Pefkohori

Ma da preskocim i Zakintos sa sve Krfom, pa da sibnem na Sejsle ili na Bali. Mislim, kolima, naravno :D Inace, luda sam za vilom na glavnom dzadi, nisam cula da postoje lepsa mesta u Grckoj, bas obozavam da pokusavam da zaspim, dok nocu zuje motori i urlaju pijani turisti (sarkazam). Jedva se pokrpim i za Pefkohori, pa se trudim da iskljucim iz glave sve negativno, sto ovo mesto ima, pre svega mislim na guzvu, i da uzivam u onome u cemu mogu - more i plaza. Al' eto, nekima (u ovom slucaju meni) bitnu ulogu u izboru mesta letovanja igra novac. Pa kad vec nemam neki izbor ni po pitanju mesta letovanja, ni u izboru smestaja (gledam najjeftinije), pokusavam da saznam od turista sta mogu da ocekujem o tom skromnom smestaju. Kad, tj. ako ikada budem finansijski bolje, svakako cu te poslusati i hvala ti sto si mi otkrio da u Grckoj postoje i ostrva.

Pogledaj cene u Pefkiju , ja sam bio ,sjajni utisci.
 
Поштовани другари,

Потребна ми је помоћ јер брзо морамо да се одлучимо око смештаја.
Имамо понуду преко агенциеј да идемо у вилу Aris.

Битни су ми утисци али је најбитније да ли је потребно да се прелази магистрала од плаже до ње и назад?
Значајно ми је јер идемо са 2 бебе од 1,5 године па претпостављам да би прелажење магистрале у том случају могло да представља проблем. :eek:

Хвала вам унапред.

Срдачан поздрав
 

Back
Top