Petarde!

bilo mi je zanimljivo da bacam petarde u 5om osnovne :neutral: sad ih ne podnosim,najvishe zato shto niko ne ume s petardama....jbt. na trgu su se neki gadjali time :? i onda ups,ode prst ili neshto... debili....
 
Хахахахахахахахахахахахаха!
СВИ ме питају да ли сам са Сајлова (: Нисам са Салајке сам иначе, али живим у Центру ;) А та слика је иначе сликана у Београду ;)
 
Ni ja ne vidim zabavu u petardama, ali bi svakako bilo chudno kada bi bilo tiho za Novu...
Vatromet lepo izgleda, naravno, samo shto bi bilo lepo kada bi ljudi umeli njime da rukuju... :neutral:
 
Хахахахахахахахахахахахаха!
СВИ ме питају да ли сам са Сајлова (: Нисам са Салајке сам иначе, али живим у Центру ;) А та слика је иначе сликана у Београду ;)

Au,al' promashih! :?
Nema veze,al' mene i dalje podseca na Sajlovo...:?
 
ne podnosim ih!ne znam sta je zabavno u njihovom bacanju...kad vidim retarde koji namerno bacaju petarde ljudima pod noge dodje mi da ih sve raskomadam pa da vide kako je to...ali sta cu,ne smem,jer se i sama plasim petardi
 
Шта да виде како је? Па ја сам ону зелену петарду милион пута држао у руци да ми пукне и никад ми није ништа било. Стајао сам на њу, бацали су ми под ноге и ништа. Милион пута сам палио бакљу, бацао топовске ударе (е од овога може рука да ти оде, не саветујем никоме да баца), палио димњаке, бацао петарде (мале, зелене, црвене, жуте, све врсте), палио вулкане, ватромете и ниkaд ми нiшта није било. Ви се сви ту бојите као да бомбе бацају а не обичне петарде... :roll:
 
Moja mala doza :D: 2 kesice crnih udovica one sa zelenim svetlom (u jednoj kesici po 10)
4 kutije velikih pirata od 100 koji pucaju 1, 3, 5, 8
5 topovskih udara
3 rakete od 700 din
rafal od 100 puta
i nesto neizbezno rakete vristavci
 

Back
Top