PES 5

Ljudi lepo izgustirajte Trenig meni nekoliko puta i videcete prave stvari igre. Slobodnjaci :
slabo > dole + shift + D
Jako ( kao Carlos ) > gore + Brzo trcanje + D
Poz
 
Da li iko ima informacije o tome kada ce biti moguce igranje u LAN-u? Potpuno mi je nerazumljivo kako su to mogli da izbace iz opcija??????? Prava lepota PES-a je u igri covek-covek, a ne covek-komp. a oni to izbace. Znam da su se slicne stvari desavale i ranije kod drugih igara, pa kasnije izadje patch ili dodatni mod. Ako bilo ko zna nesto vise bio bih mu veoma zahvalan na informaciji.
 
Uskoro ću dobiti peticu... Nego jeste videli da u PES4 postoji Partizan kao tim??? Pod imenom ''Baldivan'', tako nešto, na poslednjoj strani klubova??? A Zvezda nigde! Eto nepravde....
 
Zna li neko dal' postoji PES5 online patch? Znaci da igram sa drugim likovima preko neta! Ja naravno nemam original igricu!
P.S. Za PES4 je postojao ovakav patch!
 
PetarB:
Da li iko ima informacije o tome kada ce biti moguce igranje u LAN-u? Potpuno mi je nerazumljivo kako su to mogli da izbace iz opcija??????? Prava lepota PES-a je u igri covek-covek, a ne covek-komp. a oni to izbace. Znam da su se slicne stvari desavale i ranije kod drugih igara, pa kasnije izadje patch ili dodatni mod. Ako bilo ko zna nesto vise bio bih mu veoma zahvalan na informaciji.

i ja isto
 
Napravio sam Zvezdin tim malo napumpan ali mozete ga izmeniti.Ko zeli da ga preuzme poslacu mailom, opciju Save gde su smestene promene igraca, ako ima neko da jemenjao imena klubova neka javi.
 

Back
Top