak da se danas parovi malo pipkaju... Nekako ljube se, skinu, sexaju. Ali ono pipkanje kada na javnom mestu ili kod kuće muškarac pipka po sesima, po guzi, zavuče ruku pod suknju, ili žena stavi ruku na pantalone, to nekad parovi rade dok se ne dođe do sexa, a posle manje ili ni malo.

Da li sam u pravu i koliko volite pipkanje (rukom) , i kod kuće i na javnom mestu ?
Eh sad, pipkanje! Rukujes se s njim i izljubite se ko ljudi.
 
Joj gde me nadje.
Kad volim i želim mušku osobu i kad me muškarac privlači, iskoristim svaku moguću-pristojnu situaciju da ga dodirnem, pomazim, štipnem, lupim po pozadini...ne skidam ruke sa njega osim kad stvarno moram i nije umesno.😁
Ono što mnogo volim, je da dodirujem muške grudi, pomazim guzu...
Ali najviše od svega volim da kad se poljubimo i on odreaguje, jelte, na pravi način :zper:da spustim ruku na pantalone... :flert:
Izgleda da sam ja vrlo pipava 😊...
Само ниси написала, гдје и куд по тијелу ти волиш то пипкање? 🙂
 
Ех ти додири или како ти написа пипкање.
Све је то мање и ријетка појава, иначе у сексу су мушкарци заборавили додире и додиривање на права мјеста. Додири су битни јер човјек не само да је визуално биће него има чуло и додира које исто може донијети велико задовољство.
 

Back
Top