Perfektno žensko telo

Kad maštaš o nečem za šta misliš da je nenormalno i čega se stidiš, onda imaš ozbiljan psihički problem.

Ko nije pedofil, nekrofil, zoofil, ne mašta o seksu sa biljkama, ne mašta o silovanju i povređivanju partnera, taj nema nikakvog razloga da za sebe misli da je perverzan i seksualno devijantan.
Потпуно погрешно читаш или одговараш намерно тако.

Не да ми се да тако дискутујем.
Размишљати или гледати нешто што те тренутно узбуди најчешће нема везе са оним што заиста реализујеш.
Како у сексу, тако и осталим аспектима живота.
 
Није. Особа која не жели да буде физички повређена, да трпи бол, да буде доведена у деградирајући положај неће тиме експериментисати.
Направи разлику између лаког спенковања, везивања платненим тракама и окрутног шамарања, везивања лисицама, дављења при сексу итд.
Mislim da se granice vremenom pomjeraju i svak ima neke momenten kad zeli nesto drugo. Cijeli zivot mijenjati tri poze ne zeli niko.
 
Nego, princezo od gluteusa, da te nešto pitam, ali da mi odgovoriš onako iskreno, čovečanski - da li sam ja ikada krio da je Autophagia moj klon?
Nisam li svaki puta na forumu kada bi me netko pitao da li je to moj klon, javno odgovorio potvrdno?
Nisam li ga čak naveo u temi svi moji klonovi ili kako se već zvala, da sam se više bazirao na Jugoslava, zbog toga što je taj profil zbog tvojih i tebi sličnih cinkeraja dobar dio vremena provodio banan?

Sada bi ti s ovim profilom napisao nešto u stilu Index foruma/Autophagije, ali znam da bi dobio ban pa neću.
Osim toga nisi više mod, razjuriše vas i vaš kupleraj na psihologiji, pa više nije ni zabavno.
 
А па ниси испратила, заправо је @tab503 лично аминовао овакав ток теме.
Када је кренуло просеравање са фоткама и препуцавање он је улетео са мушком и админском подшком у виду похвале како имају добар укус за женско тело.
Игноришући вређања, и упалио зелено светло да наставе.
ma da, tab je najgori..vratite sredoja :D
 

Back
Top