PIONEER 111d

Flashovao sam ga pre sat vremena,Nasao ga je kao 111L,reze sve cd/dvd cita i dalje sve sto ubacim :) Sad sam skinuo nero 7.5.9.0 premium verziju i daje mogucnost za Burn label! e sad jos disk da nabavim pa cemo videti kako ide...
 
Ja sam imao nero 7.0.1.2... malo sam pretrazio i nasao da treba da imas 7.2.0.0 minimum i obavezno da bude premium da bi ti otkljucalo tu opciju. Inace narezao sam vec dva diska,text se vidi lepo a slike u zavisnosti od diska,dal je tamniji ili svetliji... sve u svemu nije losa fora! na prinko DVD slike se mnogo bolje vide nego na verbatimu...
 
MA ja imam 7.5 verziju ali ja kad instaliram strogo biram sta instaliram i verovatno nisam ni instalirao tu opciju. Iscimao sam druga da mi sutra vrati moj backup dvd sa programima i vec sutra cu isprobati.
Meni je licno to najbitnije za DVD-ove na koje rezem div-x jer uvek imam problema da ispisem sve one nazive (uvek mi malo mesta a i nekako mi ruzno) :lol:
Ko je video moj rukopis zna o cemu pricam :lol: :lol: :lol:
 
А зашто не покушавате да флешујете ЛЦД мониторе?Чуо сам да се флешовањем претварају у плазма мониторе?!:confused:
 
misoni:
А зашто не покушавате да флешујете ЛЦД мониторе?Чуо сам да се флешовањем претварају у плазма мониторе?!:confused:

da i ja sam cuo isto... onaj dvi moras da gurnes obavezno u 220 v.. kazu da se malo pomeri kolor balans, ali sto je slikaaaaa.....
 
amethyst:
Samo se vi zezajte!
Neupuceni ce preplaviti forum sa pitanjem kako da to urade.
He,he,he

bio jedan lik...sjajan, pitao kako da spase podatke sa harda koji riknjava i istovremeno psovao ceo forum sto mu neko zavalio virus :)... nas nekoliko ga savetovali da stavi hard u friz i kad se zaledi da ga sto pre stavi na ide i napajanje. nesto je posle popizdeo, zaista ne znam sta mu bi, nije ni javio dal' je trik uspeo....
 
Brkas babe i zabe, ali negde sam procitao da babu mozes da flashujes u zabu ali ne i obrnuto.Znaci posle flasha nema povratka-izgubio si babu i garanciju na istu.
Probacu da se setim linka;)
 
Crtam i ja za po 10din imam crni i crveni flomaster- znaci u boji...Uta-ta:mrgreen:

Salu na stranu, odlicno sto ste oboje uspeli, da mladja pokoljenja znaju sta da rade. Svaka cast!:idea: :arrow: 8-)
 

Back
Top