Piercing and Tattoo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pomodarija.
svi se bushe pa moraju i ostali makar malo da se bushnu.

shto se mene tiche, stvari kao shto su bushenje, farbanje i ukrashavanje tela pripadaju preistorijskom periodu ljudske evolucije, a ja sam neko ko zhivi u XXI veku i nemam potrebe da poruke shaljem slikama i gvozhdjurijom na svom telu, niti da isto "ukrashavam", tako da su mi ove stvari nerazumljive.
 
Flame:
manemoj :( a jel si se nekada zapitao koliko je standarno slanje signala (pismo,moderan jezik i sl.) danas rzumljivo...ili precenjeno
a koliko ptcenjujemo moc slike i simbolike :S
defitnitivno nisam. :P
svejedno, mene ne privlachi praistorijski nachin komunikacije putem slikanja i bushenja tela, ali mozhda to i jeste danas validno, ne znam, mozhda se sva nasha istorija vrti u spirali i mozhda je sasvim normalno da se iste stvari vrte u krug i da se u praistoriji zovu bushenje a danas pirsing, ne znam, ali i da je istina meni se to i dalje ne svidja.
 
minna-:
pitanje za one koji imaju pirsing na stomaku
(ako ih ima)

posle koliko je dozvoljeno kupanje u moru? ;)

ja sam imala piercing na pupku, i posle oko mesec dana sam se kupala na bazenu i išla u saunu, bez ikakvih problema... a kasnije sam skinula minđušu jer sam imala nekih problema, skinula sam je posle 5 meseci i nisam mogla da je vratim, rupica je zarasla :)

bušila sam i obrvu, ali sam i nju skinula posle 3 meseca....
 
danas se nista ne moze desiti ako busite neki deo tela ili ukrasite telo tetovazom...jer se sve radi drugacije nego pre 15 godina kada su rizici bili veci...naravno,pre svega je vazno gde se radi...mislim na mesto...(SINDJEL)...jer je higijena na prvom mestu...ali postoje drugi problemi...imam drugaricu...koja je busila i pupak i obrvu i zbog toga je otpustena sa posla...i veliki joj je problem bio da nadje posao...tako da sad mora to da skida...tako da...kada se odlucujes za tako nesto,dobro razmisli da li ti je to neophodno....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top