Piercing

hanibaI77:
pa stavi ako ti se svidja,to moze izgledati sasvim lepo,ipak ako zelis da radis neki "fin" posao poslodavci ne gotive previse,rizikujes da te ne shvataju ozbiljno to su neke predrasude koje postoje i ne mozes ljudima promeniti misljenje
takodje pazi sta stavljas u nos,ja sam imala medicinku i sve je bilo ok dok nisam odlucila da stavim diskretniju,zlatnu tackicu...i tad otkrijem da sam alergicna na zlato,izraste mi neko cudo na nosu i odem tamo kod pirsera da vidimo sta cemo,ona rece da moram da vadim i ako hocu da zadrzim pirsing da dmah vratim medicinku medjutim to je toliko zagnojilo i bolelo da nije bilo sanse da vratim nazad u rupicu i tako sam odustala i ne kajem se.ono cudo sto je izraslo je u medjuvremenu splaslo
soooo...pazi se

E, а шта буде са рупицом? Да ли зарасте? Да ли се јако види?
 
Betty:
pa tebi, kome drugome :)
nije bolelo uopshte werowala ili ne ...
ne smeta mi nikad, nawikla sam se posle nedelju dana, chim je spao otok...
ne bih sada mogla bez nje nikako...
uwek imam neshto sa chime da se igram, i ja a i drugi ;)

i da najbolja stwar je shto kada odluchish da skinesh zaraste za 3 sata tako da nema problema ...
i ne ostaje oziljak, samo mala crna tachkica, ali to je na jeziku, tako da nije bitno...
pitaj josh neshto ako te interesuje ;)
 
kada vidim pirsing ili tetovazu odmah prevrnem ocima i znam da je ispred mene isfolirana sa nikakvim samopouzdanjem osoba

pirsing izgleda ruzno, nehigijenski... bolesno, pritimitivno i sadomazo... nista od toga nije privlacno mentalno cistom coveku
 
етотако:
kada vidim pirsing ili tetovazu odmah prevrnem ocima i znam da je ispred mene isfolirana sa nikakvim samopouzdanjem osoba

pirsing izgleda ruzno, nehigijenski... bolesno, pritimitivno i sadomazo... nista od toga nije privlacno mentalno cistom coveku

U potpunosti se slazem sa tobom.
 
šta je sad pa ta "mentalna čistoća" :lol: I kakve to veze ima sa plemesnkim shvatanjem ukrašavanja tela? :P
To je u stvari to, minđuše i tet - danas je tu ulogu preuzela odeća (boje i teksture) i ZATO nam se ovo čini izlišno....
meni je recimo body art sjajna stvar! Rado bih bila model :)

Ja sam imala tet kanom, i baš mi je bilo lepo dok sam ga nosila - kineskog zmaja, opakog :P Ali - ne bih trajnu nikad uradila. Pirsing - što da ne. Možda. Ali sad me brine "mentalna čistoća" :lol:
 
етотако:
kada vidim pirsing ili tetovazu odmah prevrnem ocima i znam da je ispred mene isfolirana sa nikakvim samopouzdanjem osoba

pirsing izgleda ruzno, nehigijenski... bolesno, pritimitivno i sadomazo... nista od toga nije privlacno mentalno cistom coveku

evo ja nemam ni pirsing ni tetovazu a isfoliran sanm i nemam samopouzdanja....:)))))))))))
 
етотако:
kada vidim pirsing ili tetovazu odmah prevrnem ocima i znam da je ispred mene isfolirana sa nikakvim samopouzdanjem osoba

pirsing izgleda ruzno, nehigijenski... bolesno, pritimitivno i sadomazo... nista od toga nije privlacno mentalno cistom coveku
ok, to je twoje mishljenje ;)
 
етотако:
kada vidim pirsing ili tetovazu odmah prevrnem ocima i znam da je ispred mene isfolirana sa nikakvim samopouzdanjem osoba

pirsing izgleda ruzno, nehigijenski... bolesno, pritimitivno i sadomazo... nista od toga nije privlacno mentalno cistom coveku

Znači pola Indije ,truli i mrski nam zapad, a da ne spominjem devojčice kojima se odmah po rodjenju stavljaju minđuše takodje vrsta pirsinga je u ovom stanju.Nego jel ima neko
iskustva sa pirsing salonom Sinđel, mislim na kvalitet pirsinga i cene.
 
sidarta, ja te iskreno podrzavam... imam neostvarenu zelju da stavim mindjusu na nos, obrvu i ispod donje usne, taj mi se najvise i svidja. ako imas veliku zelju da probas obavezno probaj... ja bih iskreno zazalila da nisam probala da stavim vise od jedne mindjuse na jedno uvo.

e sad kad sam dodala drugu prvo sam se silno istripovala i pokajala da bi me to proslo posle par sati. i nemoj odmah da se istripujes kako ti se novi pirs ne dopada, sacekaj jedan dan, lepo prespavaj i ujutru se pogledaj u ogledalo i garantujem ti da ces biti odusevljena.

uostalom sta te briga sta ko misli...

@etokako
tetoviranje i pirsing nemaju veze sa manjkom samopouzdanja, ako ti ne volis te stvari onda stvarno ne mozes da razumes osobu koja to voli. i veruj mi nisu svi oni koji se tetoviraju mentalno oboleli, jednostavno vole takve stvari na sebi. kao sto ti verovatno volis odredjenu odecu na sebi i to je to.
 
sidarta:
Znači pola Indije ,truli i mrski nam zapad, a da ne spominjem devojčice kojima se odmah po rodjenju stavljaju minđuše takodje vrsta pirsinga je u ovom stanju.Nego jel ima neko
iskustva sa pirsing salonom Sinđel, mislim na kvalitet pirsinga i cene.
ja sam u Sindjelu bushila jezik i radila tattoo...
po meni su oni najbolji na owim prostorima, najpouzdaniji su, i widela sam da owih nekoliko dewojaka koje su primili u poslednje wreme jesu medicinske sestre ( zawrshile su shkolu za to , waljda ) shto je po meni izuzetno pohwalno...
shto se tiche cena, mozda i jesu malo skuplji od drugih , ali ako odesh kod njih znacesh da si dobila ono shto si platila...
 
I koja je cena?:) Recimo za uvo?:) Oce moj cale LADNOOOOOOOOOOO da probusi...klimaks...sta ces...!?:) A jel'rade tamo tetovaze, koja je cena, zanimaju me te koje nestaju posle nekog odredjenog(?) vremena? A hepatitis, ovo ono!?:)
 
ma bre opusteno ko kod zubara,sta ti je..kada sam video naslov pomislio sam da hoces da stavis na klitoris (pardon) pa je frka podrska i sl..ali ako si odlucila samo napred

p.s.ali da poslajes sliku da damo sugestije :) sala naravno
 
Prising u nosu je suvise komplikovan, to boli, gnoji se, a suvise je vidljiv i na suvise je vidljivom mestu da bi bio diskretan.Mogu da te ohrabrim ako ti kazem da ces se ti brzo navici i da neces ni primecivati da ljudi to primecuju, a oni ce svakako to uvek primecivati kao sastavni deo tvog lika i dela, kao sto primecuju tvoju kosu, i tvoje oci.
 
boli te uvo sta ce drugi misliti ako ce da ti sude po tome onda se bolje preseli i promeni prijatelje .ja imam jedan piercing u obrvi a sada skupljam pare za jos jedan.pazi gde busis i kako odrzavas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!preporucujem ti sindjel ! jedino opasno je da se navuces na to kao ja:) jedva cekam da radim sledeci
 
slazem se sa onim da je to navlacenje, da posle jednog pirsinga moras jos par.. ja imam 7 rupica i MNOGO ih volim..
a sto se tice zaposlenja, mislim da se kod nas klima ipak menja. u PLATOU radi par ispirsovanih ljudi koji su veoma ljubazni i profesionalni, tako da za neke poslove je pomalo excentrican imidz pozeljan /uz profesionalnost ;) /. sem toga znam da u jednoj ambasadi radi neka zena sa isto probusenim nosom :-^' ) tako da..
ako radis sa starijim ljudima njima se verovatno nece svideti..
ja pirsing stavljam i skidam kako mi kad dodje.
pozzz
 
zoranpetrovic84:
I koja je cena?:) Recimo za uvo?:) Oce moj cale LADNOOOOOOOOOOO da probusi...klimaks...sta ces...!?:) A jel'rade tamo tetovaze, koja je cena, zanimaju me te koje nestaju posle nekog odredjenog(?) vremena? A hepatitis, ovo ono!?:)
recimo da ne znam shta tachno na uwetu hoce twoj cale da bushi?
rade swe wrste tattoo-a preko skarifikacije, priwremene od 3-7 god do traje ofkors, cena zawisi od mnogo stwari, npr. od welichine, boja(da li je crno-belo ili u boji i koliko ima boja itd) da li se radi senchenje, da li je komplikowana slika, ili samo neki text ili slowo, na kom je mestu, da li ti donosish sliku ili oni rade izradu, ima josh gomiila ali sad ne mogu da se setim :P
a hepatitis owo-ono zawisi od higijene tj after-care-a , a umetnici nose medicinske rukawice swe wreme tokom rada i swi instrumenti se sterilishu pre rada...
toliko..
 

Back
Top